Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

„W szpitalu chcę być z Mamą” Akcja charytatywna

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "„W szpitalu chcę być z Mamą” Akcja charytatywna"— Zapis prezentacji:

1 „W szpitalu chcę być z Mamą” Akcja charytatywna

2 zorganizowała Akcję Charytatywną „W szpitalu chcę być z Mamą”.
Wspólnie ze Stowarzyszeniem Wspierania Rozwoju Transplantacji Szpiku u Dzieci firma PAW Sp. z o.o. zorganizowała Akcję Charytatywną „W szpitalu chcę być z Mamą”. Celem akcji jest stworzenie warunków do całodobowej obecności rodziców w szpitalu przy chorym na nowotwór dziecku. Dzięki środkom, które zbierzemy ze sprzedaży serwetek charytatywnych możemy pomóc ten cel osiągnąć.

3 Akcja Charytatywna Przesłanie „W szpitalu chcę być z Mamą”
Choroba dziecka i jego pobyt w szpitalu to zawsze bolesne doświadczenie dla wszystkich, których ta sytuacja dotyka, tym bardziej jeżeli dotyczy dzieci, które przebywają na oddziałach hematologii i onkologii Choroba nowotworowa wiąże dziecko ze szpitalem czasem na kilkanaście miesięcy, miejsce to staje się ich domem. Dom dla dziecka jest tam gdzie są jego rodzice. To ich obecność jest kluczem w skutecznym leczeniu. Nie zawsze jednak jest to możliwe, a warunki w jakich przychodzi rodzicom czuwać przy dziecku są dalekie od komfortowych. Przejęci losem małych podopiecznych i ich opiekunów członkowie Stowarzyszenia Wspierania Rozwoju Transplantacji Szpiku przy udziale firmy PAW Sp. z o.o. podjęli kolejny krok na drodze do poprawy warunków w jakich rodzice trwają przy swoich dzieciach. Zorganizowali akcję charytatywną pod hasłem : „W szpitalu chcę być z Mamą”

4 Cele akcji: - pomoc dzieciom w walce z chorobą nowotworową w szpitalu przy obecności najbliższych, - umożliwienie rodzicom całodobowej opieki nad dzieckiem, - pokazanie skali problemu i nakłanianie do czynnego udziału w akcji Zapewnijmy dzieciom z chorobą nowotworową najlepsze leczenie, w najlepszych warunkach, najlepiej z Mamą!

5 Etapy realizacji 1) Geneza akcji
2) Konkurs plastyczny dla dzieci z Kliniki Onkologii, Hematologii i Transplantologii Pediatrycznej UM w Poznaniu 3) Powstanie wzoru serwetki charytatywnej 4) Finał akcji charytatywnej

6 Geneza akcji charytatywnej
- Chęć niesienia pomocy najbardziej potrzebującym - Osobiste doświadczenia związane z opieką nad hospitalizowanym dzieckiem

7 Konkurs plastyczny dla dzieci i powstanie wzoru serwetki charytatywnej
w Klinice Hematologii, Onkologii i Transplantologii Pediatrycznej UM w Poznaniu odbył się konkurs plastyczny pod hasłem: „DZIĘKUJĘ CI MAMO” W konkursie brały udział dzieci w różnym wieku. Najmłodsza uczestniczka Hania miała 1,5 roczku, najstarszy Radek 18 lat. Wydarzeniu temu towarzyszyła ogromna radość, która przelana na kartę stworzyła wspaniałe dzieła. Spośród nich został wybrany rysunek, który stał się symbolem tej akcji, a jego twórcą jest 7 letni chłopiec Jakub Śmieszalski.

8 Dzieło dziecka – symbolem akcji
Mała rączka 7 letniego Kubusia przebywającego na oddziale Kliniki Onkologii, Hematologii i Transplantologii Pediatrycznej UM w Poznaniu stworzyła dzieło, które było odzwierciedleniem uczuć oraz wyrazem wdzięczności dla najbliższych. Dzieło to stało się symbolem akcji i będzie nam towarzyszyć przez długie miesiące, a w sercach pozostanie na zawsze.

9 Organizatorzy

10 Patronat medialny

11 Sponsorzy

12 Informacja o produkcie
Serwetka lunch 33 x 33 cm Nazwa serwetki: „Dziękuję Ci Mamo” Indeks: SDL180000 Kod EAN: Sugerowana cena detaliczna: 5,99 zł

13 Serwetka (z projektem folii)
Produkt finalny Charytatywna Serwetka (z projektem folii)

14 „Za nic nie jesteśmy tak wdzięczni jak za wdzięczność”
„Za nic nie jesteśmy tak wdzięczni jak za wdzięczność” Marie von Eschenbach


Pobierz ppt "„W szpitalu chcę być z Mamą” Akcja charytatywna"

Podobne prezentacje


Reklamy Google