Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Większa część społeczeństwa wie, że należy dbać o zdrowie, ale tak naprawdę mało ludzi o nie dba. Naszym celem jest uzmysłowienie młodym ludziom.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Większa część społeczeństwa wie, że należy dbać o zdrowie, ale tak naprawdę mało ludzi o nie dba. Naszym celem jest uzmysłowienie młodym ludziom."— Zapis prezentacji:

1

2

3

4

5 Większa część społeczeństwa wie, że należy dbać o zdrowie, ale tak naprawdę mało ludzi o nie dba. Naszym celem jest uzmysłowienie młodym ludziom o powadze problemu. W tym celu utworzyłyśmy dwie strony internetowe:

6 Utworzyłyśmy ją w celu zrzeszenia ludzi, którzy mają na uwadze swoje zdrowie i je szanują. Można na niej dzielić się swoimi spostrzeżeniami, wymieniać ciekawymi linkami oraz polecać interesujące strony. Udostępnia ludziom kontaktowanie się z innymi o takich samych intencjach i zainteresowaniach. Link: http://www.facebook.com/pages/Zdrowo/20155043 9867250#!/pages/Zdrowo/201550439867250 http://www.facebook.com/pages/Zdrowo/20155043 9867250#!/pages/Zdrowo/201550439867250

7 Znajdziemy na nim zdjęcia z naszych działań. Tu opisujemy swoje pomysły na promowanie zdrowego żywienia. Znajdziecie tu mnóstwo ciekawych koncepcji jak można promować zdrowe żywienie. Możecie wymieniać się pomysłami oraz powielać nasze i innych działania. Link: www.photoblog.pl/zdrowo

8 Chciałyśmy znać wasze zdanie i w tym celu przeprowadziłyśmy dwie ankiety: Czy dobrym pomysłem jest wprowadzenie do szkół podstawowych i gimnazjów soczków, owoców lub warzyw? Czy zgadzasz się, aby uczyć młodzież zdrowego żywienia? Czy zgadzasz sie z naszą ideą zdrowego żywienia? Większość odpowiadających zgadzało się z naszymi pomysłami. Teraz wystarczy już tylko przejść do działania. Linki: http://www.ankieter.pl/wypelnij/ankiete/id/6775/ http://www.ankieter.pl/wypelnij/ankiete/id/6737/

9 1. Ulotki.

10 2. Plakaty

11 3. Wizytówki.

12 4. Napisałyśmy również artykuł: http://tnij.org/artykul_zdrowo

13 5. List do dyrektorów szkół w powiecie.

14

15 W dzisiejszych czasach spada zainteresowanie polską sztuką kulinarną. Należy je pielęgnować szczególnie wśród młodzieży. Zajęcia kulinarne mają na celu zachęcić młode osoby do nabywania doświadczeń kulinarnych i poznawania polskich potraw.

16 Obecnie fotografia jest pasją wielu osób. Warto rozwijać ten talent u młodzieży poprzez spotkania z profesjonalistami. Warsztaty praktyczne w studio i plenerze rozwiną horyzonty uczestników. W efekcie zorganizowanie tematycznych wystaw.

17 Zainteresowanie obcymi kulturami i ich zwyczajami jest coraz większe wśród młodzieży. Zajęcia, które opisane są poniżej mają na celu umożliwić zapoznanie się ze zwyczajami panującymi w innych krajach i przygotować do kontaktów z obcokrajowcami.

18 Wielu młodych ludzi w naszym otoczeniu interesuje się motoryzacją. Mini-zlot motocyklowy będzie miał charakter edukacyjny i rozrywkowy, m.in. będą tam: parada, prezentacje instruktażowe motocykli, konkursy sprawnościowe dla społeczności i przejażdżki.

19

20 Akcja przez nas reklamowana skierowana jest do wszystkich młodych ludzi, którzy bez świadomości konsekwencji niszczą samego siebie i skracają sobie życie. Wybrałyśmy pomysł o zdrowym żywieniu, gdyż naszym zdaniem trafi do najszerszej grupy osób. Jest wart rozpropagowania, ponieważ zdrowie jest najważniejsze w życiu każdego człowieka.

21


Pobierz ppt "Większa część społeczeństwa wie, że należy dbać o zdrowie, ale tak naprawdę mało ludzi o nie dba. Naszym celem jest uzmysłowienie młodym ludziom."

Podobne prezentacje


Reklamy Google