Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Projekt współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Polska (Województwo.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Projekt współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Polska (Województwo."— Zapis prezentacji:

1 Projekt współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Polska (Województwo Lubuskie) – Brandenburgia , Fundusz Małych Projektów i Projekty Sieciowe Euroregionu Sprewa-Nysa-Bóbr oraz budżetu państwa. Projekt realizowany był w okresie Budżet projektu: Planowana wartość projektu – ,60 EUR w tym dofinansowanie: z UE 75% ,20 EUR b. państwa 10% ,56 EUR Autor: Agnieszka Francuz Joanna Nesterowicz

2 W realizacji projektu pt. Poznaj język sąsiada wzięło udział 70 osób z Polski oraz 60 osób z Niemiec. Uczestnicy projektu poznali kulturę, zwyczaje, obyczaje oraz język swojego sąsiada.

3 Pierwsze zajęcia odbyły się 20 października 2010r.Uczestnicy otrzymali podręczniki i niezbędne przybory do pomocy w zajęciach. Uczestników polskich podzielono na 4 grupy ćwiczeniowe (dwie grupy po 15 osób i 2 po 20 osób). W sumie w ramach projektu zajęcia oraz spotkania to 264h intensywnej pracy kursantów.

4 Podczas trwania kursu odbyły się także spotkania integracyjne w dniach 25 i r, 15 i r, r, r oraz r.

5 Na zakończenie zajęć r. odbyła się animacja językowa. P odczas wspólnej zabawy uczestnicy prezentowali wiedz ę, którą nabyli podczas trwania kursu.

6 I tak realizacja projektu dobiegł a końca, starsi jak i młodsi uczestnicy w pełni zadowoleni zakończyli naukę wspólną zabawą. Projekt współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej (Województwo Lubuskie) – Brandenburgia , Fundusz Małych Projektów i Projekty Sieciowe Euroregionu Sprewa-Nysa-Bóbr oraz budżetu państwa.


Pobierz ppt "Projekt współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Polska (Województwo."

Podobne prezentacje


Reklamy Google