Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Chiński „smart” Reporter niemieckiego czasopisma „Autobild”, Claudius Maintz, wybrał się do chińskiego miasta Dezhou, aby odwiedzić fabrykę, w której produkowane.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Chiński „smart” Reporter niemieckiego czasopisma „Autobild”, Claudius Maintz, wybrał się do chińskiego miasta Dezhou, aby odwiedzić fabrykę, w której produkowane."— Zapis prezentacji:

1 Chiński „smart” Reporter niemieckiego czasopisma „Autobild”, Claudius Maintz, wybrał się do chińskiego miasta Dezhou, aby odwiedzić fabrykę, w której produkowane są podróbki smarta fortwo. Prototyp tego autka został pokazany na kilku międzynarodowych wystawach motoryzacyjnych, a jego producent próbował wprowadzić go do sprzedaży w Europie w cenie 3970 EUR za sztukę. Oto fotoreportaż z wizyty w fabryce.

2 Prospekt reklamowy firmy

3 Autko ma napęd elektryczny, zasilanie z baterii litowo-jonowych
Autko ma napęd elektryczny, zasilanie z baterii litowo-jonowych. Moc 4 KM, prędkość maksymalna 50 km/h. Brzmi zachęcająco

4 Podróbka i oryginał

5 Wcześniejszy produkt firmy – Huoyon, oficjalnie sprzedawany jako autko dla dzieci. Na bazie jego konstrukcji powstał podrabiany smart.

6 Rzut oka na linię produkcyjną
Rzut oka na linię produkcyjną. Formowanie elementów karoserii z włókna szklanego

7 Malowanie karoserii farbą podkładową

8

9 Po około 3 dniach karoseria jest gotowa i polakierowana i można montować w niej poszczególne podzespoły.

10 W drugim końcu hali fabrycznej trwa w tym czasie montaż ramy podwozia.

11 Montaż mat wygłuszających i instalacji elektrycznej

12

13 Gotowy pojazd. W tej chwili fabryka produkuje średnio 2 egzemplarze dziennie, jednak gdy pojawią się w większej ilości zamówienia, produkcja zostanie zwiększona.

14

15 „wlew paliwa”

16 Claudius Maintz miał okazję przejechać się testowym egzemplarzem chińskiego „smarta”. Wnioski – jeździ się nawet fajnie, jest jednak problem z bardzo słabymi hamulcami. Dobrze, że autko nie rozwija większych prędkości. No i o wynikach crash testów lepiej nie myśleć.

17

18

19 Szef ds. sprzedaży zapytany, czy firma nie ma problemów z prawami autorskimi odpowiedział: „Tak, byli u nas ludzie z Daimlera. Chcą z nami kooperować, a my mamy produkować dla nich auta”. No comments.

20 Dwoje pracowników zatrudnionych przy montażu aut

21 Fabryczny „hotel” dla pracowników firmy

22 Inna wersja autka – z wlotem powietrza a’la Toyota…

23 A tu jako BMW

24 No i oczywiście Mercedes

25 Miejscowa policja nie tylko nie ściga piratów, ale składa u nich zamówienia na swoje wozy patrolowe.

26 Sądząc po zgromadzonych przy hali fabrycznej, stojących w śniegu nadwoziach innych prototypów, niedługo możemy spodziewać się, że do produkcji wejdzie podróbka smarta forfour…

27 … i Volkswagena New Beetle.

28 Szef fabryki: „Jesteśmy w stanie wyprodukować wszystko, czego zażyczą sobie nasi klienci. Nawet Mercedesa klasy E”


Pobierz ppt "Chiński „smart” Reporter niemieckiego czasopisma „Autobild”, Claudius Maintz, wybrał się do chińskiego miasta Dezhou, aby odwiedzić fabrykę, w której produkowane."

Podobne prezentacje


Reklamy Google