Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

JA-YE Europe Banks in Action Challenge 2010. Konkurs jest dostępny tylko dla uczniów realizujących program Banki w akcji. Zaproszenie do udziału w Konkursie.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "JA-YE Europe Banks in Action Challenge 2010. Konkurs jest dostępny tylko dla uczniów realizujących program Banki w akcji. Zaproszenie do udziału w Konkursie."— Zapis prezentacji:

1 JA-YE Europe Banks in Action Challenge 2010

2 Konkurs jest dostępny tylko dla uczniów realizujących program Banki w akcji. Zaproszenie do udziału w Konkursie jest kierowane do uczniów najaktywniejszych szkół Warunkiem udziału w konkursie jest udział drużyn w rozgrywkach internetowych organizowanych w maju i czerwcu. Udział w nich jest warunkiem zgłoszenia ucznia do rozgrywek europejskich. Udział w Konkursie

3 Konkurs odbywa się poprzez internet. Biorą w nim udział uczniowie z całej Europy. Udział w Konkursie

4 Finaliści Konkursu uczestniczą w rozgrywkach bezpośrednich w Brukseli. Finały Konkursu W roku 2010 do finału w Brukseli zakwalifikował się zespół Money z Tarnowa pod opieką Pana Roberta Zielińskiego i zespół Lipsko 3 z Lipska pod opieką Pana Mieczysława Mejznera.


Pobierz ppt "JA-YE Europe Banks in Action Challenge 2010. Konkurs jest dostępny tylko dla uczniów realizujących program Banki w akcji. Zaproszenie do udziału w Konkursie."

Podobne prezentacje


Reklamy Google