Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Wyposażenie w przedmioty zaopatrzenia mundurowego kobiet

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Wyposażenie w przedmioty zaopatrzenia mundurowego kobiet"— Zapis prezentacji:

1 Wyposażenie w przedmioty zaopatrzenia mundurowego kobiet
Wprowadzono do użytkowania i zatwierdzone dokumentacja techniczno-technologiczną wzory obuwia wyjściowego Kozaki damskie wzór 2008 (WDTT 901A/MON) Półbuty damskie wzór 2008 (WDTT 915A/MON) Półbuty galowe damskie wzór 2008 (WDTT 917A/MON) Półbuty do spodni WDTT 936/MON Możliwość zakupu –bezpośrednio od producenta poprzez złożenie grupowego zamówienia AXEL Stanisław Kosela Częstochowa (półbuty damskie i półbuty galowe damskie) WOJAS S.A. Nowy Targ (kozaki damskie i półbuty do spodni)

2 PÓŁBUTY DAMSKIE KOLORU CZARNEGO
cholewka: skóra kozia licowa w kolorze czarnym; podszewka skórzana świńska w kolorze naturalnym; podeszwa: kauczuk termoplastyczny z obcasem o wys. 5,5 cm; montowane systemem klejonym

3 PÓŁBUTY GALOWE DAMSKIE KOLORU CZARNEGO
cholewka: skóra kozia licowa w kolorze czarnym; podszewka skórzana świńska w kolorze naturalnym; podeszwa: kauczuk termoplastyczny z obcasem o wys. 7 cm; montowane systemem klejonym, elementy zdobnicze.

4 KOZAKI DAMSKIE cholewka: skóra bydlęca w kolorze czarnym;
podszewka skórzana świńska w kolorze naturalnym; podeszwa: guma skóropodobna typu „tuniskór” z obcasem tworzywowym o wys. 4 cm; zastosowano zamek błyskawiczny na całej długości cholewki; w górnej części cholewki guma konfekcyjna umożliwiająca regulację obwodu do różnej tęgości łydki montowane systemem klejonym.

5 PRZEDMIOTY PLANOWANE DO WPROWADZENIA NAWYPOSAŻENIE SZ (ZAKOŃCZONO PRACE ROZWOJOWO – WDROŻENIOWE)

6 PÓŁBUTY DAMSKIE DO SPODNI
półbuty typu mokasyny przeznaczone do użytkowania przez żołnierzy zawodowych – kobiety w ramach zestawu ubioru wyjściowego ze spodniami; cholewka: skóra licowa cielęca w kolorze czarnym; podeszwa z materiału antypoślizgowego; zostaną wprowadzone na wyposażenie w zamian jednej pary półbutów koloru czarnego.


Pobierz ppt "Wyposażenie w przedmioty zaopatrzenia mundurowego kobiet"

Podobne prezentacje


Reklamy Google