Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Kolczyki z kryształów Swarovski KWMESH18H Opis produktu: SWAROVSKI ELEMENTS jest tutaj mnóstwo, Dzięki nim będziesz wyglądać jak bóstwo. Pięknie migoczą

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Kolczyki z kryształów Swarovski KWMESH18H Opis produktu: SWAROVSKI ELEMENTS jest tutaj mnóstwo, Dzięki nim będziesz wyglądać jak bóstwo. Pięknie migoczą"— Zapis prezentacji:

1

2 Kolczyki z kryształów Swarovski KWMESH18H

3 Opis produktu: SWAROVSKI ELEMENTS jest tutaj mnóstwo, Dzięki nim będziesz wyglądać jak bóstwo. Pięknie migoczą w świetlanym blasku, nie obejdzie się tutaj bez oklasków. Zabłyśniesz jak gwiazdka na niebie, gdy założysz te kolczyki na siebie. Zapięcia za to są w srebrnym kolorze, w wygodnym noszeniu to nam pomoże. Kolor kryształów to HEMATIDE – czarny, Bardzo twarzowy i powabny. Ich długość – 9,5 cm wynosi, takie kolczyki dobrze się nosi. Więc z zakupem nie wahaj się długo, Bo ktoś Ci sprzątnie spod nosa, to nasze cudo.

4 SPARK doda Ci blasku !


Pobierz ppt "Kolczyki z kryształów Swarovski KWMESH18H Opis produktu: SWAROVSKI ELEMENTS jest tutaj mnóstwo, Dzięki nim będziesz wyglądać jak bóstwo. Pięknie migoczą"

Podobne prezentacje


Reklamy Google