Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

KOMENDA WOJEWÓDZKA POLICJI W BYDGOSZCZY W Y D Z I A Ł R U C H U D R O G O W E G O STAN BEZPIECZEŃSTWA NA PRZEJAZDACH KOLEJOWYCH WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "KOMENDA WOJEWÓDZKA POLICJI W BYDGOSZCZY W Y D Z I A Ł R U C H U D R O G O W E G O STAN BEZPIECZEŃSTWA NA PRZEJAZDACH KOLEJOWYCH WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO."— Zapis prezentacji:

1 KOMENDA WOJEWÓDZKA POLICJI W BYDGOSZCZY W Y D Z I A Ł R U C H U D R O G O W E G O STAN BEZPIECZEŃSTWA NA PRZEJAZDACH KOLEJOWYCH WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO

2 Z informacji zarejestrowanych w Policyjnej bazie danych wynika, że od początku 2007r. na przejazdach kolejowych województwa kujawsko - pomorskiego odnotowano: 5 wypadków w których 8 OSÓB ZGINĘŁO a 4 ZOSTAŁY RANNE

3 Dane te do analogicznego okresu 2006r. przedstawiają się następująco: 66,7- 246 RANNI 160 385 ZABICI 55,5- 459 WYPADKI Wskaźnik dynamiki WZROST/ SPADEK 2007r. 2006r.

4 Wszystkie wypadki ze skutkiem śmiertelnym zaistniały na przejazdach kolejowych niestrzeżonych. W maju 2007r. w miejscowości Brodnica przy ulicy 18 stycznia, samochód m-ki VW Golf, wjechała wprost pod nadjeżdżającą lokomotywę.

5 i blokowania kół,

6

7

8 Do następnej tragedii doszło w czerwcu 2007r. w miejscowości Broniewice powiat inowrocławski, gdzie kierujący VW Polo uderzył w bok przejeżdżającego pociągu.

9

10 mimo to kierujący VW uderzył w bok jadącego pociągu.

11 Skutki tego zderzenia okazały się tragiczne. Śmierć poniosły 4 osoby.

12

13 Do równie tragicznego w skutkach zdarzenia doszło również w czerwcu 2007r. w miejscowości Zaskocz powiat wąbrzeski. Kobieta kierująca samochodem Ford Escort wjechała bezpośrednio pod jadący pociąg. W wyniku tego zdarzenia 3 osoby zginęły a 1 została ranna.

14 W tym miejscu bardzo wymowne jest hasło ogólnopolskiej akcji:

15 Bardzo Prosimy o ROZWAGĘ! WRD KWP w BYDGOSZCZY


Pobierz ppt "KOMENDA WOJEWÓDZKA POLICJI W BYDGOSZCZY W Y D Z I A Ł R U C H U D R O G O W E G O STAN BEZPIECZEŃSTWA NA PRZEJAZDACH KOLEJOWYCH WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO."

Podobne prezentacje


Reklamy Google