Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Lubelski Park Naukowo-Technologiczny S.A. w transferze wiedzy.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Lubelski Park Naukowo-Technologiczny S.A. w transferze wiedzy."— Zapis prezentacji:

1 Lubelski Park Naukowo-Technologiczny S.A. w transferze wiedzy

2 Lubelski Park Naukowo-Technologiczny S.A. to miejsce w którym możecie Państwo rozwijać skrzydła – realizować śmiałe pomysły, wcielać w życie naukowe projekty czy stawiać pierwsze kroki w biznesie. Oddajemy do państwa dyspozycji nie tylko infrastrukturę – biura, laboratoria, sale szkoleniowe, sale biznesowe i aulę konferencyjną, ale również back office, wsparcie kompetentnego zespołu pracowników i doradców oraz szerokie kontakty naukowe i biznesowe.

3 Lubelski Park Naukowo-Technologiczny S.A. w transferze wiedzy Partnerzy parku Przedsiębiorcy Naukowcy

4 Lubelski Park Naukowo-Technologiczny S.A. w transferze wiedzy Partnerzy parku Studenci Jednostki B+R

5 Lubelski Park Naukowo-Technologiczny S.A. w transferze wiedzy Transfer wiedzy Park przeznaczony jest dla przedsiębiorców, którzy planują współpracować z przedstawicielami nauki na rzecz wdrażania nowych technologii, gdzie oferujemy usługi okołobiznesowe, w tym doradztwo w zakresie: transferu nowych technologii audytów innowacji audytów technologicznych Warunkiem lokowania w Parku jest opracowanie, wdrażanie lub prowadzenie działalności opartej o nowatorskie i racjonalizatorskie pomysły oraz współpraca z jednostkami naukowymi lub uczelniami z terenu województwa lubelskiego.

6 Lubelski Park Naukowo-Technologiczny S.A. w transferze wiedzy Biura Powierzchnie biurowe zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zaoferować jak najszerszy wachlarz możliwości. Oferujemy dowolną aranżację przestrzeni pozwalającą na wydzielanie pomieszczeń od 12 m2 do nawet kilkuset m2 stosownie do potrzeb firm – lokatorów. Ponadto proponujemy przestrzenie typu open-spaces z przeznaczeniem nie tylko na stały najem, ale również na usługi typu hot-desk czy wirtualne biuro. Biura LPN-T to standard klasy B z klimatyzacją i pełną infrastrukturą IT we wszystkich pomieszczeniach.

7 Lubelski Park Naukowo-Technologiczny S.A. w transferze wiedzy Sale szkoleniowo-konferencyjne LPN-T posiada 4 modułowe sale szkoleniowo-konferencyjne przeznaczone maksymalnie dla 50 osób. Na wyposażeniu sal znajdą się: klimatyzacja, meble oraz sprzęt multimedialny- projektor, laptopy, nagłośnienie, rzutnik pisma oraz urządzenie drukująco-kopiujące. Na życzenie organizujemy obsługę cateringowa spotkań i zapewniamy zaplecze cateringowe.

8 Lubelski Park Naukowo-Technologiczny S.A. w transferze wiedzy Partnerstwo krajowe i międzynarodowe Lubelski Park Naukowo-Technologiczny jako Instytucja Otoczenia Biznesu realizuje różnorodne projekty finansowane ze środków publicznych-regionalnych, krajowych i europejskich. Współpracuje z ponad 70 firmami, instytucjami i ośrodkami naukowymi w Polsce oraz Niemczech, Włoszech, Ukrainie, Czechach, Węgrzech, Szwecji i Danii co stanowi doskonałe zaplecze do realizacji projektów krajowych i międzynarodowych na rzecz innowacji. Od 7 czerwca LPN-T jest członkiem International Association of Science Parks and Areas of Innovation, zrzeszającym 389 parków z 69 krajów na całym świecie!

9 Lubelski Park Naukowo-Technologiczny S.A. w transferze wiedzy International Association of Science Parks and Areas of Innovation Korzyści – Networking: uczestnictwo w międzynarodowym partnerstwie, uczestnictwo w międzynarodowych projektach i eventach IASP realizowanych na całym świecie, widoczność międzynarodowa - promocja oferty lokatorów i partnerów LPN-T na całym świecie, wymiana doświadczeń między parkami, jednolity know-how parków członkowskich IASP, Uczestnictwo w międzynarodowej platformie on-line brookeringu innowacji

10 Lubelski Park Naukowo-Technologiczny S.A. w transferze wiedzy Nowe otwarcie Parku przełom Września i Października 2013 r. Nowy wizerunek LPN-T Nowe usługi LPN-T dla sektora B+R Cykl Eventów LPN-T i partnerów Parku Spotkania – Kooperacja Biznes i Nauka w około 15 dziedzinach nauki i biznesu

11 Lubelski Park Naukowo-Technologiczny S.A. w transferze wiedzy Dziękuje za uwagę i zapraszam do współpracy

12 Lubelski Park Naukowo-Technologiczny S.A. w transferze wiedzy Dziękuje za uwagę i zapraszam do współpracy www.lpnt.pl biuro@lpnt.pl Tel.: 81 534 61 00/440 87 57 ul. Dobrzańskiego 3, 20-262 Lublin


Pobierz ppt "Lubelski Park Naukowo-Technologiczny S.A. w transferze wiedzy."

Podobne prezentacje


Reklamy Google