Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

SYSTEM MULTIMEDIALNY W KOŚCIELE, NA KATECHEZIE pieśni, projektory, ekrany, laptopy, montaż w kościele, gwarancja Baza tekstów 2600 pieśni i piosenek.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "SYSTEM MULTIMEDIALNY W KOŚCIELE, NA KATECHEZIE pieśni, projektory, ekrany, laptopy, montaż w kościele, gwarancja Baza tekstów 2600 pieśni i piosenek."— Zapis prezentacji:

1 SYSTEM MULTIMEDIALNY W KOŚCIELE, NA KATECHEZIE pieśni, projektory, ekrany, laptopy, montaż w kościele, gwarancja Baza tekstów 2600 pieśni i piosenek religijnych z programem do projektorów multimedialnych, telebimów, telewizorów LCD, z gotowymi zestawami pieśni i obrazków na każdy dzień roku liturgicznego organista mgr Łukasz Dziechciowski tel./fax (18) tel. kom szczegóły, zdjęcia i zrealizowane projekty ->

2

3 oraz ponad 4000 prezentacji multimedialnych
PREZENTACJA MOŻLIWOŚCI PROGRAMU DO WYŚWIETLANIA TEKSTÓW PIEŚNI PRZYKŁADOWY ZESTAW PIEŚNI Z PREZENTACJĄ OBRAZKÓW 2 Niedziela zwykła rok C Baza tekstów 2600 pieśni z programem do projektorów multimedialnych, gotowymi zestawami pieśni i obrazków, podkładami mp3 pieśni i piosenek religijnych oraz ponad 4000 prezentacji multimedialnych tel./fax (18) tel. kom

4 (obrazek przed mszą świętą – nawiązanie do roku wiary

5 (tło poprzedzające wyświetlenie intencji mszalnej –dziękczynna, w zależności od okoliczności)

6

7 (tło poprzedzające wyświetlenie intencji mszalnej –
za zmarłych, wyświetlanie w zależności od okoliczności)

8

9 (tło poprzedzające wyświetlenie informacji o aktualnej niedzieli)

10 Informacja o danej niedzieli i myśli przewodniej dzisiejszej Ewangelii

11 (pieśń na wejście)

12

13

14 (sentencja I czytania mszalnego wyświetlana np. przez 10 s.)

15 (obrazek wyświetlany podczas całego I czytania)

16 (obrazek wyświetlany przed refrenem psalmu, nawiązujący do tekstu refrenu )
(refren psalmu responsoryjnego – okres zwykły kolor czcionki nawiązujący do danego okresu)

17 (refren psalmu responsoryjnego – okres zwykły
kolor czcionki nawiązujący do danego okresu)

18 (sentencja II czytania mszalnego, wyświetlana np. przez 10 s.)

19 (obrazek wyświetlany podczas całego II czytania)

20 (sentencja Ewangelii wyświetlana podczas śpiewu aklamacji

21 (obrazek wyświetlany podczas Ewangelii)

22 (pieśń na ofiarowanie)

23

24 (pieśń na komunię)

25

26

27

28 pieśń na dziękczynienie

29

30

31

32 (pieśń na zakończenie)

33

34 (obrazek po mszy świętej – improwizacja organowa)

35 (obrazek po mszy świętej – nawiązanie do roku wiary)

36 SYSTEM MULTIMEDIALNY W KOŚCIELE, NA KATECHEZIE pieśni, projektory, ekrany, laptopy, montaż w kościele, gwarancja Największa, najlepsza, najtańsza baza tekstów 2600 pieśni i piosenek religijnych stworzona przez doświadczonego organistę, podzielona na 23 foldery zgodnie z rokiem liturgicznym + refreny psalmów responsoryjnych na każdy dzień z programem do projektorów multimedialnych, telebimów, telewizorów LCD. Podczas targów KOŚCIOŁY WYPOSAŻENIE W TORUNIU w 2010 r. baza wygrała konkurs wydawnictwa „ ELAMED” i została nagrodzona statuetką „Sprawdzony produkt – wysoki poziom ” najbardziej zasłużonym firmom zajmującym się wyposażeniem obiektów sakralnych.

37 !!! OFERTA MIESIĄCA !!! Zestaw multimedialny do kościoła (projektor) -> tylko 11000 zł (brutto)
W SKŁAD ZESTAWU WCHODZI: - projektor Benq 2700 lumenów - ekran elektrycznie rozwijany - laptop 15'6 - bezprzewodowy system prezentacji - uchwyt do projektora i ekranu - program z bazą 2600 pieśni i piosenek religijnych + ponad 4000 prezentacji multimedialnych - dojazd i montaż w kościele.

38 !!! OFERTA MIESIĄCA !!! Zestaw multimedialny do kościoła (telewizor lcd) -> tylko zł (brutto) W SKŁAD ZESTAWU WCHODZI: - Telewizor lcd SAMSUNG - laptop 15'6 - bezprzewodowy system prezentacji - uchwyt do telewizora - program z bazą 2600 pieśni i piosenek religijnych + ponad 4000 prezentacji multimedialnych - dojazd i montaż w kościele.


Pobierz ppt "SYSTEM MULTIMEDIALNY W KOŚCIELE, NA KATECHEZIE pieśni, projektory, ekrany, laptopy, montaż w kościele, gwarancja Baza tekstów 2600 pieśni i piosenek."

Podobne prezentacje


Reklamy Google