Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

SYSTEM MULTIMEDIALNY W KOŚCIELE, NA KATECHEZIE pieśni, projektory, ekrany, laptopy, montaż w kościele, gwarancja Największa, najlepsza, najtańsza baza.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "SYSTEM MULTIMEDIALNY W KOŚCIELE, NA KATECHEZIE pieśni, projektory, ekrany, laptopy, montaż w kościele, gwarancja Największa, najlepsza, najtańsza baza."— Zapis prezentacji:

1 SYSTEM MULTIMEDIALNY W KOŚCIELE, NA KATECHEZIE pieśni, projektory, ekrany, laptopy, montaż w kościele, gwarancja Największa, najlepsza, najtańsza baza tekstów 2600 pieśni i piosenek religijnych stworzona przez doświadczonego organistę, podzielona na 23 foldery zgodnie z rokiem liturgicznym + refreny psalmów responsoryjnych na każdy dzień z programem do projektorów multimedialnych, telebimów, telewizorów LCD. Podczas targów KOŚCIOŁY WYPOSAŻENIE W TORUNIU w 2010 r. baza wygrała konkurs wydawnictwa „ ELAMED” i została nagrodzona statuetką „Sprawdzony produkt – wysoki poziom ” najbardziej zasłużonym firmom zajmującym się wyposażeniem obiektów sakralnych.

2 PREZENTACJA MOŻLIWOŚCI PROGRAMU DO WYŚWIETLANIA TEKSTÓW PIEŚNI za pomocą programu Power Point PRZYKŁADOWY ZESTAW PIEŚNI Z PREZENTACJĄ OBRAZKÓW Wspomnienie św. Karola Boromeusza

3 (Prezentacja zdjęć świętego przed mszą świętą)

4

5

6

7

8

9

10

11 (pieśń na wejście)

12

13

14

15 (Obrazek o świętym wyświetlony podczas czytania)

16 (psalm responsoryjny z dnia zwykłego - kolor czcionki zielony)

17 (pieśń na ofiarowanie)

18

19

20 (pieśń na komunię)

21

22

23 pieśń na dziękczynienie

24

25

26 (pieśń na zakończenie)

27

28

29 (obrazek po mszy świętej – improwizacja organowa)

30

31 KOLĘDY I PASTORAŁKI NA KEYBOARD, FLET, GITARĘ, SKRZYPCE
Polecam mój autorski zestaw nut KOLĘDY I PASTORAŁKI NA KEYBOARD, FLET, GITARĘ, SKRZYPCE 58 kolęd i pastorałek w jednym zbiorze (nowe wydanie 2012 r.) - nuty, słowa, akordy, - laserowy wydruk na kredowym papierze, - idealny dla katechetów i uczniów. W przygotowaniu (XI 2011 r.) podkłady mp3 58 kolęd i pastorałek na płytach CD z linią melodyczną i bez linii melodycznej. Bezpłatne podkłady oraz aranżacje nut na –> dział nuty kolęd

32 SYSTEM MULTIMEDIALNY W KOŚCIELE, NA KATECHEZIE pieśni, projektory, ekrany, laptopy, montaż w kościele, gwarancja Największa, najlepsza, najtańsza baza tekstów 2600 pieśni i piosenek religijnych stworzona przez doświadczonego organistę, podzielona na 23 foldery zgodnie z rokiem liturgicznym + refreny psalmów responsoryjnych na każdy dzień z programem do projektorów multimedialnych, telebimów, telewizorów LCD. Podczas targów KOŚCIOŁY WYPOSAŻENIE W TORUNIU w 2010 r. baza wygrała konkurs wydawnictwa „ ELAMED” i została nagrodzona statuetką „Sprawdzony produkt – wysoki poziom ” najbardziej zasłużonym firmom zajmującym się wyposażeniem obiektów sakralnych.

33 SYSTEM MULTIMEDIALNY W KOŚCIELE, NA KATECHEZIE pieśni, projektory, ekrany, laptopy, montaż w kościele, gwarancja Baza tekstów 2600 pieśni i piosenek religijnych z programem do projektorów multimedialnych, telebimów, telewizorów LCD. organista mgr Łukasz Dziechciowski tel./fax (18) tel. kom szczegóły, zdjęcia i zrealizowane projekty ->


Pobierz ppt "SYSTEM MULTIMEDIALNY W KOŚCIELE, NA KATECHEZIE pieśni, projektory, ekrany, laptopy, montaż w kościele, gwarancja Największa, najlepsza, najtańsza baza."

Podobne prezentacje


Reklamy Google