Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Prezentacja ćwiczeniowa Wstawianie obiektów. Powitaj pracowników w danej sesji. Podaj temat sesji. Opisz ogólne cele sesji. Powitanie i wprowadzenie Wstaw.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Prezentacja ćwiczeniowa Wstawianie obiektów. Powitaj pracowników w danej sesji. Podaj temat sesji. Opisz ogólne cele sesji. Powitanie i wprowadzenie Wstaw."— Zapis prezentacji:

1 Prezentacja ćwiczeniowa Wstawianie obiektów

2 Powitaj pracowników w danej sesji. Podaj temat sesji. Opisz ogólne cele sesji. Powitanie i wprowadzenie Wstaw na ten slajd pole tekstowe. Ustaw w tym polu: -Wyśrodkowanie tekstu pionowe i poziome, -Tło białe -Krawędzie pojedyncze granatowe -Wymiary 18cm szer. 8cm wys. Przenieś wypunktowany tekst do wstawionego pola tekstowego. Wyłącz wypunktowanie (jeśli pozostanie). Zmień układ slajdu na – Tylko tytuł

3 Zabawa z clipartami Wstaw na ten slajd 2 cliparty: -Zdjęcie na którym jest obojętne jaki dom z oknem -Uśmiechniętą buźkę Wstaw także strzałkę. Ustaw te 3 obiekty tak aby dom był na spodzie, buźkę umieść w dowolnym miejscu na zdjęciu z domem a strzałka ma wskazywać ma być narysowana tak aby grot wskazywał dowolne okno, a koniec strzałki znajdował się przy buźce.

4 POLSKA Wstaw na ten slajd prostokąt. Ustaw w tym prostokącie brak krawędzi oraz wypełnienie gradientowe z dwóch kolorów czerwonego i białego aby wyglądał jak polska flaga.

5 Smartart Wstaw na ten slajd smart art. taki jak na rysunku z prawej strony slajdu.

6 Zestawienie Wstaw na ten slajd obrazek o nazwie excel-2010.png znajdujący się w folderze W:\PiotrM\TPK\Foto


Pobierz ppt "Prezentacja ćwiczeniowa Wstawianie obiektów. Powitaj pracowników w danej sesji. Podaj temat sesji. Opisz ogólne cele sesji. Powitanie i wprowadzenie Wstaw."

Podobne prezentacje


Reklamy Google