Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Zwracam się do młodzieży, żeby poczekali na pierwsze współżycie seksualne bo można przez to zepsuć swoje plany na przyszłość a nawet relacje z przyjaciółmi.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Zwracam się do młodzieży, żeby poczekali na pierwsze współżycie seksualne bo można przez to zepsuć swoje plany na przyszłość a nawet relacje z przyjaciółmi."— Zapis prezentacji:

1

2 Zwracam się do młodzieży, żeby poczekali na pierwsze współżycie seksualne bo można przez to zepsuć swoje plany na przyszłość a nawet relacje z przyjaciółmi. Nie zawsze antykoncepcja zabezpiecza nas od zarażenia AIDS lub niechcianej ciąży. Poród w bardzo młodym wieku może wywołać wiele powikłań np: problemy z psychiką, ze zdrowiem lub pobudzeniem seksualnym. Dziecko jest nie tylko troską, ale obciążeniem w młodym życiu. Seks w młodym wieku jest niebezpieczny ponieważ może wywołać wiele problemów zdrowotnych np: bóle brzucha, nóg, opóźnienia miesiączki u dziewczyn. Pomyślcie sobie o tym zanim zaczniecie współżyć!!!!

3 Są imprezy na których może zajść do nieplanowanego stosunku seksualnego a potem jest rozczarowanie. Więc najpierw pomyśl zanim coś zrobisz !!!


Pobierz ppt "Zwracam się do młodzieży, żeby poczekali na pierwsze współżycie seksualne bo można przez to zepsuć swoje plany na przyszłość a nawet relacje z przyjaciółmi."

Podobne prezentacje


Reklamy Google