Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

SEKS I KALORIE Od wielu lat wiadomo, że seks jest świetną gimnastyką. Aż do tej pory nikt nie przeprowadził badań naukowych na temat utraty kalorii podczas.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "SEKS I KALORIE Od wielu lat wiadomo, że seks jest świetną gimnastyką. Aż do tej pory nikt nie przeprowadził badań naukowych na temat utraty kalorii podczas."— Zapis prezentacji:

1

2 SEKS I KALORIE Od wielu lat wiadomo, że seks jest świetną gimnastyką. Aż do tej pory nikt nie przeprowadził badań naukowych na temat utraty kalorii podczas stosunku. Teraz po gruntownych badaniach mamy zaszczyt przedstawić Państwu wyniki:

3 Rozbieranie kobiety Za jej zgodą..............................12 kal. Bez jej zgody...........................187 kal. Rozpinanie jej biustonosza Obiema rękoma..........................8 kal. Jedną ręką.................................12 kal. Zębami........................................85 kal.

4 Nakładanie prezerwatywy W czasie erekcji.........................6 kal. Bez erekcji..................................315 kal. Gra wstępna Próba znalezienia łechtaczki......8 kal. Próba znalezienia punktu G.........92 kal.

5 Pozycje Klasyczna.......................................12 kal. 69 leżąc..........................................78 kal. 69 stojąc.......................................172 kal. Tylna...............................................216 kal. Taczki............................................428 kal. Kandelabr.....................................912 kal.

6 Orgazm Prawdziwy.........................................112 kal. Udawany............................................315 kal. Po...... Leżenie z przytulaniem..................18 kal. Szybkie wstawanie..........................36 kal. Wyjaśnianie dlaczego tak szybko opuszczasz łóżko............................816 kal.

7 Druga erekcja jeśli masz... 20-29 lat.......................................36 kal. 30-39 lat.......................................80 kal. 40-49 lat.......................................124 kal. 50-59 lat.......................................972 kal. 60-69 lat.......................................2916 kal. 70 i więcej.............................brak wyników

8 Ubieranie się po.... Powoli....................................................32 kal. W pośpiechu........................................98 kal. Gdy jej ojciec puka do drzwi........1218 kal. Gdy twoja żona puka do drzwi......3521 kal.


Pobierz ppt "SEKS I KALORIE Od wielu lat wiadomo, że seks jest świetną gimnastyką. Aż do tej pory nikt nie przeprowadził badań naukowych na temat utraty kalorii podczas."

Podobne prezentacje


Reklamy Google