Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

SEKS I KALORIE Od wielu lat wiadomo, że seks jest świetną gimnastyką. Aż do tej pory nikt nie przeprowadził badań naukowych na temat utraty kalorii podczas.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "SEKS I KALORIE Od wielu lat wiadomo, że seks jest świetną gimnastyką. Aż do tej pory nikt nie przeprowadził badań naukowych na temat utraty kalorii podczas."— Zapis prezentacji:

1 SEKS I KALORIE Od wielu lat wiadomo, że seks jest świetną gimnastyką. Aż do tej pory nikt nie przeprowadził badań naukowych na temat utraty kalorii podczas stosunku. Teraz po gruntownych badaniach mamy zaszczyt przedstawić Państwu wyniki:

2 Rozpinanie jej biustonosza
Rozbieranie kobiety Za jej zgodą kal. Bez jej zgody kal. Rozpinanie jej biustonosza Obiema rękoma kal. Jedną ręką kal. Zębami kal.

3 Nakładanie prezerwatywy
W czasie erekcji kal. Bez erekcji kal. Gra wstępna Próba znalezienia łechtaczki kal. Próba znalezienia punktu G kal.

4 Pozycje Klasyczna kal. 69 leżąc kal. 69 stojąc kal. Tylna kal. Taczki kal. Kandelabr kal.

5 Orgazm Prawdziwy kal. Udawany kal. Po...... Leżenie z przytulaniem kal. Szybkie wstawanie kal. Wyjaśnianie dlaczego tak szybko opuszczasz łóżko kal.

6 Druga erekcja jeśli masz...
20-29 lat kal. 30-39 lat kal. 40-49 lat kal. 50-59 lat kal. 60-69 lat kal. 70 i więcej brak wyników

7 Ubieranie się po.... Powoli kal. W pośpiechu kal. Gdy jej ojciec puka do drzwi kal. Gdy twoja żona puka do drzwi kal.


Pobierz ppt "SEKS I KALORIE Od wielu lat wiadomo, że seks jest świetną gimnastyką. Aż do tej pory nikt nie przeprowadził badań naukowych na temat utraty kalorii podczas."

Podobne prezentacje


Reklamy Google