Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Materiał wewnętrzny firmy Propharma Sp. Z o.o.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Materiał wewnętrzny firmy Propharma Sp. Z o.o."— Zapis prezentacji:

1 Materiał wewnętrzny firmy Propharma Sp. Z o.o.
z Miodem Manuka MGO™ 400+ Materiał wewnętrzny firmy Propharma Sp. Z o.o.

2 Cyclo to alfa-cyklodekstryna Power to MOC
Czym jest CycloPower™? Cyclo to alfa-cyklodekstryna Power to MOC Uzyskuje większą wydajność bez zwiększania dawki! jest bioaktywnym suplementem diety. Materiał wewnętrzny firmy Propharma Sp. z o.o.

3 alfa-cyklodekstryna + Miód Manuka MGO™ 400+
Z czego się składa CycloPower™? alfa-cyklodekstryna + Miód Manuka MGO™ 400+ Materiał wewnętrzny firmy Propharma Sp. z o.o.

4 Materiał wewnętrzny firmy Propharma Sp. z o.o.
Miód Manuka MGO™ 400+ Oryginalny miód manuka powstaje z nektaru krzewów manuka (łac. Leptospermum scoparium) Manuka porasta czyste, dziewicze tereny Nowej Zelandii.  Miód Manuka MGO™ 400+ miód zawiera minimum mg/kg methylglyoxalu. Methylglyoxal to aktywny składnik będący w miodzie manuka, który odpowiada za jego unikatowe właściwości. Materiał wewnętrzny firmy Propharma Sp. z o.o.

5 Działanie Miodu Manuka MGO™400+
zwiększanie odporności, wsparcie przy odzyskiwaniu zdrowia w przypadku poważniejszych infekcji, wspomagająco przy przeziębieniach i grypie, wspomagająco przy problemach żołądkowych, wspomagająco przy problemach żołądkowych i jelitowych, takich jak: wrzody, helicobacter, refluks, zespół jelita drażliwego, wspomagająco przy problemach skórnych (np. egzema, trądzik), wspomagająco przy trudno gojących się ranach (np. stopa cukrzycowa, odleżyny, zakażenia bakteryjne). Materiał wewnętrzny firmy Propharma Sp. z o.o.

6 Materiał wewnętrzny firmy Propharma Sp. z o.o.
Alfa-cyklodekstryna Cyklodekstryny- węglowodany z grupy dekstryn. Dekstryny– grupa złożonych węglowodanów, zbudowanych z pochodnych cukrów prostych. Alfa-cyklodekstryna składa się odpowiednio z 6 merów glukozowych, połączonych wiązaniami α-1,4-acetalowymi, tworzących razem strukturę cykliczną. Cyklodesktryny produkuje się ze skrobi, w wyniku kontrolowanej hydrolizy enzymatycznej z użyciem cykloglukotransferazy (CGTazy). CycloPower produkowany jest ze skrobi kukurydzianej. Materiał wewnętrzny firmy Propharma Sp. z o.o.

7 Alfa-cyklodekstryna – rozpuszczalny błonnik pokarmowy
Ślina i amylaza trzustkowa człowieka nie może hydrolizować alfa- cyklodekstryny w znacznym stopniu. Alfa-cyklodekstryny mogą być hydrolizowane przez alfa- amylazy pochodzenia bakteryjnego w jelicie człowieka. Alfa-cyklodekstryna jest uważana jako rozpuszczalny błonnik pokarmowy. Materiał wewnętrzny firmy Propharma Sp. z o.o.

8 Budowa alfa-cyklodekstryny
Materiał wewnętrzny firmy Propharma Sp. z o.o.

9 Zalety alfa-cyklodekstryny:
Zastosowanie miodu Manuka w formie kompleksu z cyklodekstryną zwiększa jego biodostępność. Daje możliwość zmniejszenia dawki. Miód Manuka jest stopniowo uwalniany z kompleksu, co wydłuża czas jego działania. Umożliwia to przyjmowanie miodu w mniejszej dawce, co nie przyczynia się do wzrostu glukozy we krwi po posiłku- produkt także dla diabetyków. Oświadcznia Zdrowotne alfa-cyklodekstryny (EFSA): „Ograniczenie wzrostu stężenia glukozy (glikemii) po posiłku” Materiał wewnętrzny firmy Propharma Sp. z o.o.

10 Wykorzystanie cyklodekstryn:
Farmacja: kompleksy z lekami Umożliwia to przyjmowanie leku np. raz dziennie zamiast trzech czy czterech dawek dziennie. Przemysł spożywczy pochłanianie nieprzyjemnych zapachów i smaków utrwalanie pożądanej barwy, smaku i zapachu Kosmetyka: pochłanianie zapachów stopniowe uwalnianie zapachów (odświeżacze powietrza, perfumy, zapachowy papier toaletowy). Materiał wewnętrzny firmy Propharma Sp. z o.o.

11 Tabletki do ssania CycloPower™
Produkty Kapsułki CycloPower™ Tabletki do ssania CycloPower™ Materiał wewnętrzny firmy Propharma Sp. z o.o.

12 Materiał wewnętrzny firmy Propharma Sp. z o.o.
Kapsułki CycloPower™ Składniki:  alfa-cyklodekstryna 46,8%, miód Manuka MGO™ 400+ (Leptospermum scoparium) 38,3%, skrobia ryżowa- powłoczka kapsułki, dwutlenek krzemu (substancja przeciwzbrylająca) sole magnezowe kwasów tłuszczowych (substancja przeciwzbrylająca) Produkty pochodzenia roślinnego - produkt odpowiedni dla wegetarian Materiał wewnętrzny firmy Propharma Sp. z o.o.

13 Materiał wewnętrzny firmy Propharma Sp. z o.o.
Kapsułki CycloPower™ Zalecane spożycie: 1-2 kapsułki przed posiłkiem trzy razy dziennie. Zaleca się przyjmowanie do 6 kapsułek dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji produktu.  Opakowanie zawiera 5 porcji produktu. Materiał wewnętrzny firmy Propharma Sp. z o.o.

14 Składniki aktywne w kapsułkach
Składnik aktywny W 100 g W 2,82 g (6 kapsułek)* W 0,47 g (1 kapsułka) Alfa-cyklodekstryna 46,8 g 1,31 g 0,21 g Miód Manuka 38,3 g 1,08 g 0,17 g Materiał wewnętrzny firmy Propharma Sp. z o.o.

15 Materiał wewnętrzny firmy Propharma Sp. z o.o.
Kapsułka trafia bezpośrednio do żołądka, gdzie rozpuszcza się uwalniając miód Manuka. Badania laboratoryjne* wykazały aż 25 razy większą skuteczność w hamowaniu  rozwoju niekorzystnych bakterii przewodu pokarmowego w ciągu 24 godzin. Materiał wewnętrzny firmy Propharma Sp. z o.o.

16 Klienci stosują Cyclopower na:
Zakażenie górnych dróg oddechowych, Trądzik, Zespół jelita drażliwego, Problemy z trawieniem, Refluks, Wrzody żołądka, Dolegliwości ze strony układu pokarmowego. Materiał wewnętrzny firmy Propharma Sp. z o.o.

17 Materiał wewnętrzny firmy Propharma Sp. z o.o.
Zalety Kapsułek nowa formuła - tradycyjnie lepką i gęsta postać miodu Manuka sproszkowano, połączono z alfacyklodekstryną i zamknięto  w łatwych do połknięcia kapsułkach, wzmocnione działanie przy zmniejszeniu dawki -  bioaktywne składniki zawarte w miodzie Manuka MGO™ łącząc się z alfa- cyklodekstryną są lepiej przyswajalne w organizmie człowieka, wygoda spożywania - kapsułka trafiając bezpośrednio do żołądka eliminuje konieczność oddziaływania enzymów jamy ustnej na miód Manuka, przez co nie dochodzi do zmniejszenia jego właściwości, komfort stosowania - wygodne do spożycia kapsułki można mieć zawsze przy sobie Materiał wewnętrzny firmy Propharma Sp. z o.o.

18 Tabletki do ssania CycloPower™
Składniki:  Ksylitol 43% (substancja słodząca), alfa-cyklodekstryna 29,3%, miód Manuka MGO™ 400+(Leptospermum scoparium) 24%, sole magnezowe kwasów tłuszczowych (substancja przeciwzbrylająca), dwutlenek krzemu (substancja przeciwzbrylająca). Materiał wewnętrzny firmy Propharma Sp. z o.o.

19 Materiał wewnętrzny firmy Propharma Sp. z o.o.
Ksylitol Ksylitol jest tak zwanym alkoholem cukrowym, uzyskiwanym najczęściej z drzewa brzozy. Oświadczenia zdrowotne po spożyciu obniża poziom glukozy we krwi - PRODUKT DLA DIABETYKÓW pomaga w zachowaniu mineralizacji zębów. Materiał wewnętrzny firmy Propharma Sp. z o.o.

20 Składniki aktywne w tabletkach CycloPower™
Składnik aktywny W 100 g W 9 g (6 tabletek)* W 1,5 g (1 tabletka) Alfa-cyklodekstryna 29,3 g 2,63 g 0,43 g Miód Manuka 24 g 2,16 g 0,36 g Materiał wewnętrzny firmy Propharma Sp. z o.o.

21 Materiał wewnętrzny firmy Propharma Sp. z o.o.
Tabletki CycloPower™ Zalecane spożycie: spożywać do 6 tabletek dziennie. Tabletkę umieścić w jamie ustnej, ssać do całkowitego rozpuszczenia. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji produktu.  Materiał wewnętrzny firmy Propharma Sp. z o.o.

22 Na co stosować tabletki CycloPower™?
Na ból gardła, (dla diabetyków) Na bakteryjne zakażenie jamy ustnej, Na choroby górnych dróg oddechowych Na afty, stany zapalane jamy ustnej, podrażnione dziąsła. W dolegliwościach ze strony układu pokarmowego Materiał wewnętrzny firmy Propharma Sp. z o.o.

23 Składa się z Miodu Manuka MGO™ 400+ i alfa-cyklodekstryny.
Alfa-cyklodekstryna jest substancją pochodzenia naturalnego. Alfa-cyklodekstryna jest rozpuszczalnym błonnikiem pokarmowym. Wzmocnione działanie Miodu Manuka przy zmniejszeniu dawki. Tabletki i kapsułki są idealne dla wegetarian. Tabletki obniżają poziom glukozy po spożyciu, dzięki temu są idealne również dla diabetyków. Tabletki i kapsułki pomogły osobom z problemami układu pokarmowego, oddechowego oraz z trądzikiem.

24 Dziękujemy za uwagę i zachęcamy do składania zamówień
z Miodem Manuka MGO® 400+ Dziękujemy za uwagę i zachęcamy do składania zamówień Materiał wewnętrzny firmy Propharma Sp. z o.o.


Pobierz ppt "Materiał wewnętrzny firmy Propharma Sp. Z o.o."

Podobne prezentacje


Reklamy Google