Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Skorzystaj z zasobów Polskiej Bibliografii Lekarskiej! Jeżeli chcesz korzystać z PBN w domu zapytaj się o hasło w Bibliotece PMWSZ Skorzystaj z zasobów.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Skorzystaj z zasobów Polskiej Bibliografii Lekarskiej! Jeżeli chcesz korzystać z PBN w domu zapytaj się o hasło w Bibliotece PMWSZ Skorzystaj z zasobów."— Zapis prezentacji:

1

2 Skorzystaj z zasobów Polskiej Bibliografii Lekarskiej! Jeżeli chcesz korzystać z PBN w domu zapytaj się o hasło w Bibliotece PMWSZ Skorzystaj z zasobów Polskiej Bibliografii Lekarskiej! Jeżeli chcesz korzystać z PBN w domu zapytaj się o hasło w Bibliotece PMWSZ

3 Biblioteka oferuje dostęp do posiadanych przez nią baz z komputerów domowych lub innych spoza Uczelni dla wszystkich uprawnionych czytelników zarejestrowanych w Bibliotece I CIN PMWSZ w Opolu przez Bazy danych A-Z. W Bazy danych A-Z wybieramy ikonę GBL (Polska Bibliografia Lekarska), ukaże się komunikat: Hidden Automatic Navigator wraz z danymi do uzupełnienia: wpisujemy User name: nazwisko i imię, Password: hasło zapisane w rejestrze czytelniczym. Hasło można uaktywnić lub zmienić w dowolnej chwili kontaktując się osobiście z pracownikami Biblioteki. Po zalogowaniu, do momentu zamknięcia wyszukiwarki, pozostają Państwo cały czas w obrębie swobodnego dostępu do baz z listy A-Z. Biblioteka oferuje dostęp do posiadanych przez nią baz z komputerów domowych lub innych spoza Uczelni dla wszystkich uprawnionych czytelników zarejestrowanych w Bibliotece I CIN PMWSZ w Opolu przez Bazy danych A-Z. W Bazy danych A-Z wybieramy ikonę GBL (Polska Bibliografia Lekarska), ukaże się komunikat: Hidden Automatic Navigator wraz z danymi do uzupełnienia: wpisujemy User name: nazwisko i imię, Password: hasło zapisane w rejestrze czytelniczym. Hasło można uaktywnić lub zmienić w dowolnej chwili kontaktując się osobiście z pracownikami Biblioteki. Po zalogowaniu, do momentu zamknięcia wyszukiwarki, pozostają Państwo cały czas w obrębie swobodnego dostępu do baz z listy A-Z.

4 Polska Bibliografia Lekarska to baza bibliograficzno-abstraktowa zawierająca dane o polskiej literaturze fachowej z zakresu medycyny i nauk pokrewnych Baza zawiera zestawienia bibliograficzne wraz ze streszczeniami w języku polskim oraz angielskim W bazie możemy wyszukiwać zagadnień według: nazwiska autora, hasła, daty wydania, nazwy wydawnictwa, dowolnego słowa opisu itp. Polska Bibliografia Lekarska to baza bibliograficzno-abstraktowa zawierająca dane o polskiej literaturze fachowej z zakresu medycyny i nauk pokrewnych Baza zawiera zestawienia bibliograficzne wraz ze streszczeniami w języku polskim oraz angielskim W bazie możemy wyszukiwać zagadnień według: nazwiska autora, hasła, daty wydania, nazwy wydawnictwa, dowolnego słowa opisu itp.

5

6

7

8 Nie martw się! Dzięki usłudze Doc@Med - bibliotekarz sprowadzi dla Ciebie poszukiwany artykuł w sposób elektroniczny za niewielką opłatą Aby skorzystać z usługi – podaj bibliotekarzowi tytuł czasopisma, rok, numer woluminu, numer czasopisma oraz strony artykułu http://wsm.opole.pl/276/usluga_docmed.html

9 Niemożliwe – poproś o pomoc bibliotekarza

10


Pobierz ppt "Skorzystaj z zasobów Polskiej Bibliografii Lekarskiej! Jeżeli chcesz korzystać z PBN w domu zapytaj się o hasło w Bibliotece PMWSZ Skorzystaj z zasobów."

Podobne prezentacje


Reklamy Google