Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Biadaczu to placówka z ogromnym dorobkiem, wspaniałymi osiągnięciami i pięknymi tradycjami. Nasza szkoła to.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Biadaczu to placówka z ogromnym dorobkiem, wspaniałymi osiągnięciami i pięknymi tradycjami. Nasza szkoła to."— Zapis prezentacji:

1

2

3 Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Biadaczu to placówka z ogromnym dorobkiem, wspaniałymi osiągnięciami i pięknymi tradycjami. Nasza szkoła to „drugi dom”, gdzie kształci się młodzież. Miejsce, w którym młody człowiek ma okazję do wszechstronnego rozwoju, realizowania talentów, rozwijania zainteresowań i pasji. Jaka jest nasza szkoła?

4 NA STRAŻY SZKOŁY STOI PANI DYREKTOR MGR ELŻBIETA SYRYTCZYK Z SAMORZĄDEM UCZNIOWSKIM, PONADTO: PEDAGOG SZKOLNY - pomoże Wam w rozwiązywaniu problemów, zorganizuje pomoc rodzicom, przeprowadzi zajęcia pedagogiczne i będzie monitorował Wasze bezpieczeństwo, PSYCHOLOG - diagnozuje dzieci, prowadzi zajęcia terapeutyczne, doradza w trudnych sytuacjach. RZECZNIK PRAW UCZNIA - nauczyciel wybrany przez Was, pilnujący przestrzegania praw ucznia. Kto jest kim?

5 - salą gimnastyczną - boiskiem - pracownią komputerową - biblioteką - tablicami multimedialnymi - Muzeum Etnograficznym im. Danuty Zalewskiej Dysponujemy:

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25


Pobierz ppt "Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Biadaczu to placówka z ogromnym dorobkiem, wspaniałymi osiągnięciami i pięknymi tradycjami. Nasza szkoła to."

Podobne prezentacje


Reklamy Google