Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH im. JANA PAWŁA II W KRASNOBRODZIE

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH im. JANA PAWŁA II W KRASNOBRODZIE"— Zapis prezentacji:

1 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH im. JANA PAWŁA II W KRASNOBRODZIE
MY SCHOOL!!! ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH im. JANA PAWŁA II W KRASNOBRODZIE

2 Opis i położenie szkoły:
Szkoła leży w południowo-wschodniej Polsce pośród malowniczych wzgórz Wyżyny Lubelskiej i Roztocza. Szkoła im. Jana Pawła II znajduje się na terenie Krasnobrodzkiego Parku Krajobrazowego i w sąsiedztwie Roztoczańskiego Parku Narodowego. Piękne okolice, ciekawy krajobraz są to walory, które otaczają tę pięknie rozwijającą się szkołę. Jest to szkoła dla młodych, ambitnych uczniów, którzy pragną zdobywać wiedzę i otrzymywać bardzo dobre oceny w nauce. DOKŁADNY ADRES SZKOŁY : Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Krasnobrodzie ul. Lelewela Krasnobród tel/fax

3 Szkoła posiada...!!! *bibliotekę *stołówkę *2 sale gimnastyczne (małą i dużą) *siłownię *stoły do gry w tenisa stołowego *świetlicę *szatnie *monitoring zapewniający uczniom bezpieczeństwo *higienistkę *pedagoga szkolnego

4 Warto chodzić do tej szkoły ponieważ:
* SYMPATYCZNA DYREKCJA * FAJNI NAUCZYCIELE *MIŁY PERSONEL SZKOLNY * KOLEŻEŃSCY UCZNIOWIE

5 ZSO w Krasnobrodzie… Jest to najlepsza szkoła, w której możesz rozwijać swoje zainteresowania, talenty a przede wszystkim poznawać nowych ciekawych ludzi. Szkoła jest naszym drugim domem, czego najlepszym dowodem jest właśnie ta szkoła im. Jana Pawła II w Krasnobrodzie.

6 Najlepsi nauczyciele!!! ZSO im. Jana Pawła II w Krasnobrodzie posiada najlepszych nauczycieli, którzy są bardzo mili, serdeczni, życzliwi, sympatyczni po prostu są super. Nauczyciele są bardzo dobrymi kompanami, którzy nieraz nam pomagają . Gdyby nie oni to nie byłoby tak wielu wspaniałych ludzi z wykształceniem. To właśnie im zawdzięczamy to, że tak dobrze przekazali nam swoją wiedzę i zdolności zachowywania się w różnych sytuacjach. Nasi nauczyciele otwierają nam lepszą drogę, która wiedzie nas do o wiele wygodniejszego życia, i za to Wam serdecznie dziękujemy!!! WARTO ZDOBYWAĆ WIEDZĘ OD TAK WSPANIAŁYCH NAUCZYCIELI JAK W ZSO w Krasnobrodzie!!!

7 Patron szkoły…!!! Patronem szkoły jest Jan Paweł II- przyjaciel młodzieży! Ojciec Święty podchodził do ludzi, rozmawiał, błogosławił. Choć nie ma go z nami to wciąż czujemy Jego obecność wśród nas i wiemy, że spogląda ma nas z domu Ojca! Jesteśmy dumni, że właśnie nasza szkoła ma takiego wspaniałego patrona jakim jest Jan Paweł II!!!!

8 Prezentację wykonała: Barbara Podolak kl. II „A” gim.


Pobierz ppt "ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH im. JANA PAWŁA II W KRASNOBRODZIE"

Podobne prezentacje


Reklamy Google