Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

MY SCHOOL!!! ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH im. JANA PAWŁA II W KRASNOBRODZIE.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "MY SCHOOL!!! ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH im. JANA PAWŁA II W KRASNOBRODZIE."— Zapis prezentacji:

1 MY SCHOOL!!! ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH im. JANA PAWŁA II W KRASNOBRODZIE

2 Opis i położenie szkoły: Szkoła leży w południowo-wschodniej Polsce pośród malowniczych wzgórz Wyżyny Lubelskiej i Roztocza. Szkoła im. Jana Pawła II znajduje się na terenie Krasnobrodzkiego Parku Krajobrazowego i w sąsiedztwie Roztoczańskiego Parku Narodowego. Piękne okolice, ciekawy krajobraz są to walory, które otaczają tę pięknie rozwijającą się szkołę. Jest to szkoła dla młodych, ambitnych uczniów, którzy pragną zdobywać wiedzę i otrzymywać bardzo dobre oceny w nauce. DOKŁADNY ADRES SZKOŁY : Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Krasnobrodzie ul. Lelewela 37 22-440 Krasnobród tel/fax. 084 6607080 email: zsokrasnobrod@vp.pl zsokrasnobrod@vp.pl www.zsokrasnobrod.pl

3 Szkoła posiada...!!! *bibliotekę*stołówkę *2 sale gimnastyczne (małą i dużą) *siłownię *stoły do gry w tenisa stołowego *świetlicę*szatnie *monitoring zapewniający uczniom bezpieczeństwo *higienistkę *pedagoga szkolnego

4 * SYMPATYCZNA DYREKCJA * FAJNI NAUCZYCIELE *MIŁY PERSONEL SZKOLNY * KOLEŻEŃSCY UCZNIOWIE

5 ZSO w Krasnobrodzie… Jest to najlepsza szkoła, w której możesz rozwijać swoje zainteresowania, talenty a przede wszystkim poznawać nowych ciekawych ludzi. Szkoła jest naszym drugim domem, czego najlepszym dowodem jest właśnie ta szkoła im. Jana Pawła II w Krasnobrodzie.

6 Najlepsi nauczyciele!!!, sympatyczni po prostu są super. ZSO im. Jana Pawła II w Krasnobrodzie posiada najlepszych nauczycieli, którzy są bardzo mili, serdeczni, życzliwi, sympatyczni po prostu są super. Nauczyciele są bardzo dobrymi kompanami, którzy nieraz nam pomagają. Gdyby nie oni to nie byłoby tak wielu wspaniałych ludzi z wykształceniem. To właśnie im zawdzięczamy to, że tak dobrze przekazali nam swoją wiedzę i zdolności zachowywania się w różnych sytuacjach. Nasi nauczyciele otwierają nam lepszą drogę, która wiedzie nas do o wiele wygodniejszego życia, i za to Wam serdecznie dziękujemy!!! WARTO ZDOBYWAĆ WIEDZĘ OD TAK WSPANIAŁYCH NAUCZYCIELI JAK W ZSO w Krasnobrodzie!!!

7 Patron szkoły…!!! Patronem szkoły jest Jan Paweł II- przyjaciel młodzieży! Ojciec Święty podchodził do ludzi, rozmawiał, błogosławił. Choć nie ma go z nami to wciąż czujemy Jego obecność wśród nas i wiemy, że spogląda ma nas z domu Ojca! Jesteśmy dumni, że właśnie nasza szkoła ma takiego wspaniałego patrona jakim jest Jan Paweł II!!!! Ojciec Święty podchodził do ludzi, rozmawiał, błogosławił. Choć nie ma go z nami to wciąż czujemy Jego obecność wśród nas i wiemy, że spogląda ma nas z domu Ojca! Jesteśmy dumni, że właśnie nasza szkoła ma takiego wspaniałego patrona jakim jest Jan Paweł II!!!!

8 Prezentację wykonała: Barbara Podolak kl. II A gim.


Pobierz ppt "MY SCHOOL!!! ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH im. JANA PAWŁA II W KRASNOBRODZIE."

Podobne prezentacje


Reklamy Google