Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

W3A Mailing - system newslettera. Możliwości systemu: Przygotowaniu szablonu graficznego (do 3 szablonów graficznych) do wykorzystania w newsletterze.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "W3A Mailing - system newslettera. Możliwości systemu: Przygotowaniu szablonu graficznego (do 3 szablonów graficznych) do wykorzystania w newsletterze."— Zapis prezentacji:

1 W3A Mailing - system newslettera

2 Możliwości systemu: Przygotowaniu szablonu graficznego (do 3 szablonów graficznych) do wykorzystania w newsletterze. Przykłady poniżej:

3 W3A Mailing - system newslettera Możliwości systemu: Zaimportowaniu bazy danych / regularne dopisywanie nowych kontaktów lub wstawienie stronę odpowiedniego modułu, typu "zapisz się do Newslettera", automatycznie zapisujący nowe kontakty w bazie.

4 W3A Mailing - system newslettera Możliwości systemu: Wysyłaniu dowolnej ilości newsletterów w formie htmlowej lub tekstowej.

5 W3A Mailing - system newslettera Możliwości systemu: Dostarczaniu pełnej informacji o skuteczności mailingu: o statystyki w formie wykresu o informacje, które linki zostały kiedy i ile razy kliknięte o kto otworzył danego e-maila o kto się wypisał przy okazji tego newslettera o kto przekierował newslettera o ile osób odesłało newslettera o ile wiadomości zostało niedoręczonych

6 W3A Mailing - system newslettera Możliwości systemu: Dostarczaniu pełnej informacji o skuteczności mailingu:

7 W3A Mailing - system newslettera Możliwości systemu: Dostarczaniu pełnej informacji o skuteczności mailingu: Klienci mailingowi mogą zapisywać się do różnych list mailingowych i w zależności od tego otrzymywać różne wiadomości z różnych grup tematycznych. Przy odpowiedniej przebudowie strony możemy zintegrować narzędzie mailingowe w taki sposób, że będzie np. automatycznie tworzyło newslettera z napisanych treści na stronie, wstawiając je w odpowiednie miejsca newslettera - dzięki temu nasz klient ma te same treści na stronie, co w newsletterze.

8 W3A Mailing - system newslettera Nasz oferta to: o brak stałych opłat za utrzymanie bazy danych o brak opłat za wygenerowany transfer o stałe ceny za maila bez względu na jego wagę o stała opieka account managera o brak opłat za wdrożenia funkcjonalności na życzenie klienta

9 W3A Mailing - system newslettera Płać za wysłanie: Jeżeli wysyłasz nieregularnie swoje kampanie e-mail marketingowe lub wysyłasz je jedynie kilka raz w miesiącu (a bywa, że czasami nie wysyłasz wcale) ta opcja rozliczania jest dla Ciebie najbardziej optymalna - zapłacisz jedynie za wysłane przez Ciebie maile w kampaniach (jeżeli kampania będzie większa niż do 20 odbiorców). Pamiętaj im więcej wyślesz maili w danym miesiącu tym mniej zapłacisz za każdego z nich.

10 W3A Mailing - system newslettera Płać za wysłanie: Ilość wysłanych e-maili w miesiącu Cena jednostkowa netto za e-mail od 1 do 9 999 0,023 zł od 10 000 do 24 999 0,018 zł od 25 000 do 49 999 0,014 zł od 50 000 0,011 zł Chcesz wysyłać więcej w ciągu miesiąca i potrzebujesz ekstra stawki - skontaktuj się z nami.

11 W3A Mailing - system newslettera Miesięczny ryczałt: Jeżeli wysyłasz często swoje kampanie e-mail marketingowe ta opcja rozliczania jest dla Ciebie najbardziej optymalna - polega ona na ryczałtowym opłaceniu wysyłek w danym miesiącu. Opłata jest uzależniona od wielkości Twojej bazy, je ramach możesz wysyłać dowolną ilość maili w danym miesiącu.

12 W3A Mailing - system newslettera Miesięczny ryczałt: Ilość adresów w bazie Liczba wysłanych wiadomości Koszt miesięcznego ryczałtu netto od 0 do 500 2 000 0 zł od 501 do 1 000 nieograniczona 50 zł od 1 001 do 2 500 nieograniczona 100 zł od 2 501 do 5 000 nieograniczona 180 zł od 5 001 do 7 500 nieograniczona 220 zł od 7 500 do 10 000 nieograniczona 260 zł

13 W3A Mailing - system newslettera Miesięczny ryczałt: Wykupując ryczałt na dłuższy okres czasu niż miesiąc możesz skorzystać z atrakcyjnego systemu rabatowego. Ryczałt na okres : o 6 miesięcy - rabat 10% o 12 miesięcy - rabat 15%

14 W3A Mailing - system newslettera


Pobierz ppt "W3A Mailing - system newslettera. Możliwości systemu: Przygotowaniu szablonu graficznego (do 3 szablonów graficznych) do wykorzystania w newsletterze."

Podobne prezentacje


Reklamy Google