Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Link URL: Obsługiwana przez przeglądarki internetowe: Internet Explorer oraz.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Link URL: Obsługiwana przez przeglądarki internetowe: Internet Explorer oraz."— Zapis prezentacji:

1

2

3 Link URL: http://miastocieszyn.geoportal2.pl/http://miastocieszyn.geoportal2.pl/ Obsługiwana przez przeglądarki internetowe: Internet Explorer oraz Mozilla Firefox Zmodyfikowana przez : Urząd Miasta Cieszyn Projekt realizowany w ramach Programu Rozwoju Subregionu Południowego Tryb wyświetlania: tryb standardów Zmodyfikowany: 18 czerwca 2013roku o godz.19:18:31 Portal można traktować jako mapę Opola. Ułatwia odnalezienie i dotarcie do wskazanego adresu Jest łatwo dostępny i prosty w odnajdywaniu informacji

4 Informacje o obiekcie (z uwzględnieniem adres, telefonu, e-mail a nawet współrzędne) Adresy i ulice Odległości między obiektami Urzędy Szkoły Zabytki

5 Sekcja wyszukiwania informacji W sekcji wyszukiwania znajdziemy mechanizmy do wyszukiwania w systemie miejsc, dla których znamy adresy lub numery działek ewidencyjnych.

6 Sekcja warstw informacyjnych Sekcja warstw informacyjnych W sekcji znajduje się prezentacja warstw informacyjnych. Warstwy są ułożone w strukturze drzewa. W Stosunku do każdej warstwy możemy wykonywać podstawowe operacje takie jak włączenie lub wyłączenie oraz po kliknięciu na ikonę po prawej stronie warstwy uzyskać dostęp do specjalistycznych operacji związanych z warstwą.

7 Komunikacja Przydatną funkcja jest sprawdzenie autobusów z danego przystanku

8 Strona UM pokazuje informacje związanie z Cieszynem takie jak: Kontakt informacje BIP

9 Anna Kuchlewska


Pobierz ppt "Link URL: Obsługiwana przez przeglądarki internetowe: Internet Explorer oraz."

Podobne prezentacje


Reklamy Google