Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

W Kasach Stefczyka obejmuje następujące produkty:

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "W Kasach Stefczyka obejmuje następujące produkty:"— Zapis prezentacji:

1 W Kasach Stefczyka obejmuje następujące produkty:
STREFA DLA MŁODYCH W Kasach Stefczyka obejmuje następujące produkty: konto osobiste karta VISA rachunek oszczędnościowy lokaty

2 Charakterystyka Konta osobistego:
Konto e-IKS<25 przeznaczone jest dla osób w wieku lat. Nie pobieramy żadnych opłat za prowadzenie konta. Masz bezpłatny dostęp do konta zarówno przez Internet, jak i przez telefon. Aby swobodnie dysponować pieniędzmi, bezpłatnie otrzymasz kartę Visa, którą za darmo wypłacisz gotówkę z bankomatu oraz zapłacisz za zakupy.

3 Możesz wykonywać bezpłatne przelewy przez Internet.
Nie poniesiesz żadnych opłat za SMS-owe powiadomienia o operacjach na Twoim koncie.

4 Jak otworzyć ? Z oferty Kasy Stefczyka mogą korzystać wszyscy jej Członkowie. Jeśli jeszcze nie jesteś naszym Członkiem, zapoznaj się z warunkami przystąpienia do Kasy Stefczyka. Przyjdź z dowodem tożsamości do placówki Kasy Stefczyka, a jeśli nie masz jeszcze ukończonych 18 lat, przyjdź do nas z rodzicem lub opiekunem prawnym.

5 karta VISA

6 Visa dla młodych to karta płatnicza zaprojektowana w trzech atrakcyjnych wzorach do wyboru, wydawana posiadaczom konta e-IKS<25, czyli osobom w wieku lat. Otrzymasz ją bezpłatnie w chwili założenia konta. Wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce, transakcje w sklepie i przez Internet, których dokonasz przy użyciu karty – będą całkowicie bezpłatne! Bezpłatna usługa cash back umożliwi Ci wypłacanie kartą gotówki (do 200 zł) w ponad 25 tysiącach sklepów, stacji benzynowych i innych punktach detalicznych w całej Polsce. Każdego dnia możesz wypłacić z bankomatu 1000 zł – i nie zapłacisz prowizji!

7 Łączny dzienny limit operacji dokonanych przy użyciu karty (np
Łączny dzienny limit operacji dokonanych przy użyciu karty (np. zakupów) to 2000 zł. Możesz podwyższyć swoje dzienne limity: do 5000 zł dla wypłat gotówkowych, np. z bankomatu do zł dla operacji bezgotówkowych, np. zakupów, za które płacisz kartą Kartą Visa dla młodych możesz płacić za zakupy wszędzie tam, gdzie akceptowane są karty Visa - w Polsce i za granicą. Przez pierwszy rok za używanie karty nie płacisz zupełnie nic! Karta będzie też Twoją kartą identyfikacyjną. Umożliwi Ci przeprowadzanie operacji do 8000 zł na rachunku w placówce Kasy Stefczyka i sprawdzanie stanu konta, bez konieczności pokazywania dowodu osobistego czy legitymacji. Jeśli masz ukończone 18 lat i regularne wpływy na konto, Visa dla młodych uprawnia Cię do skorzystania z preferencyjnej linii pożyczkowej, którą oferujemy tylko posiadaczom karty.

8 Jak złożyć wniosek o kartę VISA ?
W placówce Kasy Stefczyka wypełnij wniosek o wydanie karty Visa. Twoja karta Visa i przypisany jej numer PIN zostaną wysłane do Ciebie pocztą, w dwóch osobnych przesyłkach. Karta Visa dla młodych jest obowiązkowo ubezpieczona na wypadek nieautoryzowanych transakcji, np. na wypadek kradzieży. Bierzemy dodatkową odpowiedzialność za operacje wykonane skradzioną kartą - do kwoty 150 euro. Przez pierwszy rok używania karty Twoje ubezpieczenie jest zupełnie bezpłatne.

9 NOWOŚĆ ! – ubezpieczenie utraty dokumentów
Mając kartę Visa możesz dodatkowo ubezpieczyć się na wypadek kradzieży dokumentów potwierdzających dane Twoje lub Twojego samochodu, dowodu osobistego, prawa jazdy, paszportu, dowodu rejestracyjnego. Koszt ubezpieczenia to tylko 2,90 zł miesięcznie. Wypłacimy Ci 500 zł odszkodowania nawet, jeśli koszt wyrobienia nowych dokumentów będzie niższy. Otrzymasz odszkodowanie niezależnie od tego, czy razem z dokumentem skradziono również kartę.

10 Królewski rachunek oszczędnościowy

11 Rachunek Królewski to idealne rozwiązanie dla osób, które nie chcą na dłużej zamrażać pieniędzy na lokacie oraz zamierzają systematycznie wpłacać na rachunek określoną kwotę. Oszczędności możesz wycofać w każdej chwili i nie stracisz odsetek. Okres oszczędzania jest nieograniczony – możesz oszczędzać tak długo, jak chcesz i potrzebujesz. Obowiązkowa pierwsza wpłata na rachunek oszczędnościowy wynosi jedyne 25 zł. Oprocentowanie rachunku wynosi 5% w skali roku.

12 Do rachunku możesz regularnie dopłacać
Do rachunku możesz regularnie dopłacać. Deklarujesz comiesięczną wpłatę określonej wysokości, jeśli jednak przez jakiś czas nie będziesz nic wpłacać, lub wpłacisz niższą kwotę, nic się nie stanie. Pieniądze na rachunku będą nadal pracowały. Odsetki od kapitału naliczane są codziennie i dopisywane do rachunku na koniec każdego miesiąca kalendarzowego. Jeśli zdecydujesz się wycofać wszystkie lub część pieniędzy z rachunku, otrzymasz całą kwotę odsetek należnych do dnia wypłacenia środków. Po zawarciu umowy otwarcia rachunku dostaniesz tradycyjną Książeczkę Systematycznego Oszczędzania. Będziemy w niej odnotowywać wszystkie wpłaty i wypłaty tak, aby było Ci łatwiej zarządzać swoimi finansami. Wszelkie zmiany salda możesz również śledzić przez Internet w serwisie e-skok.

13 Lokaty w KASIE Stefczyka
Lokata Korzystna E-lokata

14 E-lokata E-lokatę może otworzyć każdy Członek Kasy Stefczyka korzystający z usługi e-skok – dostępu do konta przez Internet. Okres oszczędzania od 3 do 24 miesięcy. Możesz ulokować dowolną kwotę. Masz do wyboru stałe lub zmienne oprocentowanie. Lokata zapewni Ci zysk od 5,65% do 6,95% - w zależności od wybranego okresu oszczędzania i rodzaju oprocentowania (stałe lub zmienne). E-lokatę z oprocentowaniem stałym możesz otworzyć na dowolnie wybrany okres - 3, 6, 9 lub 12 miesięcy. Na e-lokacie oprocentowanej zmiennie możesz oszczędzać 3, 6, 9, 12, 18 lub 24 miesiące. Po upływie ustalonego w umowie okresu oszczędzania, pieniądze wraz z odsetkami zostaną przelane na Twoje konto w Kasie Stefczyka. Zerwanie lokaty przed terminem nie oznacza całkowitej utraty odsetek- tylko w Kasie Stefczyka otrzymasz kapitał i 10% odsetek należnych za okres deponowania środków.

15 Parametry e-lokaty

16 Lokata korzystna to propozycja przygotowana dla tych Członków Kasy Stefczyka, którzy chcą oszczędzać i mieć możliwość wypłaty lokaty w dowolnym terminie bez utraty skapitalizowanych odsetek. Zysk bez podatku Belki. (W przypadku zmiany przepisów ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku, Ordynacja podatkowa, Dz. U. Nr 137 poz. 926 z późn. zm. dotyczących zaokrąglania należności podatkowych, zyski z lokat codziennych mogą podlegać opodatkowaniu) Oprocentowanie lokaty nawet do 6,76%. (Oprocentowanie porównywalne z oprocentowaniem, jakie przyniosłaby lokata z kapitalizacją na koniec okresu deponowania po odjęciu 19% podatku od zysków kapitałowych oraz uwzględnieniu efektu dziennej kapitalizacji) Codzienne odnawianie lokaty + codzienna kapitalizacja odsetek. Możliwość wypłaty pieniędzy w każdej chwili - bez utraty zysku!

17 Minimalna kwota, jaką możesz zainwestować, to 5000 zł, maksymalna – 15 000 zł.
Lokata codziennie w trakcie trwania umowy odnawia się automatycznie, nie musisz więc przychodzić do oddziału, by ją przedłużać. Indywidualnie dobrany okres trwania lokaty - 1, 2 lub 3 miesiące. Po zakończeniu okresu trwania umowy pieniądze z lokaty przelejemy na Twoje Konto w Kasie Stefczyka.

18 Parametry lokaty korzystnej

19 Pożyczki w Kasie Stefczyka
Pożyczka gotówkowa Pożyczka konsolidacyjna Pożyczka prestige Pożyczka VIP

20 Pożyczka gotówkowa to oferta dla wszystkich Członków Kasy Stefczyka
Pożyczka gotówkowa to oferta dla wszystkich Członków Kasy Stefczyka. Dzięki niej możesz spłacić m.in. dotychczasowe zobowiązania finansowe – kredyty, pożyczki i karty kredytowe. W zamian otrzymasz pożyczkę z jedną niską ratą oraz dodatkową gotówkę. Udzielamy pożyczki na dowolny cel, również mieszkaniowy. Kwotę do zł otrzymasz bez zaświadczeń o zarobkach. Obniżymy Ci oprocentowanie, jeśli Twoje wynagrodzenie będzie wpływało na konto w Kasie Stefczyka. Kredytowanie pożyczki może trwać od 4 do 36 miesięcy. Jeśli przeznaczysz pieniądze na cel mieszkaniowy, możesz ją spłacać maksymalnie przez 60 miesięcy. Kwotę do zł otrzymasz bez zgody współmałżonka. Kwotę do zł dostaniesz bez zaświadczenia o zarobkach. Wszystkie przelewy internetowe, jakie wykonasz z tego konta w serwisie e-skok, będą darmowe.

21 Oferta konsolidacyjna ułatwia spłatę kilku różnych pożyczek i kredytów, jedną, niższą ratą.
Oferta konsolidacyjna ułatwi Ci spłatę pożyczek i kredytów zaciągniętych na cele mieszkaniowe. Umożliwia spłatę zadłużenia w terminie do 60 miesięcy. Kwotę do zł otrzymasz bez poręczyciela. Minimalna kwota pożyczki to zł, maksymalnie możesz pożyczyć dowolną kwotę. Okres kredytowania to 12 do 60 miesięcy. Oprocentowanie pożyczki może być niższe – jego obniżka zależy od wysokości zaciąganej pożyczki. Kwotę do zł otrzymasz bez zaświadczenia o zarobkach. Możesz spłacić pożyczkę wcześniej – bez dodatkowych opłat

22 Pożyczka Prestige przeznaczona jest dla osób mających stałe dochody, zarabiających średnio 2200 zł netto miesięcznie. Pożyczkę możesz wydać na cel dowolny, w tym mieszkaniowy, np. na remont lub modernizację nieruchomości. Minimalna kwota pożyczki to 6000 zł. Maksymalnie możesz pożyczyć dowolną ilość pieniędzy. Kwotę do zł otrzymasz bez zaświadczenia o zarobkach. Pożyczka Prestige to oferta dla Członków Kasy Stefczyka, którzy w ciągu ostatnich 3 miesięcy zarobili średnio 2200 zł netto miesięcznie oraz: pracują na etacie w firmie znanej na lokalnym rynku i działającej od co najmniej dwóch lat lub prowadzą własną firmę nieprzerwanie od roku i są opodatkowani na zasadach ogólnych lub

23 mają stałą emeryturę albo rentę lub
są rolnikami, którzy mają udokumentowane dochody z kontraktów lub faktur (oprócz dochodów opartych na hektarach przeliczeniowych i dotacji). Do kwoty zł nie wymagamy poręczyciela od Członków Kasy Stefczyka z dobrą historią kredytową. Okres spłaty pożyczki to maksymalnie 60 miesięcy, jeśli pieniądze przeznaczysz na cel mieszkaniowy. Na 4-36 miesięcy możesz pożyczyć pieniądze na dowolny cel. Pożyczkę Prestige możesz zaciągnąć, by spłacić wcześniejsze zobowiązania – jedną, niższą miesięczną ratą. Bez dodatkowych opłat możesz oddać pieniądze wcześniej niż ustalono w umowie. Obniżymy Ci ratę pożyczki, jeśli zlecisz przelewanie swojego wynagrodzenia na konto w Kasie Stefczyka.

24 Minimalna kwota pożyczki to 10 000 zł
Minimalna kwota pożyczki to zł. Maksymalnie możesz pożyczyć dowolną ilość pieniędzy. Pożyczkę możesz wydać na cel dowolny, w tym mieszkaniowy, np. na modernizację nieruchomości. Kwotę do zł możesz otrzymać bez zaświadczenia o zarobkach. Pożyczka przeznaczona jest również dla osób pracujących na etacie i właścicieli firm, których średni dochód przez ostatnie 3 miesiące wyniósł min zł miesięcznie.

25 Pożyczka VIP to oferta dla:
lekarzy: medycyny i weterynarii, prawników: adwokatów, notariuszy, radców prawnych, prokuratorów i sędziów, rzeczoznawców majątkowych biegłych rewidentów komorników tłumaczy przysięgłych architektów wykładowców akademickich posiadających przynajmniej tytuł doktora oficerów służb mundurowych osób zajmujących wysokie stanowiska w administracji państwowej, publicznej i samorządowej Udzielamy jej również osobom, które nie są przedstawicielami żadnego z wymienionych zawodów, ale ich średnie dochody z ostatnich trzech miesięcy to minimum zł netto.

26 Do kwoty 100 000 zł nie wymagamy poręczyciela od Członków Kasy Stefczyka z dobrą historią kredytową.
Okres spłaty pożyczki to maksymalnie 60 miesięcy, jeśli pieniądze przeznaczysz na cel mieszkaniowy. Na 4-36 miesięcy możesz pożyczyć pieniądze na dowolny cel. Pożyczkę VIP możesz zaciągnąć, by spłacić wcześniejsze zobowiązania – jedną, niższą miesięczną ratą. Bez dodatkowych opłat możesz oddać pieniądze wcześniej niż ustalono w umowie.


Pobierz ppt "W Kasach Stefczyka obejmuje następujące produkty:"

Podobne prezentacje


Reklamy Google