Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Królowej w Białym Kościele Klasa: trzecia Wychowawca: mgr Joanna Krężołek.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Królowej w Białym Kościele Klasa: trzecia Wychowawca: mgr Joanna Krężołek."— Zapis prezentacji:

1 Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Królowej w Białym Kościele Klasa: trzecia Wychowawca: mgr Joanna Krężołek

2

3 Dziewczynki zaopatrzone w fartuszki, deseczki do krojenia, ściereczki i małe nożyki doskonale wcieliły się w role kucharek. świetnie poradziły sobie z krojeniem warzyw, rozkrawaniem bułeczek i smarowaniem masełkiem, miodem i dżemem I co powiecie?

4 Chłopcy natomiast byli odpowiedzialni za przygotowanie stołu do śniadania: nałożenie obrusów, serwetek, talerzyków i szklanek. Ich zadaniem było też łuskanie, krojenie i ozdabianie szczypiorkiem jajek. Wcale nie jesteśmy gorsi!

5 Na pięknie udekorowanym stole postawiliśmy nasze bogate w wartości odżywcze kanapki, jaja oraz zdrowe napoje - mleko i kakao w dzbankach. Mniam, mniam, palce lizać…

6 Po pracy zasiedliśmy do wspólnego śniadania

7 Udział w programie „Śniadanie daje moc” z pewnością przyczynił się do zwiększenia świadomości wśród dzieci w kwestii zdrowego odżywiania. Uczniowie doskonale zapamiętali zasadę numer 1 „Do szkoły wychodź po śniadaniu i ze śniadaniem” i wiedzą, że dzięki śniadaniu mają energię do nauki, lepiej koncentrują się podczas lekcji i mają siłę do zabawy.


Pobierz ppt "Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Królowej w Białym Kościele Klasa: trzecia Wychowawca: mgr Joanna Krężołek."

Podobne prezentacje


Reklamy Google