Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

O firmie Otis Protetyka Słuchu to firma znana na zachodniopomorskim rynku. Z pasją tworzą ją profesjonaliści: audioprotetycy, lekarze audiolodzy i technicy.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "O firmie Otis Protetyka Słuchu to firma znana na zachodniopomorskim rynku. Z pasją tworzą ją profesjonaliści: audioprotetycy, lekarze audiolodzy i technicy."— Zapis prezentacji:

1

2 O firmie Otis Protetyka Słuchu to firma znana na zachodniopomorskim rynku. Z pasją tworzą ją profesjonaliści: audioprotetycy, lekarze audiolodzy i technicy. Dysponuje nowoczesnym laboratorium, w którym szybko i precyzyjnie wykonamy dla Państwa pracowników indywidualne ochronniki słuchu. W pakiecie oferujemy bezpłatny pomiar hałasu i badanie słuchu.

3 ALPINE Firma OTIS Protetyka Słuchu jest jedynym w Polsce autoryzowanym przedstawicielem holenderskiej firmy ALPINE Hearing Protection – producenta ochronników słuchu Alpine. Firma ma ugruntowaną pozycję na rynku europejskim, ponad piętnastoletnie doświadczenie oraz rzeszę zadowolonych klientów na swoim koncie. Posiadamy również w ofercie indywidualne ochronniki własnej konstrukcji OTIS PRO-35.

4 Co to są ochronniki? Obudowa ochronnika jest wykonywana indywidualnie dla każdego użytkownika na podstawie wycisku z ucha i po bezbolesnym badaniu laryngologicznym. Gotowa wkładka odzwierciedla anatomiczną budowę ucha, dlatego gwarantuje uszczelnienie przewodu słuchowego. Od strony zewnętrznej ochronnika znajduje się otwór wentylacyjny, przez który dochodzą dźwięki, następnie przechodzą one przez filtry akustyczne. Fala dźwiękowa jest w nich selektywnie filtrowana i wytłumiana.

5 Normy NASZE PRODUKTY SPEŁNIAJĄ POLSKIE I EUROPEJSKIE NORMY JAKOŚCIOWE PN-EN 352-2 DIN EN 352-2E

6 Zasada działania Tłumieniu podlegają szczególnie te pasma częstotliwości, które powodują najczęściej spotykane uszkodzenia słuchu wynikające z pracy w hałasie. Dźwięki z zakresu pasma mowy nie są tak mocno wytłumiane, dzięki temu można swobodnie komunikować się w hałasie.

7 Tłumienie ochronników Alpine

8 Wady słuchawek ochronnych jest w nich gorąco, powodują pocenie głowy i uszu; powodują ograniczenia ruchów głową, są duże i niewygodne; utrudniają stosowanie innych elementów ochrony osobistej, takich jak kaski i okulary; wielogodzinna praca w słuchawkach ochronnych jest uciążliwa; w niektórych przypadkach powodują uczulenia i zmiany skórne

9 Wady wkładek przeciwhałasowych penetrują ucho głębiej, zaklejają je, przez co powodują bóle głowy; trudno się je zakłada; wielu użytkowników ma krzywe i wąskie kanały słuchowe, co nie pozwala na zastosowanie wkładek przeciwhałasowych; jednorazowe wkładki są nieekonomiczne.

10 Zalety ochronników słuchu KOMFORT Ochronniki są niewidoczne, higieniczne i bezpieczne. Nie powodują podrażnień skóry. Są łatwe do utrzymania w czystości. INDYWIDUALNOŚĆ Obudowa ochronników jest wykonana indywidualnie dla każdego użytkownika na podstawie wycisku z ucha i po bezbolesnym badaniu laryngologicznym.

11 Zalety ochronników słuchu WYDAJNOŚĆ Regularne stosowanie indywidualnych ochronników słuchu zwiększa wydajność i bezpieczeństwo pracy, poprawia motywację do pracy i ogranicza straty czasu oraz materiałów spowodowane pomyłkami. CENA Koszt ochronników jest porównywalny z kosztem ochrony osobistej obecnie stosowanej przez większość pracodawców. Ochronniki słuchu mają pięcioletni okres użytkowania i nie wymagają w tym czasie żadnej obsługi ani dodatkowych kosztów.

12 Indywidualne ochronniki słuchu to najnowsze rozwiązanie problemu ochrony słuchu przed hałasem w miejscu pracy. Maksymalnie ograniczają skutki wpływu niebezpiecznego hałasu na organizm ludzki. Ich innowacyjność polega nie tylko na sposobie tłumienia fal dźwiękowych, ale przede wszystkim na indywidualnym dopasowaniu do budowy anatomicznej ucha przyszłego użytkownika. Ochronniki wyposażone są w filtr akustyczny, który tłumi szkodliwe dźwięki, nie ograniczając jednocześnie słyszalności mowy i sygnałów alarmowych. Z powodu małych wymiarów są wygodne w użyciu i estetyczne. Dla kogo przeznaczone są ochronniki słuchu?

13 OTIS PRO-35 Ciekawą propozycją, ze względu na obniżenie kosztów, są ochronniki OTIS PRO-35. Ochronniki te posiadają największe tłumienie ze wszystkich oferowanych przez nas typów. Są także dopasowane indywidualnie a więc wygodne w noszeniu przez wiele godzin tak jak inne indywidualne ochronniki. Ochronniki te nie posiadają filtra akustycznego co ogranicza koszt ich wykonania oraz ma wpływ na cenę końcową. Pomimo braku filtra umożliwiającego komunikację ochronniki te są świetnym rozwiązaniem w porównaniu z zatyczkami jednorazowymi czy ochronnikami słuchawkowymi. Bez względu na markę ochronników, są one produkowane na indywidualne zamówienie, z wycisków pobieranych przez naszego pracownika bezpośrednio w Państwa zakładzie. Produkcja ochronników odbywa się w naszym laboratorium w Polsce, co zapewnia krótkie terminy wykonania, oraz szybką reakcję na Państwa potrzeby.

14 SYSTEMY KOMUNIKACJI Produkowane przez nas systemy komunikacji są indywidualnie dopasowanie dla każdego pracownika, na podstawie wycisków z uszu. Taki sposób przygotowania wkładek zapewnia komfort użytkowania, oraz możliwość noszenia systemu przez wiele godzin bez jakichkolwiek objawów dyskomfortu. Indywidualnie wykonane wkładki są wyposażone w głośniki oraz filtry akustyczne. Do budowy naszych systemów wykorzystujemy specjalistyczne głośniki Balanced Armature Driver które charakteryzują się bardzo małymi rozmiarami, naturalnym dźwiękiem pozwalającym wyraźnie słyszeć mowę oraz bardzo dużą odpornością na wstrząsy, podwyższoną temperaturę itp.

15 Ochronniki słuchu wykorzystywane są w wielu branżach metalowej; chemicznej; szklanej; ceramicznej; papierniczej; drukarskiej; spożywczej

16 Dlaczego warto zainwestować w ochronniki słuchu?

17 Zobacz, ile możesz zaoszczędzić! Cena pary zatyczek 0,30 zł0,35 zł0,40 zł0,45 zł0,50 zł Koszt zakupu zatyczek / 5 lat Oszczędności przy 270 zł Oszczędności przy 220 zł 750 zł875 zł1000 zł1125 zł1250 zł 480 zł605 zł730 zł855 zł980 zł 530 zł655 zł780 zł905 zł1030 zł

18 Zakres obsługi klienta bezpłatne badanie słuchu; pobranie wycisku; dostarczenie produktu do klienta; bezpłatny okres testowania ochronników słuchu; finalizacja transakcji w siedzibie klienta; bezpłatne porady i stały kontakt z przedstawicielem firmy OTIS przez cały okres gwarancyjny

19 Dziękuję za uwagę i zapraszam do współpracy Ewa Krzywania-Gmińska specjalista ochrony słuchu Otis Protetyka Słuchu Autoryzowany Dystrybutor Ochronników Słuchu ul. Piłsudskiego 31, 70-461 Szczecin tel. 091 434 28 28 e-mail: biuro@profilaktykasluchu.pl www.profilaktykasluchu.pl


Pobierz ppt "O firmie Otis Protetyka Słuchu to firma znana na zachodniopomorskim rynku. Z pasją tworzą ją profesjonaliści: audioprotetycy, lekarze audiolodzy i technicy."

Podobne prezentacje


Reklamy Google