Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

O firmie Jesteśmy jedynym w Polsce dystrybutorem ochronników słuchu marki SICOM. Ochronniki zostały opatentowane w Otoplastik-Labor Maier GmbH od 15 lat.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "O firmie Jesteśmy jedynym w Polsce dystrybutorem ochronników słuchu marki SICOM. Ochronniki zostały opatentowane w Otoplastik-Labor Maier GmbH od 15 lat."— Zapis prezentacji:

1

2 O firmie Jesteśmy jedynym w Polsce dystrybutorem ochronników słuchu marki SICOM. Ochronniki zostały opatentowane w Otoplastik-Labor Maier GmbH od 15 lat są produkowane przez niemiecką firmę – lidera w Europie sprzedaży produktów doskonałej jakości. Otis Protetyka Słuchu to firma znana na zachodniopomorskim rynku. Z pasją tworzą ją profesjonaliści: audioprotetycy, lekarze audiolodzy i technicy. Dysponuje nowoczesnym laboratorium, w którym szybko i precyzyjnie wykonamy dla Państwa pracowników indywidualne ochronniki słuchu. W pakiecie oferujemy bezpłatny pomiar hałasu i badanie słuchu.

3 SICOM Firma Otoplastik-Labor Maier GmbH powstała w 1991 r. w miejscowości Weiler-Simmerberg im Allgäu, w Niemczech. Jest ona producentem oraz właścicielem patentu na ochronniki słuchu, który został przyznany w 1995 r. Ochronniki słuchu są produkowane w dużym profesjonalnym laboratorium w Niemczech, ciągle unowocześnianym i rozbudowywanym. Do tej pory firma sprzedała na całym świecie ok par ochronników słuchu. Dziś ma przedstawicielstwa w wielu krajach, m.in. w Polsce, Holandii, Austrii, Szwajcarii, Hiszpanii, Anglii oraz we Włoszech.

4 Co to są ochronniki? Obudowa ochronnika jest wykonywana indywidualnie dla każdego użytkownika na podstawie wycisku z ucha i po bezbolesnym badaniu laryngologicznym. Gotowa wkładka odzwierciedla anatomiczną budowę ucha, dlatego gwarantuje uszczelnienie przewodu słuchowego. Od strony zewnętrznej ochronnika znajduje się otwór wentylacyjny, przez który dochodzą dźwięki, następnie przechodzą one przez dwa filtry akustyczne. Fala dźwiękowa jest w nich selektywnie filtrowana i wytłumiana.

5 Normy NASZE PRODUKTY SPEŁNIAJĄ POLSKIE I EUROPEJSKIE NORMY JAKOŚCIOWE PN-EN 352-2 DIN EN 352-2E

6 „wylot” przefiltrowanego
Zasada działania Tłumieniu podlegają szczególnie te pasma częstotliwości, które powodują najczęściej spotykane uszkodzenia słuchu wynikające z pracy w hałasie. Dźwięki z zakresu pasma mowy nie są tak mocno wytłumiane, dzięki temu można swobodnie komunikować się w hałasie. filtr „wylot” przefiltrowanego dźwięku „wlot” dźwięku

7 Zasada działania Krzywa tłumienia (dB) 5 10 15 20 25 30 35 40 45 12,8 21,3 14,3 20,7 tłumienie APV (górna wartość) średnie tłumienie (dolna wartość) 17,4 23,3 17,7 23,4 17,6 23,5 25,4 29,1 30,5 38,9 34,9 40,6 (Hz)

8 Wady słuchawek ochronnych
jest w nich gorąco, powodują pocenie głowy i uszu; powodują ograniczenia ruchów głową, są duże i niewygodne; utrudniają stosowanie innych elementów ochrony osobistej, takich jak kaski i okulary; wielogodzinna praca w słuchawkach ochronnych jest uciążliwa; w niektórych przypadkach powodują uczulenia i zmiany skórne

9 Wady wkładek przeciwhałasowych
penetrują ucho głębiej, zaklejają je, przez co powodują bóle głowy; trudno się je zakłada; wielu użytkowników ma krzywe i wąskie kanały słuchowe, co nie pozwala na zastosowanie wkładek przeciwhałasowych; jednorazowe wkładki są nieekonomiczne.

10 Zalety ochronników słuchu
KOMFORT Ochronniki są niewidoczne, higieniczne i bezpieczne. Nie powodują podrażnień skóry. Są łatwe do utrzymania w czystości. INDYWIDUALNOŚĆ Obudowa ochronników jest wykonana indywidualnie dla każdego użytkownika na podstawie wycisku z ucha i po bezbolesnym badaniu laryngologicznym.

11 Zalety ochronników słuchu
WYDAJNOŚĆ Regularne stosowanie indywidualnych ochronników słuchu zwiększa wydajność i bezpieczeństwo pracy, poprawia motywację do pracy i ogranicza straty czasu oraz materiałów spowodowane pomyłkami. CENA Koszt ochronników jest porównywalny z kosztem ochrony osobistej obecnie stosowanej przez większość pracodawców. Ochronniki słuchu mają pięcioletni okres użytkowania i nie wymagają w tym czasie żadnej obsługi ani dodatkowych kosztów.

12 Dla kogo przeznaczone są ochronniki słuchu?
Indywidualne ochronniki słuchu to najnowsze rozwiązanie problemu ochrony słuchu przed hałasem w miejscu pracy. Maksymalnie ograniczają skutki wpływu niebezpiecznego hałasu na organizm ludzki. Ich innowacyjność polega nie tylko na sposobie tłumienia fal dźwiękowych, ale przede wszystkim na indywidualnym dopasowaniu do budowy anatomicznej ucha przyszłego użytkownika. Ochronniki wyposażone są w filtr akustyczny, który tłumi szkodliwe dźwięki, nie ograniczając jednocześnie słyszalności mowy i sygnałów alarmowych. Z powodu małych wymiarów są wygodne w użyciu i estetyczne.

13 Ochronniki słuchu wykorzystywane w sportach motorowych
Firma Otoplastik-Labor Maier GmbH od wielu lat uczestniczy w aktywnej ochronie słuchu osób zajmujących się sportami motorowymi. Już w 1994 r. dyrektor działu sportów motorowych firmy BMW dr Mario Theissen wyposażył z powodzeniem mechaników BMW, którzy obsługują wyścigi DTM (niemiecka klasa turystycznych samochodów wyścigowych), w indywidualne ochronniki słuchu SICOM-PRE 40 produkowane przez firmę Otoplastik-Labor Maier GmbH. Po sukcesach w zakresie ochrony słuchu firma ta stała się także dostawcą zaawansowanego systemu komunikacji bezprzewodowej dla mechaników, kierowców oraz szefa zespołu DTM dr. Theissena.

14 Z naszych usług skorzystały już takie firmy, jak m.in.:
Browary Żywiec SA ELITE Cafe Polska Masterfoods Polska Bridgestone Polska Opel BASF Ford BMW BOSCH Schwarzkopf

15 Ochronniki słuchu wykorzystywane
są w wielu branżach metalowej; chemicznej; szklanej; ceramicznej; papierniczej; drukarskiej; spożywczej

16 0% 10% 20% 350 zł 315 zł 280 zł 1-10 par 11-50 par 51-100 par
Dlaczego warto zainwestować w ochronniki słuchu? Cena jednostkowa po rabacie (netto) Liczba zestawów Rabat 0% 350 zł 1-10 par 10% 315 zł 11-50 par 20% 280 zł par

17 350 zł 378 zł 441 zł 504 zł 567 zł 630 zł 28 zł 91 zł 154 zł 217 zł
Zobacz, ile możesz zaoszczędzić! Cena pary zatyczek 0,30 zł 0,35 zł 0,40 zł 0,45 zł 0,50 zł Koszt zakupu zatyczek / 5 lat 378 zł 441 zł 504 zł 567 zł 630 zł Oszczędności przy 350 zł 28 zł 91 zł 154 zł 217 zł 280 zł Oszczędności przy 280 zł 98 zł 161 zł 224 zł 287 zł 350 zł [20% rabatu]

18 Zakres obsługi klienta
bezpłatne badanie słuchu; pobranie wycisku; dostarczenie produktu do klienta; bezpłatny okres testowania ochronników słuchu; finalizacja transakcji w siedzibie klienta; bezpłatne porady i stały kontakt z przedstawicielem firmy OTIS przez cały okres gwarancyjny

19 i zapraszam do współpracy
Dziękuję za uwagę i zapraszam do współpracy Jakub Ziółek Audioprotetyk, dyrekor ds. sprzedaży Otis Protetyka Słuchu Autoryzowany Dystrybutor Ochronników Słuchu ul. Piłsudskiego 31, Szczecin tel fax


Pobierz ppt "O firmie Jesteśmy jedynym w Polsce dystrybutorem ochronników słuchu marki SICOM. Ochronniki zostały opatentowane w Otoplastik-Labor Maier GmbH od 15 lat."

Podobne prezentacje


Reklamy Google