Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Prezentacja Ceramizerów

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Prezentacja Ceramizerów"— Zapis prezentacji:

1 Prezentacja Ceramizerów
1. Kim jesteśmy? 2. Ceramizery – zastosowanie 3. Korzyści z stosowania 4. Istota działania 5. Badania 6. Użytkownicy 7. Inne zastosowania 8. Kontakt

2 Kim jesteśmy? Firma i-Car w ciągu kilku lat zdobyła zaufanie klientów sprawdzonymi w eksploatacji preparatami do samoczynnej regeneracji maszyn i urządzeń. W oparciu o zdobyte doświadczenia sprowadzamy dla Was unikalne ceramizery wzbogacone katalizatorami. Ceramizery znacznie przyśpieszają i upraszczają (w porównaniu do konkurencji) procesy ceramizacji metalowych powierzchni par tarcia.

3 Ceramizery Ceramizery to innowacyjne preparaty do regeneracji i zabezpieczania mechanizmów w których występuje tarcie metalu o metal. Szeroko stosowane w motoryzacji, silnikach, skrzyniach biegów, reduktorach i układach wspomagania.

4 Podstawowe korzyści z stosowania 4 rodzajów ceramizerów :

5 Ceramizer do silnika spalinowego
Zmniejsza zużycie paliwa od 3 do 15 %. Zmniejsza zużycie oleju. Wyrównuje ciśnienia sprężania w cylindrach. Regeneruje powierzchnie tarcia.

6 Ceramizer do skrzyni biegów
Ułatwia zmianę biegów (szczególnie w przypadku trudności ze zmianą biegów). Wycisza pracę skrzyni biegów, tylnich mostów, przekładni, reduktorów. Wielokrotnie wydłuża trwałość mechanizmów, nawet 10-cio krotnie.

7 Ceramizer do układu wspomagania
Regeneruje układ wspomagania. Ułatwia jazdę dzięki zmniejszeniu oporów przy skręcaniu kierownicą. Zapewnia płynną i cichą pracę układu wspomagania w każdych warunkach.

8 Uszlachetniacz do paliwa
Zapewnia prawidłową i równomierną pracę silnika. Utrzymuje silnik w czystości (usuwa nagary z komór spalana, grzybków zaworów). Ułatwia rozruch zimnego silnika, szczególnie w niskich temperaturach.

9 Jak to działa? Warstwa ceramiczna powstaje na skutek połączenia i dyfuzji cząsteczek ceramizera z cząsteczkami metalu przemieszczającymi się w oleju. Dzięki wykorzystaniu nanotechnologii, dosyć niezwykłym wydaje się brak konieczności demontażu urządzenia. Proces regeneracji oraz tworzenia warstwy ceramicznej odbywa się automatycznie, już po 200 km od momentu dodania preparatu do oleju można zauważyć korzyści.

10 Nanotechnologia Nanotechnologia - to ogólna nazwa całego zestawu technik i sposobów tworzenia rozmaitych struktur o rozmiarach nanometrycznych (od 0,1 do 100 nanometrów), czyli na poziomie pojedynczych cząsteczek Początki nanotechnologii sięgają roku 1957 roku. Wybitny amerykański fizyk Richard Feynmann stwierdził, że możliwa jest zmiana struktury rzeczy atom po atomie.

11 Zobrazowanie efektu obróbki:
Więcej technicznych informacji :

12 Badania Najczęstszym efektem stosowania ceramizerów jest wzrost ciśnienia sprężania i sprawności silnika.

13 Badania Zestawienie ciśnień końca sprężania (po lewej przed zastosowaniem ceramizera, po prawej po zastosowaniu).

14 Badania Na wskutek zmniejszenia tarcia po zastosowaniu ceramizerów, wzrasta moc i moment jednostki napędowej.

15 Badania Ceramizery nie tylko regenerują ale przede wszystkim zabezpieczają mechanizmy. Na zdjęciu zużyta zębatka skrzyni biegów po rajdzie 500 km (auto: Peugeot Rally).

16 Badania Ceramizery nie tylko regenerują ale przede wszystkim zabezpieczają mechanizmy. Inna zębatka po rajdzie. Tym razem przed rajdem zastosowano ceramizery aby zapobiec zużyciu.

17 Badania Dzięki diametralnemu obniżeniu tarcia po użyciu ceramizerów możliwe było przeprowadzenie testów jazdy, bez oleju w silniku. Test przeprowadzony był wspólnie z telewizją TVN7. Auto przejechało bez oleju 300 km.

18 Użytkownicy Otrzymaliśmy setki pozytywnych opinii od klientów o skuteczności ceramizerów. Umieściliśmy je na naszej stronie udostępniamy je również w wersji drukowanej.

19 Użytkownicy Ceramizery są najczęściej stosowane przez klientów w silnikach samochodowych i skrzyniach biegów, jednak możliwości zastosowania technologii są dużo szersze.

20 Inne zastosowania -Przekładnie główne -Reduktory
-Układy przeniesienia napędu -Układy wspomagania kierownicy -Układy hydrauliczne -Łożyska toczne i ślizgowe -Sprężarki -Układy zasilania paliwem

21 Inne zastosowania Pojazdy osobowe Taksówki Transport
Kutry i jednostki pływające Nauka jazdy Rolnictwo Służby drogowe Wojsko Maszyny robocze Sport motorowy

22 Dziękujemy za poświęcony czas

23 Kontakt Z miłą chęcią odpowiemy na Państwa pytania. Zapraszamy również na stronę internetową Tel. kom.: i-Car Iwona Perz Ul. Łozowa 22/140


Pobierz ppt "Prezentacja Ceramizerów"

Podobne prezentacje


Reklamy Google