Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

10 Najciekawszych miejsc w Niemczech.. Wszystko o Alster Ogromne jezioro w sercu bogatego w zieleń miasta portowego jest rajem dla żeglarzy, wioślarzy.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "10 Najciekawszych miejsc w Niemczech.. Wszystko o Alster Ogromne jezioro w sercu bogatego w zieleń miasta portowego jest rajem dla żeglarzy, wioślarzy."— Zapis prezentacji:

1 10 Najciekawszych miejsc w Niemczech.

2 Wszystko o Alster Ogromne jezioro w sercu bogatego w zieleń miasta portowego jest rajem dla żeglarzy, wioślarzy i kajakarzy. Ogromne jezioro w sercu bogatego w zieleń miasta portowego jest rajem dla żeglarzy, wioślarzy i kajakarzy.

3 Śródmeście i ratusz. Śródmeście i ratusz. Między dworcem głównym a placem Gänsemarkt znajduje się nie tylko historyczne centrum Hamburga, ale również sklepy o markach uznanych na całym świecie. Między dworcem głównym a placem Gänsemarkt znajduje się nie tylko historyczne centrum Hamburga, ale również sklepy o markach uznanych na całym świecie.

4 Ogrody zoologiczne i parki. Ogród zoologiczny w Hagenbecka. Ogród zoologiczny w Hagenbecka. Warto zobaczyć tu najnowsze akwarium pełne przyrody.Zwiedzający mogą wyruszyć na ekspedycję, nurkować w najgłębszych morzach tropikalnych oraz wejść do puszczy tropikalnej i podzwrotnikowej oraz do tajemniczych jaskiń i grot. Warto zobaczyć tu najnowsze akwarium pełne przyrody.Zwiedzający mogą wyruszyć na ekspedycję, nurkować w najgłębszych morzach tropikalnych oraz wejść do puszczy tropikalnej i podzwrotnikowej oraz do tajemniczych jaskiń i grot.

5 Oto i ogród Hagenbecka. Ogród. Ogród.

6 Port Hamburski. Port Hamburski. Około 13 000 statków z całego świata wpływa co roku do drugiego co do wielkości portu w Europie Tam, gdzie w latach 1850-1939 ok. 5 milionów europejskich emigrantów rozpoczynało swą podróż do Nowego Świata, można teraz przeprowadzać badania na temat własnej rodziny. Około 13 000 statków z całego świata wpływa co roku do drugiego co do wielkości portu w Europie Tam, gdzie w latach 1850-1939 ok. 5 milionów europejskich emigrantów rozpoczynało swą podróż do Nowego Świata, można teraz przeprowadzać badania na temat własnej rodziny.

7 Port Hamburski.

8 Brama Brandenburska

9 Neuschwanstein.

10 Sala tronowa.

11 Neuschwanstein z frontu Widok z frontu. Widok z frontu.

12 Katedra Berlińska

13 Über den Dächern von Berlin


Pobierz ppt "10 Najciekawszych miejsc w Niemczech.. Wszystko o Alster Ogromne jezioro w sercu bogatego w zieleń miasta portowego jest rajem dla żeglarzy, wioślarzy."

Podobne prezentacje


Reklamy Google