Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

ANIOŁ WDZIĘCZNOŚCI Czy Anioł jest czasem mamą, a mama Aniołem? Kiedy i jak? Ciekawe, kto chce być maminym synkiem czy maminą córcią? Po cichu, to ktoś

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "ANIOŁ WDZIĘCZNOŚCI Czy Anioł jest czasem mamą, a mama Aniołem? Kiedy i jak? Ciekawe, kto chce być maminym synkiem czy maminą córcią? Po cichu, to ktoś"— Zapis prezentacji:

1 ANIOŁ WDZIĘCZNOŚCI Czy Anioł jest czasem mamą, a mama Aniołem? Kiedy i jak? Ciekawe, kto chce być maminym synkiem czy maminą córcią? Po cichu, to ktoś tam chce być, ale prawie każdy pokazuje, że daje sobie radę bez mamy. No i dobrze! Ale we wszystkim nikt sobie sam nie poradzi. Jak nie poradzimy sobie bez Anioła, bez Matki Bożej, bez Kościoła... I za to nie można im nie podziękować!

2 JAK MAMA, TAK I KOŚCIÓŁ

3 MAMA KOŚCIÓŁ Wydaje Cię na świat Przez chrzest daje Ci życie łaski

4 MAMA, KOŚCIÓŁ Żywi Cię Karmi Cię Eucharystią i sprawia, że Twojej duszy niczego nie brakuje

5 Opiekuje się Tobą Troszczy się o Ciebie, dając Ci parafię blisko Twego domu MAMA KOŚCIÓŁ

6 Uczy Cię i doradza Ci Naucza Cię prawd wiary przez kapłanów, katechetów i wychowawców MAMA KOŚCIÓŁ

7 Poprawia Cię MAMA KOŚCIÓŁ Poucza Cię, które drogi są błędne

8 Przebacza Ci MAMA KOŚCIÓŁ Przebacza Ci i rozgrzesza Cię z Twoich grzechów przez kapłana

9 Kocha Cię MAMA KOŚCIÓŁ Kocha Cię nieskończenie, bo chce dla Ciebie dobra, którym jest stanie się świętym Autor: s Agata Budzik Rys. wykonała: Zofia Sęczak


Pobierz ppt "ANIOŁ WDZIĘCZNOŚCI Czy Anioł jest czasem mamą, a mama Aniołem? Kiedy i jak? Ciekawe, kto chce być maminym synkiem czy maminą córcią? Po cichu, to ktoś"

Podobne prezentacje


Reklamy Google