Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Przysłowia z Obrazami – tak zatytułowane zostało kolejne zadanie w ramach projektu Comenius. Polegało ono na przygotowaniu przez uczniów powszechnie używanych.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Przysłowia z Obrazami – tak zatytułowane zostało kolejne zadanie w ramach projektu Comenius. Polegało ono na przygotowaniu przez uczniów powszechnie używanych."— Zapis prezentacji:

1 Przysłowia z Obrazami – tak zatytułowane zostało kolejne zadanie w ramach projektu Comenius. Polegało ono na przygotowaniu przez uczniów powszechnie używanych przysłów w ojczystym języku. Uczniowie klas starszych przetłumaczyli przy pomocy nauczycieli przysłowia na język angielski, które dodatkowo zostały zilustrowane. Dzieci wykazały się pomysłowością, pracowitością oraz zaangażowaniem. Przygotowując prace plastyczne zastosowali różnorodne techniki.

2 Proverbs with Pictures – it was next task connected with Comenius project. Children have to find commonly used proverb in native language. 5 th - 6 th grade students translated proverbs into English with the help of the teachers. Proverbs were also illustrated. Students demonstrated their ingenuity, diligence and commitment. The works were made from various techniques.

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

32

33


Pobierz ppt "Przysłowia z Obrazami – tak zatytułowane zostało kolejne zadanie w ramach projektu Comenius. Polegało ono na przygotowaniu przez uczniów powszechnie używanych."

Podobne prezentacje


Reklamy Google