Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

ETwinning to łączenie i współpraca bliźniaczych szkół w Europie za pośrednictwem mediów elektronicznych. Jest to edukacyjny program Unii Europejskiej,

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "ETwinning to łączenie i współpraca bliźniaczych szkół w Europie za pośrednictwem mediów elektronicznych. Jest to edukacyjny program Unii Europejskiej,"— Zapis prezentacji:

1 eTwinning to łączenie i współpraca bliźniaczych szkół w Europie za pośrednictwem mediów elektronicznych. Jest to edukacyjny program Unii Europejskiej, który promuje wykorzystywanie technologii informacyjno-komunikacyjnych (ICT) w szkołach europejskich.

2 Czas trwania projektu: wrzesień 2010 - maj 2011 Języki: angielski Wiek dzieci : 3 - 6 Narzędzia pracy: e-mail, Inne programy (Powerpoint, wideo, zdjęcia i obrazy) Głównym celem projektu jest podniesienie poziomu wiedzy dzieci na temat domów i budynków, poznanie budynków wokół nas i przybliżenie wiedzy na temat ich powstawania. Ukazanie dzieciom różnorodności środowisk naturalnych, w których żyjemy. Nazwa projektu: BUILDINGS

3 Uczestnicy Projektu: –Leikskólinn Furugrund, Kopavogur, Rejkiawik, (Islandia) założyciel projektu –Woodacre Nursery School, Glasgow (Wielka Brytania) –Osnovna šola Matije Valjavca Preddvor, Preddvor (Słowenia) założyciel projektu –Scuola dell'infanzia F.lli Cervi, Noverasco Opera (Włochy) –Przedszkole Miejskie Nr 214 z Oddziałami Integracyjnymi, Łódź (Polska)


Pobierz ppt "ETwinning to łączenie i współpraca bliźniaczych szkół w Europie za pośrednictwem mediów elektronicznych. Jest to edukacyjny program Unii Europejskiej,"

Podobne prezentacje


Reklamy Google