Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Matematyka w sztuce Prezentacja o matematyce w sztuce.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Matematyka w sztuce Prezentacja o matematyce w sztuce."— Zapis prezentacji:

1 Matematyka w sztuce Prezentacja o matematyce w sztuce

2

3 Co nas zainspirowało do tego zdjęcia? To malowidło ma wiele barw, niestety nie wiemy co ono oznacza, ale nam się spodobało : ).Co najważniejsze ma wiele kształtów i figur geometrycznych. Zostało zrobione ono na ul. Tadeusza Kościuszki.

4

5 Co nas zainspirowało do tego zdjęcia? Ta figura ma nietypowo śmieszny kształt, po prostu chcieliśmy ją mieć na prezentacji. : ). To zdjęcie zostało zrobione na ul. Fredry w kościele Najświętszego Zbawiciela.

6

7 Co nas zainspirowało do tego zdjęcia? Ten witraż ma kształt świeczki, w tej figurze jest dużo rombów oraz kwadratów. Ten witraż jest bardzo kolorowy. Zdjęcie zrobione w kościele Najświętszego Zbawiciela na ul. Fredry.

8

9 Co nas zainspirowało do tego zdjęcia? Na witrażu widzimy Jezusa Chrystusa i innych ludzi. Jest kolorowy, przezroczysty. Witraż jest zrobiony z figur geometrycznych. Zdjęcie zostało zrobione w kościele Najświętszego Zbawiciela na ul. Fredry.

10

11 Co na zainspirowało do tego zdjęcia? Już na ostatnim zdjęciu widzimy Najświętszą Maryję Dziewice i Jezusa Chrystusa po bokach są trójkąty. Już na ostatnim zdjęciu widzimy Najświętszą Maryję Dziewice i Jezusa Chrystusa po bokach są trójkąty.

12

13 Netografia Niektóre zdjęcia robiliśmy sami, a jedno mieliśmy google.pl - Zdjęcie Maryi z Jezusem Niektóre zdjęcia robiliśmy sami, a jedno mieliśmy google.pl - Zdjęcie Maryi z Jezusem Łukasz Ogiński Łukasz Ogiński Norbert Zamerski Norbert Zamerski Mikołaj Śmieciński Mikołaj Śmieciński


Pobierz ppt "Matematyka w sztuce Prezentacja o matematyce w sztuce."

Podobne prezentacje


Reklamy Google