Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Krzysztof Kędzierski KS Wrocław. Przebieg szkolenia Analiza trudnych do oceny sytuacji dotyczących pozycji spalonej.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Krzysztof Kędzierski KS Wrocław. Przebieg szkolenia Analiza trudnych do oceny sytuacji dotyczących pozycji spalonej."— Zapis prezentacji:

1 Krzysztof Kędzierski KS Wrocław

2 Przebieg szkolenia Analiza trudnych do oceny sytuacji dotyczących pozycji spalonej

3 Porównanie sytuacji SzkolenieMecz Wiadomo co się stanieRozwój sytuacji jest nieznany Jeden napstnik, jeden obrońcaKilku napastników, kilku obrońców Sędzia jest skoncentrowany na sytuacji Momenty braku koncentracji Oceniamy czy była pozycja spalonaOceniamy czy był spalony Zwracamy uwagę tylko na spalonegoAnalizujemy grę pod kontem spalonych, fauli, wrzutów itd. Brak stresuStres Wniosek: sytuacje na meczu są znacznie trudniejsze niż na szkoleniu... Jeżeli sędzia popełnił błąd na szkoleniu to na meczu z pewnością też się pomyli.

4 Analiza wyników Sędziowie oceniając sytuacje popełnili... 47 błędów Błędne decyzje można podzielić na 2 kategorie: Nie było spalonego Sędzia pokazał spalonego Liczba błędów: ? Był spalony Sędzia nie pokazał spalonego Liczba błędów: ?

5 Analiza wyników Sędziowie oceniając sytuacje popełnili... 47 błędów Błędne decyzje można podzielić na 2 kategorie: Nie było spalonego Sędzia pokazał spalonego Liczba błędów: 47 Był spalony Sędzia nie pokazał spalonego Liczba błędów: 0

6 Opracowanie video 30 wybranych sytuacji

7 Wnioski Pilnowanie linii spalonego kluczem do sukcesu Oko ludzkie nie jest w stanie dokładnie wyłapać momentu podania Jeżeli wydaje nam się, że jest minimalny spalony to spalonego nie ma W sytuacjach typu mijanka minimalny spalony jest, gdy wydaje nam się, że zawodnik jest 1,5 – 2 metry na pozycji spalonej Nie jesteśmy nieomylni Mentalność zawodników, trenerów, kibiców – częściej jesteśmy oskarżani o niepokazanie spalonego niż o pokazanie spalonego, którego nie było


Pobierz ppt "Krzysztof Kędzierski KS Wrocław. Przebieg szkolenia Analiza trudnych do oceny sytuacji dotyczących pozycji spalonej."

Podobne prezentacje


Reklamy Google