Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Alicja Stach 2004 Jak Słoneczniki van Gogha mają się do AEROBIOLOGII czyli jak napisać skuteczny grant europejski Trzeba: mieć 102% pewności, że to co.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Alicja Stach 2004 Jak Słoneczniki van Gogha mają się do AEROBIOLOGII czyli jak napisać skuteczny grant europejski Trzeba: mieć 102% pewności, że to co."— Zapis prezentacji:

1 Alicja Stach 2004 Jak Słoneczniki van Gogha mają się do AEROBIOLOGII czyli jak napisać skuteczny grant europejski Trzeba: mieć 102% pewności, że to co robię jest bardzo dobre, ważne i potrzebne! Być tak zdeterminowaną(nym), że nic nie jest w stanie nas zniechęcić ani powstrzymać!!!

2 Alicja Stach 2004 Jak Słoneczniki van Gogha mają się do AEROBIOLOGII czyli jak napisać skuteczny grant europejski Mieć kontakty w europejskich i światowych ośrodkach, które prowadzą takie jak ja lub podobne badania –Jeśli nie...koniecznie szukać!!!! –W dobie internetu możemy współpracować z osobami z całego świata Szukać kontaktów z ośrodkami, które są na najwyższym poziomie aby czerpać od najlepszych lub móc zaoferować współpracę najlepszym!

3 Alicja Stach 2004 Jak Słoneczniki van Gogha mają się do AEROBIOLOGII czyli jak napisać skuteczny grant europejski SŁUCHAC!!! Cennych rad ekspertów z Regionalnych i Branżowych Punktów Kontaktowych Gdyby nie pomoc i wsparcie Pań: Elżbiety Książek Ewy Kocińskiej i Agaty Bartoszewskiej szczególnie w ostatniej fazie pisania wniosku - nie byłabym skuteczna!!!

4 Alicja Stach 2004 Jak Słoneczniki van Gogha mają się do AEROBIOLOGII czyli jak napisać skuteczny grant europejski Znaleźć koło zamachowe Czyli powód (problem), za pomocą którego chcemy przekonać ekspertów, że finansowanie naszego projektu jest konieczne!!!! koło musi być czytelne dla każdego potencjalnego czytelnika, pamiętajmy, że eksperci nie muszą znać się na przedmiocie tak jak MY!!!

5 Alicja Stach 2004 Jak Słoneczniki van Gogha mają się do AEROBIOLOGII czyli jak napisać skuteczny grant europejski Nasz plan przeprowadzenia transferu musi być czytelny, kolejne etapy przyjazdów i wyjazdów powinny mieć logiczny przebieg Musimy szczerze przedstawić jaki jest stan naszej bazy a jaki poziom reprezentują ośrodki z których nastąpi transfer wiedzy

6 Alicja Stach 2004 Jak Słoneczniki van Gogha mają się do AEROBIOLOGII czyli jak napisać skuteczny grant europejski Musimy mierzyć zamiary według sił.....i wierzyć głęboko, że wygramy!!!!.... jeśli czegoś bardzo pragniemy i nad tym pracujemy, w końcu uda nam się zdjąć gwiazdkę z nieba!!!


Pobierz ppt "Alicja Stach 2004 Jak Słoneczniki van Gogha mają się do AEROBIOLOGII czyli jak napisać skuteczny grant europejski Trzeba: mieć 102% pewności, że to co."

Podobne prezentacje


Reklamy Google