Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Lamborghini Michał Milczarek. Lamborghini Gallardo LP570-4 Superleggera Dokładnie trzy lata po premierze Gallardo Superleggera, firma Lamborghini prezentuje.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Lamborghini Michał Milczarek. Lamborghini Gallardo LP570-4 Superleggera Dokładnie trzy lata po premierze Gallardo Superleggera, firma Lamborghini prezentuje."— Zapis prezentacji:

1 Lamborghini Michał Milczarek

2 Lamborghini Gallardo LP570-4 Superleggera Dokładnie trzy lata po premierze Gallardo Superleggera, firma Lamborghini prezentuje następcę w prostej linii. Znane już od 2 lat Gallardo LP560-4 otrzymało 10 dodatkowych koników, przy okazji chudnąc o całe 70 kg, do tego doszedł szereg sportowych akcentów i oto jest: Lamborghini Gallardo LP570-4 Superleggera, nowy gracz na rynku odchudzonych superaut. Ferrari Scuderia może zadrżeć.

3 Lamborghini Sesto Elemento Sesto Elemento to nie tylko demonstracja możliwości technicznych Lamborghini, to także nowy trend w budowie supersamochodów. Priorytetem stanie się niska masa, a co za tym idzie przyspieszenie, prędkość maksymalna schodzi na drugi plan. Niska masa umożliwia wykorzystanie mniejszych silników, co być może ograniczy wyścig zbrojeń na konie mechaniczne.

4 Lamborghini Murciélago Pojazd został oparty na przestrzennej ramie z ultra - wytrzymałej stali i włókien węglowych. Przymocowane są do niej panele nadwozia wykonane głównie z karbonu. Zewnętrzne panele drzwi i dach wykonano ze stali. Taka konstrukcja zapewnia pojazdowi znaczną sztywność i wysokie bezpieczeństwo bierne. Inżynierowie zastosowali w pełni niezależne zawieszenie na podwójnych wahaczach.

5 Lamborghini Estoque Z zewnątrz Estoque łączy motywy stylistyczne znane ze współczesnych Lamborghini z czymś nowym, a mianowicie z 4- drzwiowym nadwoziem, które przecież nie może być ekstremalnie niskie i opływowe. Przednie wloty powietrza i zderzak żywcem przeszczepiono z Reventóna. Ponad nimi znajdują się stosunkowo niewielkie przednie światła o charakterystycznych ostrych liniach.

6 Koniec


Pobierz ppt "Lamborghini Michał Milczarek. Lamborghini Gallardo LP570-4 Superleggera Dokładnie trzy lata po premierze Gallardo Superleggera, firma Lamborghini prezentuje."

Podobne prezentacje


Reklamy Google