Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Dla ludzkiego organizmu niezbędny jest tlen z powietrza,

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Dla ludzkiego organizmu niezbędny jest tlen z powietrza,"— Zapis prezentacji:

1 Antyoksydanty i Flawonoidy Flawonoidy w punkcie zainteresowania medycyny

2 Dla ludzkiego organizmu niezbędny jest tlen z powietrza,
są jednak takie zawierające tlen molekuły i fragmenty molekuł (wolne rodniki), w zależności od czynników środowiska i ich koncentracji szkodzą działaniu naszych komórek, mogą je nawet zniszczyć. Czynniki ryzyka: Promieniowanie UV Powietrze zanieczyszczone dymem i ołowiem Środki owadobójcze Palenie tytoniu Spożywanie alkoholu Nieodpowiednie żywienie (rozgrzewane do wysokich temperatur tłuszcze spożywcze)‏ Nie kontrolowana cukrzyca Stres emocjonalny Zbyt wyczerpujący trening sportowy

3

4

5 Grupa chemiczna, której członkowie posiadają podobny szkielet chemiczny i które głównie można znaleźć w skórkach i nasionach owoców.

6 A Flawonoidy W 1936r. Albert Szent-Györgyi wykazał, że pochodzące z owoców cytrusowych flawonoidy (jedna z grup antyoksydantów) zmniejszają łamliwość włosów i ich przepuszczalność. Większość substancji typu flawonoidy swoje dobroczynne działanie wykazuje razem z innymi antyoksydantami (witaminy A, C, E), przez co zrozumiałe jest, że do osiągnięcia najlepszego efektu ważne jest, by nasz organizm otrzymywał antyoksydanty z naturalnego źródła, zbilansowanej, różnorodnej diety.

7 Biologiczna rola flawonoidów jest bardzo różnorodna:
- wzmacnia odporność, - działanie łagodzące zapalenia, - hamują rozwój nowotworów, - zmniejszają szansę pojawienia się astmy, - zmniejszają szansę pojawienia się alergii - działanie chroniące wątrobę, antywirusowe i antybakteryjne - dobroczynnie oddziałują na serce i system krwionośny (zapobiegają powstawaniu zakrzepów krwi, zmniejsza się poziom cholesterolu).

8 Działanie fizjologiczne flawonoidów Najsilniejsze ANTYOKSYDANTY
Biologiczna rola ANTYOKSYDANTÓW jest ogromnie ważna z punktu widzenia naszego zdrowia.

9 Z antyoksydantami dla długiego i zdrowego życia
Ze wzrostem koncentracji flawonoidów hamujemy działanie oksydatywne powstających w naszym organizmie wolnych rodników, i przez to możemy zapobiec zachorowaniu na raka, bądź też zmusić już powstały nowotwór do stagnacji, może nawet do cofania się. Jako że rak może powstać w jakiejkolwiek tkance organizmu, jest mała szansa, że kiedykolwiek zostanie wynaleziony „lek-cud”. Choć już dawno go wynaleziono, nazywa się: ZAPOBIEGANIE! Warzywa Owoce Ruch

10 JEST ROZWIĄZANIE! Jedzmy dziennie 2-7 kg owoców i warzyw, lub
lub 5ml FLAVINu 7

11 10 lat, 7 owoców

12 Wyciąg z wyseparowanych molekuł owoców o znacznej zawartości POLIFENOLI, FLAWONOIDÓW (roślinnych ANTYOKSYDANTÓW). FLAVIN 7 Zalecamy: Dla chorych na choroby nowotworowe, jako uzupełnienie tradycyjnego leczenia, Do łagodzenia skutków ubocznych chemioterapii. W schorzeniach serca i krążenia. Do wzmocnienia osłabionego chorobami organizmu jako uzupełnienie tradycynych terapii. Dla osób starszych, chorych na cukrzycę. W powstawaniu zwapnienia żył, zakrzepicy. Dla cierpiących na alergie. Do wzmocnienia układu immunologicznego.

13 Substancje życia Działanie chroniące przed światłem
Wzmacniają system immunologiczny Łagodzą zapalenia Hamują rozwój nowotworów Działanie przeciwalergiczne i przeciwastmatyczne Chronią wątrobę Działanie antybakteryjne Zapobieganie chorobom serca i krążenia

14 Cardio Flavin7 Cyto Flavin7
Roślinne flawonoidy, enzymy (kiełki pszenicy, brokułów, lucerny), kompleks przeciwnowotworowy o efekcie synergii. Roślinne flawonoidy, szypułki wiśni i czereśni, głóg, tarnina kompleks wzmacniający działanie serca i krążenie krwi.

15 DZIĘKUJEMY PAŃSTWU ZA UWAGĘ!
FLAVIN 7 DZIĘKUJEMY PAŃSTWU ZA UWAGĘ!


Pobierz ppt "Dla ludzkiego organizmu niezbędny jest tlen z powietrza,"

Podobne prezentacje


Reklamy Google