Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Poznaj Dyczka Prezentacja twórczości rysownika Metra – Joanny Dyczek.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Poznaj Dyczka Prezentacja twórczości rysownika Metra – Joanny Dyczek."— Zapis prezentacji:

1 Poznaj Dyczka Prezentacja twórczości rysownika Metra – Joanny Dyczek

2 Joanna Dyczek – Urodzona 22 maja 1974 roku w Krakowie. Od najmłodszych lat pasjonował ją rysunek i fotografia. Zachwycała ją z twórczość Jana Marcina Szancera. Jako dziecko marzyła by być wielkim rysownikiem. Studiowała na krakowskim ASP, podjęła pracę fotoedytora w Przekroju. W 2001 roku przeprowadziła się do Warszawy, gdzie przez rok czasu pracowała w magazynie Tina. Od 2003 roku pracuje w Agorze w dzienniku Metro. Przez zupełny przypadek – ówczesna Redaktor Naczelna zauważyła talent i potencjał rysowniczy Joanny i postanowiła go w Metrze wykorzystać. Tak pozostało do dziś. Rysunki metrowego Dyczka towarzyszą wszelkim akcjom redakcyjnym i artykułom. Wielokrotnie znalazły się na okładce Metra jak również stanowiły swego czasu stałą rubrykę – Eksplikacje polegającą na wyjaśnianiu za pomocą rysunku trudnych wyrazów. Eksplikacje znaleźć można obecnie w internetowym serwisie Metra – eMetro.pl Kim jest Dyczek?

3 Kreską Dyczka Wystawa prac Joanny Dyczek – W dniach – roku w siedzibie Agory w Warszawie zaprezentowana zostanie twórczość Joanny Dyczek. Wystawa obejmie ponad 40 prac. Zaprezentowane zostaną rysunki, które ukazały się na łamach Metra w przeciągu ostatnich 5 lat. Całość podzielona zostanie na cztery części:

4 Kreską Dyczka

5

6 Metro w Metrze Eko Pozytywni

7 Dyczek w intenecie Joanna Dyczek on-line – Na łamach serwisu internetowego Metra powstał specjalny dział poświęcony twórczości Joanny Dyczek i wystawie jej prac w Agorze. eMetro.pl/dyczek Specjalnie dla mediów przygotowany zostanie Press Room z którego bezpłatnie można będzie pobrać materiał zdjęciowy z wernisażu inaugurującego wystawę w Warszawie. Przewidziana jest także sekcja Dyczek w Mediach, gdzie zamieszczone będą materiały radiowe i telewizyjne z udziałem Joanny Dyczek.

8 Z Dyczkiem w kontakcie Masz pytania? KONTAKT DLA MEDIÓW: Wszelkich informacji na temat Wystawy Kreską Dyczka z miłą chęcią udzieli: Artur Stefaniak tel.: Aby skontaktować się bezpośrednio z Joanną Dyczek, należy wysłać na adres:


Pobierz ppt "Poznaj Dyczka Prezentacja twórczości rysownika Metra – Joanny Dyczek."

Podobne prezentacje


Reklamy Google