Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pracuś Roman Joachim Ciasnocha Quiz - 2010 1. Ile projektów uchwał złożył przez blisko 4 lata pracy R.Ciasnocha? A) 170 A) 170 B) 32 B) 32 C) 2 C) 2.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Pracuś Roman Joachim Ciasnocha Quiz - 2010 1. Ile projektów uchwał złożył przez blisko 4 lata pracy R.Ciasnocha? A) 170 A) 170 B) 32 B) 32 C) 2 C) 2."— Zapis prezentacji:

1

2 Pracuś Roman Joachim Ciasnocha Quiz - 2010

3 1. Ile projektów uchwał złożył przez blisko 4 lata pracy R.Ciasnocha? A) 170 A) 170 B) 32 B) 32 C) 2 C) 2

4 2. Czego dotyczyły te uchwały? A) Budowy Muzeum Polskiej Piosenki. B) Merytorycznych prac dla miasta w zakresie budowy infrastruktury. C) Podwyżki dla Prezydenta ze swojej partii oraz wyrzucenia z funkcji szefa komisji przedstawiciela opozycji.

5 3.Dlaczego R.Ciasnocha przyjął posadę w miejskiej instytucji? A) Ponieważ, uznał, że musi mieć miejsce do czasu zwolnienia posady Prezesa Microsoftu. A) Ponieważ, uznał, że musi mieć miejsce do czasu zwolnienia posady Prezesa Microsoftu. B) Ponieważ, uznał, że w kontrolowaniu samego siebie czuje się najlepiej. B) Ponieważ, uznał, że w kontrolowaniu samego siebie czuje się najlepiej. C) Wylosował ją z ok. 30 propozycji, które na niego czekały. C) Wylosował ją z ok. 30 propozycji, które na niego czekały.

6 4.Jakie merytoryczne pomysł dla miasta pochodzą od R.Ciasnochy? A) Kompleksowa przebudowa układu komunikacyjnego. A) Kompleksowa przebudowa układu komunikacyjnego. B) Żadne. B) Żadne. C) Oddanie za darmo lokali w centrum miasta łapówkarzom skazanym za korupcję. C) Oddanie za darmo lokali w centrum miasta łapówkarzom skazanym za korupcję.

7 5.Jak często zazwyczaj R.Ciasnocha zabiera głos przez cały dzień obrad Rady Miasta? A) 80 razy. A) 80 razy. B) od 40 do 60 razy. B) od 40 do 60 razy. C) od 1-2 razy. C) od 1-2 razy.

8 6. W jakiej sprawie R.Ciasnocha zabiera najczęściej głos? A) W sprawie braku miejsc parkingowych w mieście. A) W sprawie braku miejsc parkingowych w mieście. B) W sprawach finansowych miasta, deficytu, przychodów, dochodów, wydatków, strategii itd.. B) W sprawach finansowych miasta, deficytu, przychodów, dochodów, wydatków, strategii itd.. C) W sprawie zamknięcia dyskusji. C) W sprawie zamknięcia dyskusji.

9 7. Dlaczego R.Ciasnocha nie piszę interpelacji, wniosków, zapytań? A) Ponieważ, chce dać szansę innym. A) Ponieważ, chce dać szansę innym. B) Bo wypisał mu się długopis. B) Bo wypisał mu się długopis. C) Bo ciężko pracuje w Galerii Sztuki Współczesnej i nie ma czasu. C) Bo ciężko pracuje w Galerii Sztuki Współczesnej i nie ma czasu.

10 8. Jaki pseudonim ma R.Ciasnocha? A) Einstein, ze względu na wrodzoną inteligencję. A) Einstein, ze względu na wrodzoną inteligencję. B) Pracuś, ze względu na niezwykłe przywiązanie do ciężkiej pracy. B) Pracuś, ze względu na niezwykłe przywiązanie do ciężkiej pracy. C) Napoleon, ze względu na analityczny umysł. C) Napoleon, ze względu na analityczny umysł.

11 9.Z czego cieszy się R.Ciasnocha? A) Bo wie, że jest liderem na miarę Nelsona Mandeli. A) Bo wie, że jest liderem na miarę Nelsona Mandeli. B) Bo dobrze wysprzątał strych w Galerii. B) Bo dobrze wysprzątał strych w Galerii. C) Bo w teście IQ prześcignął radną Bień. C) Bo w teście IQ prześcignął radną Bień.

12 10. Dlaczego Roman Ciasnocha trzyma palce w buzi? A) Bo ma kontakt z bazą. A) Bo ma kontakt z bazą. B) Bo pomaga mu to myśleć. B) Bo pomaga mu to myśleć. C) Bo słucha instrukcji od Prezydenta. C) Bo słucha instrukcji od Prezydenta.

13 Twój wynik: 8 pkt 8 pkt To i tak więcej liczba inicjatyw Romana Joachima Ciasnochy w całej kadencji


Pobierz ppt "Pracuś Roman Joachim Ciasnocha Quiz - 2010 1. Ile projektów uchwał złożył przez blisko 4 lata pracy R.Ciasnocha? A) 170 A) 170 B) 32 B) 32 C) 2 C) 2."

Podobne prezentacje


Reklamy Google