Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Łukasz Schlesinger. Mam na imię Łukasz. Mieszkam w Świętochłowicach. Uczęszczam do Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących Nr 3 w Chorzowie. Jestem.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Łukasz Schlesinger. Mam na imię Łukasz. Mieszkam w Świętochłowicach. Uczęszczam do Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących Nr 3 w Chorzowie. Jestem."— Zapis prezentacji:

1 Łukasz Schlesinger

2 Mam na imię Łukasz. Mieszkam w Świętochłowicach. Uczęszczam do Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących Nr 3 w Chorzowie. Jestem uczniem drugiej klasy technikum o kierunku mechatronika.

3 Nie mogę jednoznacznie określić swojego charakteru, bo tak naprawdę nikt siebie do końca nie zna. Jestem młodym człowiekiem i dopiero kształtuję swoją osobowość. Z każdej sytuacji staram się czegoś nauczyć, wyciągnąć wnioski na przyszłość. Jedn ak stałą cechą mojego charakteru jest dążenie do wyznaczonego celu. Interesuję się lotnictwem, zdalnie sterowanymi modelami, którymi potrafię sterować. Pasjonuje mnie konstruowanie robotów.

4 Moje zainteresowania

5 Posiadam dwa modele : Lama V4 i Blade 400 3D.

6 Lama V 4 jest małym śmigłowcem, który służy do nauki pilotażu na większych modelach. Dzięki niemu można poznać podstawowe ruchy i z achowania śmigłowca p odczas lotu.

7 Dane techniczne Lamy V 4/Xtreme tuning: długość wirnika: 340 mm długość modelu: 408 mm wysokość modelu: 180 mm szerokość modelu: 85 mm masa całkowita: 215 g

8 Blade 400 3D jest modelem akrobacyjnym, od kilku miesięcy uczę się nim sterować.

9 Dane techniczne Blade 400 3D: Typ: RTF Elektro 3D Mini Heli średnica głównego wirnika: 718 mm średnica wirnika ogonowego: 135 mm długość: 325 mm długość całkowita: 650 Smm waga do lotu z aku: 665 g silnik: 420H bezszczotkowy, 3800kV napęd wirnika ogonowego: rzemień aparatura RC: Spektrum DX6i 2.4GHz DSM2, odbiornik Spektrum AR6100e Microlite, DS75 Cyfrowe serwa Sub-Micro 4x, 120° CCPM Rotor Blade

10 L ubię sklejać modele kartonowe i plastikowe, ale najbardziej fascynuje mnie tworzenie czegoś od podstaw.

11 W pierwszej klasie technikum zbudowałem od podstaw pierwszego robota kroczącego.

12 Moją pasją jest także elektronik a. Na razie wykonuję proste układy jak: multiwibrator lub bariera fotoczuła.

13 Pragnę nadal rozwijać swoje zainteresowania, a w przyszłości, tak jak przewidywała moja wychowawczyni z gimnazjum, zdobyć N agrodę Nobla.


Pobierz ppt "Łukasz Schlesinger. Mam na imię Łukasz. Mieszkam w Świętochłowicach. Uczęszczam do Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących Nr 3 w Chorzowie. Jestem."

Podobne prezentacje


Reklamy Google