Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

WYKORZYSTANIE PROGRAMU MS PUBLISHER W PRACY BIBLIOTEKI SZKOLNEJ

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "WYKORZYSTANIE PROGRAMU MS PUBLISHER W PRACY BIBLIOTEKI SZKOLNEJ"— Zapis prezentacji:

1 WYKORZYSTANIE PROGRAMU MS PUBLISHER W PRACY BIBLIOTEKI SZKOLNEJ

2 MICROSOFT PUBLISHER jest programem firmy Microsoft służącym do tworzenia materiałów marketingowych, pozwalającym na ich drukowanie, zamieszczanie w sieci Web oraz przesyłanie pocztą elektroniczną.

3 MICROSOFT PUBLISHER jest elementem pakietu Microsoft Office. Służy do przygotowywania dokumentów przeznaczonych do druku (DTP). Program ten pozwala na bardzo szybkie przygotowywanie, wizytówek, folderów, gazetek itp.

4 MICROSOFT PUBLISHER W swoim działaniu program ten jest bardzo podobny do Microsoft Word i posiada większość elementów i funkcji spotykanych w innych modułach oprogramowania MS Office. Podstawową różnicą działania tego programu jest to, że wszystkie elementy takie jak tekst, grafika, schematy są umieszczane w odpowiednich ramkach, których rozmiar można modyfikować, a położenie zmieniać w zależności od naszych potrzeb.

5 MICROSOFT PUBLISHER W programie Publisher można tworzyć materiały służące promocji biblioteki szkolnej. Są to: dyplomy, zaproszenia, ulotki, gazetki biblioteczne, plakaty, foldery, kalendarze, wizytówki, kartki z życzeniami.

6 MICROSOFT PUBLISHER DYPLOMY

7 MICROSOFT PUBLISHER BROSZURA

8 MICROSOFT PUBLISHER ZAPROSZENIE

9 MICROSOFT PUBLISHER ULOTKA

10 MICROSOFT PUBLISHER GAZETKA

11 MICROSOFT PUBLISHER WIZYTÓWKA


Pobierz ppt "WYKORZYSTANIE PROGRAMU MS PUBLISHER W PRACY BIBLIOTEKI SZKOLNEJ"

Podobne prezentacje


Reklamy Google