Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Historia przedsiębiorstwa

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Historia przedsiębiorstwa"— Zapis prezentacji:

1

2 Historia przedsiębiorstwa
Idea firmy powstała w wyniku ustrojowych przemian w Polsce. Jej utworzenie datuje się na 12 lutego 1992 roku. Firma zapoczątkowała wówczas swoją działalność w miejscowości Leszno. Pomysłodawcami idei firmy byli Damian Przybylak i Zbigniew Szymczak. Firma rozpoczęła działalność gospodarczą w produkcji i sprzedaży rur, stalowych przepustów z blachy falistej i konstrukcji podatnych ze stali i tworzyw do budowy, zatrudniając tylko kilku pracowników. Początkowo produkcja firmy GrzyBud S.A. nie różniła się niczym w stosunku do innych przedsiębiorstw działających w tym segmencie rynku.

3 Historia przedsiębiorstwa
Z biegiem lat, dzięki przemyślanej i konsekwentnej polityce właścicieli firmy, Przedsiębiorstwo GrzyBud S.A. stopniowo poszerzał zakres swojej oferty o nowe wyroby: w 1996 roku uruchomiono produkcję systemów kanalizacji deszczowej i sanitarnej i zbiorników retencyjnych. Kolejny krok poszerzający ofertę produktową to rok 1999, kiedy to firma rozpoczęła wytwarzać geosyntetyki (geowłókniny, geosiatki, geotkaniny, geomaty). W 2004 roku głowna siedziba przedsiębiorstwa została przeniesiona do miejscowości Rydzyna. W okresie tym firma z kilkuosobowego zakładu rozrosła się do przedsiębiorstwa dającego zatrudnienie blisko 150 osobom.

4 Klienci Strategia działania firmy GrzyBud S.A. polega na jak najściślejszej współpracy z klientem, w myśl dewizy : "Twórzmy ( razem ) lepszą rzeczywistość". Zadowolenie klientów zależy głównie od jakości towarów i usług Spółki. Dlatego podstawowym celem polityki jakości firmy GrzyBud S.A. jest zaoferowanie naszym klientom wyrobów nowoczesnych, niezawodnych i atrakcyjnych cenowo, a także możliwie najwyższego standardu usług.

5 Pracownicy Każdy pracownik Spółki, niezależnie od swojej pozycji w hierarchii organizacyjnej i rodzaju pracy, przyczynia się do osiągnięcia głównego celu Spółki - maksymalnego zadowolenia jej klientów, dlatego stale podnosimy poziom kwalifikacji załogi. Jednocześnie pragniemy żeby nasi pracownicy utożsamiali sukces przedsiębiorstwa z ich osobistym sukcesem.

6 Ochrona środowiska Dążymy do harmonijnej koegzystencji z otaczającym nas środowiskiem naturalnym. Dlatego staramy się zapobiegać zanieczyszczaniu środowiska i działać zgodnie z przepisami prawnymi dotyczącymi ochrony środowiska.

7 Działalność: produkcja i sprzedaż: rura, stalowy przepust z blachy falistej, konstrukcja podatna ze stali i tworzyw do budowy, naprawa: przepust, most, wiadukt, tunel, przejazd gospodarczy, przejście dla zwierząt, produkcja i sprzedaż: systemy kanalizacji deszczowej, systemy kanalizacji sanitarnej, zbiorniki retencyjne, sprzedaż: geosyntetyki (geowłókniny, geosiatki, geotkaniny, geomaty) sprzedaż i dzierżawa: mosty tymczasowe typu Acrow

8 Inwestycje Dzięki zgromadzonym funduszom z rozwoju firmy, nasze przedsiębiorstwo ma w planach dokonanie kilku inwestycji które pozwolą poszerzyć naszą działalność o nowy segment. Naszym pierwszym celem będzie zainwestowanie kapitału w budowę hali, która posłuży nam jako miejsce do produkcji nowych materiałów. Materiały i konstrukcja hali produkcyjnej należy do firmy Kobex, z którą zawarliśmy umowę dotyczącą budowy hali. Kolejną inwestycją będzie zakup 4 maszyn służących do produkcji płyt warstwowych.

9 Projekt KH2T-20m długość 54m
Konstrukcja wykonana z dwuteownika szerokość 20 m wysokość 5,6 m długość 54 m rozstaw przęseł co 6 m lub 4,5 m spełnia wymogi II lub III strefy śniegowej Wszystkie wymiary podlegają zmianie dla potrzeb klienta Wykonana na podstawie projektu konstrukcyjnego z stali nowej z atestem, posiada obliczenia statyczne. W skład konstrukcji wchodzą - słupy wykonane z dwuteownika IPE 450 mm - wiązary dachowe wykonane z dwuteownika IPE 450 mm - śruby kl. 8.8 do skręcenia konstrukcji - rygle boczne i czołowe - stężenia pionowe i połaciowe - ocynkowane płatwie dachowe (zetowniki) Zabezpieczenie przed korozją farbą podkładową i nawierzchniową chlorokauczukową. Przystosowane do obicia płyta warstwową lub blachą trapezową. Transport i kompleksowy montaż wraz z wykonaniem fundamentów we wskazanym miejscu, za dopłatą. Fachowy montaż blachy trapezowej lub płyty warstwowej i świetlików. Waga: kg Powierzchnia: 1080 m2 CENA KOMPLENTNEJ KONSTRUKCJI O PODANYCH WYMIARACH SKŁADAJĄCEJ SIĘ Z 10 PRZĘSEŁ: zł 4 zł/kg

10 Maszyny do produkcji płyt warstwowych
Cena: ,00 PLN Numer ID: / Operacja: sprzedaż Stan: używany Lokalizacja: woj. podkarpackie, Łańcut Opcje dodatkowe: odbiór osobisty, kupujący pokrywa koszty. Opis: Maszyny do produkcji płyt warstwowych z rdzeniem styropianowym, wełny, poliuretanu. Płyty stosowane do budowy pawilonów, kontenerów, chłodni, lekkich obudów ścian hal, magazynów, elewacji docieplających. Maszyny pozwalają również na produkcję styropapy.

11 Podsumowanie inwestycji
Jako pierwszą inwestycję podjęliśmy się kupna i budowy hali, której koszt wyniósł zł Drugą inwestycją był zakup 6 maszyn do produkcji płyt warstwowych. Ich koszt wyniósł 6 x zł = zł zł zł = zł

12 Wykonanie Zbigniew Szymczak Damian Wenderski Artur Łagoda
Damian Przybylak


Pobierz ppt "Historia przedsiębiorstwa"

Podobne prezentacje


Reklamy Google