Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

GMINA OZIMEK W FAKTACH ZAJĘCIA GRUPY III NASZA GMINA odbyły się 27 stycznia 2010r. W URZĘDZIE GMINY I MIASTA W URZĘDZIE GMINY I MIASTA W OZIMKU.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "GMINA OZIMEK W FAKTACH ZAJĘCIA GRUPY III NASZA GMINA odbyły się 27 stycznia 2010r. W URZĘDZIE GMINY I MIASTA W URZĘDZIE GMINY I MIASTA W OZIMKU."— Zapis prezentacji:

1

2 GMINA OZIMEK W FAKTACH ZAJĘCIA GRUPY III NASZA GMINA odbyły się 27 stycznia 2010r. W URZĘDZIE GMINY I MIASTA W URZĘDZIE GMINY I MIASTA W OZIMKU

3 Rozpoczynamy zajęcia w SALI NARAD Urzędu Gminy i Miasta w Ozimku. Naszymi gospodarzami są: WICEPRZEWODNICZĄCY RADY MIEJSKIEJ PAN RYSZARD DRELING oraz KIEROWNIK REFERATU ORGANIZACYJNEGO PANI KATARZYNA SMOLNIK.

4 Pan Dreling opowiada nam o RADZIE MIEJSKIEJ, RADNYCH, a także pokazuje uczniom ŁAŃCUCH, który podczas ważnych uroczystości nosi PRZEWODNICZĄCY RADY MIEJSKIEJ.

5 Oglądamy PREZENTACJĘ MULTIMEDIALNĄ o naszej pięknej GMINIE OZIMEK.

6 PANI KIEROWNIK KATARZYNA SMOLNIK przy pracy. Z ogromną cierpliwością i znawstwem opowiadała nam ciekawostki związane z naszą gminą.

7 Nikola i Julia oglądają MEDAL dla HONOROWYCH OBYWATELI GMINY OZIMEK. Te niezwykłe eksponaty przygotowała dla nas pani Smolnik.

8 Poznajemy HONOROWYCH OBYWATELI GMINY OZIMEK. Szkoda, że tylko na zdjęciach.

9 Kasia i Natalka oglądają KLUCZ DO MIASTA OZIMEK. To symboliczny klucz do bram naszego pięknego miasta.

10 Na tablicach czytamy AKTY PARTNERSTWA OZIMKA Z HEINSBERGIEM w NIEMCZECH i RYMAROVEM w CZECHACH.

11 Chłopaki w swoim żywiole testują działanie krótkofalówek.

12 W SALI NARAD dominuje piękne GODŁO POLSKI. Tu odbywają się posiedzenia Rady Miejskiej, ważne spotkania Rady Miejskiej, ważne spotkania i uroczystości. i uroczystości.

13 Natalka, Julia, Marta i Agnieszka ostro się napracowały przy tej prezentacji. Właśnie oglądają PLATFORMĘ NTUE.

14 Składamy serdeczne podziękowania Przewodniczącemu Rady Miejskiej, panu Joachimowi Wiesbachowi za wsparcie naszych działań, Wiceprzewodniczącemu Rady Miejskiej, panu Ryszardowi Drelingowi za bardzo ciekawe i interesujące spotkanie. za bardzo ciekawe i interesujące spotkanie. Szczególne podziękowania składamy Kierownikowi Referatu Organizacyjnego, pani Katarzynie Smolnik za znakomite przygotowanie i przekazanie nam wielu cennych i wartościowych informacji na temat naszej pięknej gminy oraz przygotowanie niezwykłych eksponatów.


Pobierz ppt "GMINA OZIMEK W FAKTACH ZAJĘCIA GRUPY III NASZA GMINA odbyły się 27 stycznia 2010r. W URZĘDZIE GMINY I MIASTA W URZĘDZIE GMINY I MIASTA W OZIMKU."

Podobne prezentacje


Reklamy Google