Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

URZĄD GMINY I MIASTA W OZIMKU

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "URZĄD GMINY I MIASTA W OZIMKU"— Zapis prezentacji:

1 URZĄD GMINY I MIASTA W OZIMKU
ZAJĘCIA GRUPY III „MOJA GMINA” W OZIMECKIM MAGISTRACIE r.

2 Naszą wycieczkę po Urzędzie Gminy i Miasta rozpoczęliśmy od SALI ŚLUBÓW URZĘDU STANU CYWILNEGO W Ozimku.

3 Przesympatyczna pani KIEROWNIK USC w Ozimku, Ewa Bronder, pokazuje nam łańcuch, który zakłada w czasie udzielania ślubów. Dowiedzieliśmy się, że w 2009 roku zawarto 145 małżeństw, w tym w USC -32 małżeństwa.

4 Oprócz szczegółowych informacji o zadaniach USC, otrzymaliśmy fajny podarunek- gazetki ze zdjęciami młodych par. Piękne, ślubne kreacje spodobały się szczególnie dziewczętom.

5 Pomiary dalmierzem- mierzymy SALĘ ŚLUBÓW USC w Ozimku.

6 Ważne spotkanie z WICEBURMISTRZEM OZIMKA, panem MARKIEM KORNIAKIEM
Ważne spotkanie z WICEBURMISTRZEM OZIMKA, panem MARKIEM KORNIAKIEM. Wiceburmistrz przyjął nas w swoim gabinecie, udzielił wielu interesujących informacji na temat Gminy Ozimek oraz samego Urzędu Gminy i Miasta. Na ogromnej mapie pokazał nam, gdzie znajduje się nasza szkoła, urząd, nasze domy i inne ważne w mieście miejsca. Pytań było wiele…

7 Oprócz niezapomnianych wrażeń i wielu cennych wiadomości, otrzymaliśmy od gościnnego Wiceburmistrza Marka Korniaka wspaniały podarunek. Jest to ZDJĘCIE OZIMKA z LOTU PTAKA. Cudne! Umieścimy je w naszej szkole w SCM.

8 A tu jesteśmy w gabinecie pana BURMISTRZA JANA LABUSA, który znalazł chwilkę czasu, by zrobić z nami pamiątkową fotografię. Zmierzyliśmy też gabinety obu burmistrzów. Gabinet burmistrza Labusa jest większy, choć niewiele!

9 Zuzia zmierzyła „miękkość” burmistrzowskiego fotela, a Nikola sprawdziła, ile pracy ma pan Burmistrz. DUUUUUUŻO!

10 Karolinka czyta swoje notatki, a Natalka zapisuje dane z naszych pomiarów.

11 Julia ogląda świat zza biurka burmistrza, Darek zapisuje dane ze spotkania, a Ania bardzo mile się uśmiecha. To ogromna frajda!

12 Dokonujemy pomiaru dalmierzem korytarza na parterze
Dokonujemy pomiaru dalmierzem korytarza na parterze. Musieliśmy to zrobić na dwie tury, gdyż korytarz jest dość długi i dalmierz go „nie łapał”.

13 Poznajemy referaty urzędu
Poznajemy referaty urzędu. Jak poinformował nas Wiceburmistrz Korniak w Urzędzie MiG pracuje obecnie 65 osób.

14 Chwilka wytchnienia przed gabinetem SEKRETARZA GMINY, pani Barbary Durkalec.

15 Podczas rozmowy z Dyrektorem OŚRODKA INTEGRACJI I POMOCY SPOŁECZNEJ, panią BARBARĄ KATOLIK, dowiedzieliśmy się jaką pomoc może uzyskać każdy mieszkaniec naszej gminy.

16 Sympatyczna pani urzędniczka dokładnie poinformowała nas, ilu mieszkańców liczy gmina Ozimek. Według stanu na r. jest to osób, z czego w samym mieście mieszkają osoby. To EWIDENCJA LUDNOŚCI.

17 Pan Zbigniew Koziarz z REFERATU SPRAW OBYWATELSKICH, OBRONNYCH i OBRONY CYWILNEJ, pokazuje nam bardzo szczegółową mapę naszej gminy, a my szukamy poszczególnych miejsc: szkoły, urzędu, szpitala, basenu i Dinoparku.

18 Darek sprawdza GPS. Trasa jest ważna
Darek sprawdza GPS. Trasa jest ważna. Tyle tu gabinetów, pokoi- łatwo można się zgubić!

19 W REFERACIE ROZWOJU GOSPODARCZEGO znajduje się wiele map, na których pokazana jest nasza gmina, ale z zupełnie innego punktu widzenia. Gospodarczego.

20 Oglądamy PLANY ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO naszej gminy.

21 Kacper, Patryk, Ola i Wojtek pracują teraz nad KRONIKĄ LEPORELLO, którą wywiesimy na korytarzu szkoły, aby wszyscy uczniowie mogli dowiedzieć się wielu informacji i ciekawostek na temat gminy, w której żyjemy!

22 SKŁADAMY SERDECZNE PODZIĘKOWANIA WŁADZOM NASZEJ GMINY ZA UMOŻLIWIENIE NAM POZNANIA PRACY URZĘDU. SZCZEGÓLNIE DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM URZĘDNIKOM ZA WYROZUMIALOŚĆ I PRZEKAZANĄ WIEDZĘ!


Pobierz ppt "URZĄD GMINY I MIASTA W OZIMKU"

Podobne prezentacje


Reklamy Google