Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Prawdziwi przyjaciele są niezastąpieni !!!

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Prawdziwi przyjaciele są niezastąpieni !!!"— Zapis prezentacji:

1 Prawdziwi przyjaciele są niezastąpieni !!!
Wczuj się w klimat tej prezentacji – odkryjesz wtedy swoich Prawdziwych przyjaciół

2 Jest na świecie co najmniej 5 osób, które tak bardzo
Cię kochają, że oddałyby życie za Ciebie. Jest na świecie co najmniej 15 osób, które w jakiś sposób Cię kochają. Jeśli kiedykolwiek ktoś by Cię nienawidził, to tylko dlatego, że chciałby być taki jak Ty. Twój uśmiech może przynieść radość każdemu, nawet temu, kto Cię nie lubi.

3 Każdej nocy ktoś myśli o Tobie, zanim zaśnie.
Jest ktoś, dla kogo jesteś całym światem. Jest ktoś, kto nie mógłby żyć bez Ciebie. Jesteś jedyny i wyjątkowy. Jest ktoś, kto Cię kocha, a Ty nawet nie wiesz o jego istnieniu.

4 Nawet jeśli popełnisz błąd, kiedyś wyniknie z tego dobro.
Jeśli myślisz, że cały świat sprzysiągł się przeciw Tobie, zastanów się przez chwilę: a może to Ty odwróciłeś się od niego. Jeśli sądzisz, że nie masz szans na osiągnięcie tego, co chciałbyś osiągnąć, najprawdopodobniej tego nie osiągniesz, ale jeśli wierzysz w siebie, osiągniesz to wcześniej czy później.  

5 Zawsze pamiętaj komplementy, lecz zapominaj o docinkach i zniewagach.
Zawsze mów innym, jak się czujesz, bo dopiero wtedy będą o tym wiedzieć. Jeśli masz dobrego przyjaciela, musisz znaleźć czas, by mu powiedzieć, jaki jest wspaniały. Widocznie sam jesteś dobrym przyjacielem, skoro ktoś Ci to przysłał! Jeśli go cenisz – odeślij mu! .

6 Życzę Ci szczęścia! Wyślij ten list do wszystkich,
którzy są dla Ciebie ważni. Może nie staniesz się przez to szczęśliwszy, ale sprawisz komuś przyjemność, napełnisz go optymizmem. Życzę Ci szczęścia!

7


Pobierz ppt "Prawdziwi przyjaciele są niezastąpieni !!!"

Podobne prezentacje


Reklamy Google