Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

John Mary w Teatrze Ochoty 15 listopada słuchacze 53LO obejrzeli spektakl, który powstał na podstawie powieści Mervyna Jonesa (w połowie lat sześćdziesiątych.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "John Mary w Teatrze Ochoty 15 listopada słuchacze 53LO obejrzeli spektakl, który powstał na podstawie powieści Mervyna Jonesa (w połowie lat sześćdziesiątych."— Zapis prezentacji:

1 John Mary w Teatrze Ochoty 15 listopada słuchacze 53LO obejrzeli spektakl, który powstał na podstawie powieści Mervyna Jonesa (w połowie lat sześćdziesiątych światowy bestseller). To historia dwojga ludzi.. Jedyne, co łączy tych dwoje to przeczucie wyjątkowości chwili, która stała się ich udziałem. Spektal kryje w sobie pewną niespodziankę....

2 Teatr Polonia 3 XI 2007 sobota godz. 17 zainteresowani teatrem przedstawiciele CKU obejrzeli dość kontrowersyjny spektakl zatytułowany Patty Diphusa wg Pedra Almodovara. PATTY DIPHUSA, postać stworzona przez hiszpańskiego reżysera Pedro Almodovara pierwotnie pomyślana była jako alter-ego autora. Stała się bohaterką pisanych przez niego felietonów. Po latach Pedro Almodovar przestał traktować Patty jako swoje alter-ego, ale nie przestał jej kochać. Dowodem tego jest warszawskie przedstawienie, w którym Ewa KASPRZYK wciela się w rolę drapieżnej, czasem sentymentalnej, ale zawsze prowokacyjnej gwiazdy…..

3 Klasyka w Teatrze Polonia 6 XI 2007 r. zwolennicy klasyki w teatrze mieli szansę podziwiać Marię Seweryn i Agatę Buzek w ciekawej realizacji Trzech sióstr wg Antoniego Czechowa.


Pobierz ppt "John Mary w Teatrze Ochoty 15 listopada słuchacze 53LO obejrzeli spektakl, który powstał na podstawie powieści Mervyna Jonesa (w połowie lat sześćdziesiątych."

Podobne prezentacje


Reklamy Google