Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Rok 2013 to 220 rocznica urodzin Aleksandra Fredry, wybitnego polskiego komediopisarza i poety, tworzącego w epoce romantyzmu.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Rok 2013 to 220 rocznica urodzin Aleksandra Fredry, wybitnego polskiego komediopisarza i poety, tworzącego w epoce romantyzmu."— Zapis prezentacji:

1

2 Rok 2013 to 220 rocznica urodzin Aleksandra Fredry, wybitnego polskiego komediopisarza i poety, tworzącego w epoce romantyzmu.

3 19 listopada 2013r. klasy gimnazjalne, razem z wychowawcami, miały okazję i przyjemność obejrzeć w Teatrze Polskim znakomitą adaptację Zemsty A. Fredry w reż. Krzysztofa Jasińskiego. Niewątpliwym walorem przedstawienia była doskonała obsada: Daniel Olbrychski (Cześnik), Andrzej Seweryn (Rejent), Jarosław Gajewski (Papkin), Joanna Trzepiecińska (Podstolina). Oryginalną muzykę do spektaklu skomponował Piotr Rubik – absolwent naszej Szkoły. W miłej atmosferze, w doborowym towarzystwie uczciliśmy Rok Fredry. Maria Karcz – wychowawca kl. 2 b gim.

4

5 Uczniowie: Lekcje literatury w teatrze są naprawdę ciekawe!


Pobierz ppt "Rok 2013 to 220 rocznica urodzin Aleksandra Fredry, wybitnego polskiego komediopisarza i poety, tworzącego w epoce romantyzmu."

Podobne prezentacje


Reklamy Google