Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Dobrze wiemy, że śniadanie to podstawa! Dlatego jak najszybciej rozpoczęliśmy naszą pracę nad wyśmienitymi kanapkami.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Dobrze wiemy, że śniadanie to podstawa! Dlatego jak najszybciej rozpoczęliśmy naszą pracę nad wyśmienitymi kanapkami."— Zapis prezentacji:

1

2 Dobrze wiemy, że śniadanie to podstawa! Dlatego jak najszybciej rozpoczęliśmy naszą pracę nad wyśmienitymi kanapkami.

3 Z minuty na minutę nasza praca przynosiła coraz to lepsze rezultaty

4 Śniadanie daje moc! O tym należy pamiętać, bo to właśnie od śniadania zależy nasze całodzienne samopoczucie! Każdy z nas wie, że pożywne śniadanie dostarcza energii, pomaga w koncentracji – przez co więcej wiedzy chłoniemy i szybciej zapamiętujemy.

5 Pomysłowe śniadanie, to dużo smaczniejsze śniadanie, a także zachęta dla niejednego niejadka. Takie pyszności wyczarowaliśmy ze świeżych warzyw i owoców, nabiału, jajek, wędlinki, szczypiorku, pożywnej szyneczki oraz wartościowego razowego chlebka. Ach! Oczy się śmieją, ślinka leci, a przy robieniu ŚNIADANIA cieszą się dzieci.

6 Takie pyszności wyczarowaliśmy dzięki naszej inwencji twórczej. Spójrzcie czy nie cudowne!

7 I Spójrzcie na Jasia, co za chudzina, słaby, mizerny, ponura mina. A inni chłopcy silni jak słonie każdy gra w piłkę lepiej niż Boniek. Dlaczego Jasiu wciąż mizernieje? Bo to głuptasek, śniadania nie je! Wiśnie i śliwki, ruda marchewka gruszka, pietruszka i kalarepka. Kwaśne porzeczki, słodkie maliny to wszystko właśnie są witaminy. Kto chce być silny, zdrowy jak ryba Musi także na śniadanie jeść owoce i warzywa!

8


Pobierz ppt "Dobrze wiemy, że śniadanie to podstawa! Dlatego jak najszybciej rozpoczęliśmy naszą pracę nad wyśmienitymi kanapkami."

Podobne prezentacje


Reklamy Google