Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

System HRsys.light Aplikacja webowa do zarządzania procesami HR i komunikacją z pracownikami w ramach organizacji.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "System HRsys.light Aplikacja webowa do zarządzania procesami HR i komunikacją z pracownikami w ramach organizacji."— Zapis prezentacji:

1 System HRsys.light Aplikacja webowa do zarządzania procesami HR i komunikacją z pracownikami w ramach organizacji

2 Kilka słów wprowadzenia
Szanowna Pani/Szanowny Panie, Dziękując za zainteresowanie naszą propozycją, chciałbym Państwu zaproponować unikalny produkt HRsys.light jaki powstał w wyniku połączenia jednego z najlepszych systemów do zarządzania procesami HR - HRsys.pl i autorskich opracowań do zarządzania zasobami ludzkimi, który z pewnością pomoże Państwu w realizacji strategii personalnej w organizacji. A to wszystko bezpłatnie. Jeżeli szukają Państwo bezpłatnego narzędzia do wewnętrznej komunikacji w swojej firmie, jeżeli potrzebują Państwo systemu wypełnionego gotowymi opracowaniami i narzędziami, jeżeli oczekują Państwo rozwiązania, które potem w zależności od potrzeb będzie można szybko uzupełnić dodatkowymi modułami funkcjonalnymi lub usługami wspierającymi to zapraszam do poznania szczegółów naszej propozycji. Grzegorz Filipowicz Prezes HRport Sp. z o.o.

3 O systemie HRsys.light HRsys.light jest darmową wersją systemu HRsys.pl udostępnianą organizacjom wdrażającym u siebie profesjonalne rozwiązania HR. System łączy w sobie narzędzie do szybkiej i łatwej wymiany informacji w organizacji działająca na zasadzie wewnętrznego intranetu – portal pracowniczy, profesjonalne opracowania HR i narzędzia do zarządzania zasobami ludzkimi. Dzięki jego zawartości i funkcjonalności HRsys.light będzie doskonałym wsparciem w zakresie realizacji podstawowych procesów HR w organizacji. Został on zaprojektowany w taki sposób, aby w jednym i przyjaznym miejscu pracownicy mieli dostęp do wszystkich wiadomości, jakie są im potrzebne do efektywnej realizacji zadań i współpracy ze współpracownikami. Portal jest dostępny przez przeglądarkę www, dzięki czemu można z niego korzystać w dowolnym czasie i miejscu. Nie wymaga angażowania działu IT w firmie czy instalacji dodatkowego oprogramowania.

4 Podstawowe funkcje HR Struktura organizacyjna
Możliwość odwzorowania / opisania struktury organizacyjnej wraz z indywidualnymi informacjami dotyczącymi poszczególnych pracowników. Słowniki - zadania & kompetencje Umożliwia przypisanie kluczowych zadań oraz kompetencji (profile kompetencji) do każdego stanowiska w organizacji. Dzięki wykorzystaniu gotowych słowników zadań przypisanie to staje się znacznie prostsze i bardziej czytelne dla pracowników. Słownik - wskaźniki efektywności Daje możliwość szybkiego i jednoznacznego przypisania kluczowych wskaźników efektywności do każdego stanowiska a w efekcie do każdego pracownika. W tym zakresie także korzystamy z autorskiego zestawienia: KPI Index© Opisy Stanowisk Pracy Możliwość przygotowania kompletnych opisów stanowisk pracy. Pełna instrukcja postępowania, gotowy wzorzec arkusza opisu stanowiska pracy i możliwość wykorzystania słowników znacznie przyspiesza działania realizowane w tym zakresie.

5 Opcjonalne funkcje HR-owe
Nowe projekty HR Możliwość uruchomienia nowego projektu z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Projekty te obejmują takie obszary jak rekrutacje, szkolenia, badania. Opierają się o narzędzia i opracowania dostępne na Platformie. Ocena pracowników Umożliwia uruchomienie oceny pracowniczej (na przykład w formie 180 lub 360 stopni) na bazie wypracowanych i przypisanych do poszczególnych stanowisk profili kompetencyjnych. Testy kompetencyjne Pozwala na szybką ocenę kompetencji pracowników i kandydatów do pracy. Testy są generowane na podstawie profili kompetencyjnych, realizowane on-line a raporty są dostępne natychmiast po wypełnieniu testu. Badanie pracownicze - satysfakcja i zaangażowanie Daje możliwość przeprowadzenia badania satysfakcji i zaangażowania dowolnej grupy pracowników. Raport z podstawową interpretacją jest generowany automatycznie, natychmiast po zakończeniu badania

6 Funkcje portalu pracowniczego
Ogłoszenia Umożliwia pracownikom oraz administratorowi systemu dodawanie ogłoszeń na zasadzie tablicy, gdzie każdy może umieścić informację dla wszystkich osób w firmie. Pracownicy W tym miejscu pracownicy mogą znaleźć informacje o nowo i aktualnie zatrudnionych osobach w organizacji, dzięki czemu zawsze wiedzą o zmianach osobowych w składzie swojego zespołu/organizacji. Galeria Ta funkcja pozwala przeglądać zdjęcia ze wszystkich lub wybranych galerii firmowych jakie zostały zarchiwizowane w systemie. Przypomina o ważnych chwilach i okolicznościach z życia organizacji i jej pracowników. Zadania Kafelka pozwala na zarządzanie, dodawanie, a także śledzenie zadań własnych i nadawanych innym pracownikom. Umożliwia również dostęp do zadań systemowych wynikających z uczestniczenia w projektach HR.

7 Funkcje portalu pracowniczego
Informacja Kafelka daje możliwość dodawania jednej, kluczowej dla całej firmy informacji, która będzie wyświetlana każdemu pracownikowi zaraz po zalogowaniu na stronie głównej systemu, dzięki czemu od razu zostanie o niej poinformowany. Mailbox Umożliwia wysyłanie indywidualnej korespondencji między pracownikami organizacji na zasadzie skrzynki pocztowej, bez konieczności posiadania odrębnego adresu mailowego i korzystania z programu pocztowego. Forum Pozwala przeglądać informacje zamieszczane przez pracowników na forum firmowym, śledzić ciekawe wątki tematyczne, a także uczestniczyć w budowaniu banku wiedzy w organizacji. Gra w kafelki Kafelka umożliwia krótką grę dla użytkowników portalu pracowniczego, która zakłada w ograniczonym czasie – trzydziestu sekund odkrycie jak największej ilości kafelek. Krótkie oderwanie się od obowiązków zwiększa efektywność pracy.

8 Funkcje portalu pracowniczego
Wydarzenia Wyświetla informacje kierowane do wybranych odbiorców (wszyscy pracownicy/wybrane działy/wybrane stanowiska). Stanowi podstawową funkcjonalność wewnętrznego intranetu do komunikacji z pracownikami. Kalendarz Umożliwia pracownikom śledzenie wszystkich bądź wybranych wydarzeń firmowych lub indywidualnych, a także realizowanych w systemie projektów HR w danym dniu/tygodniu/miesiącu. Dokumenty Pozwala na szybki dostęp do wszystkich dokumentów, arkuszy, materiałów, które zostały umieszczone w banku dokumentów z uprawnieniem dostępu do nich dla wszystkich lub wybranych pracowników w organizacji. Szukaj pracownika Umożliwia znalezienie danych kontaktowych innego pracownika w firmie, bez konieczności szukania jego danych w innych zasobach firmowych, co pozwala na szybki i łatwy kontakt z szukanymi osobami.

9 Funkcje portalu pracowniczego
Urodziny Kafelka informuje o urodzinach wszystkich pracowników organizacji w danym dniu. Przypominając o ważnych datach współpracowników daje okazję do złożenia życzeń. Czat Umożliwia prowadzenie grupowej konwersacji przez wielu pracowników jednocześnie, co daje możliwość wymiany poglądów i dyskusji grupowej. System posiada także czat do komunikacji indywidualnej.

10 HRsys.light – wiele korzyści za darmo
Korzystając z wielu funkcji HRsys.light nie płacisz nic. Ozł* Ułatwienie dostępu do wszystkich informacji o firmie, które będą w jednym systemie dostępnym w dowolnym miejscu i czasie Budowanie wewnętrznego banku wiedzy i dobrych praktyk firmowych poprzez wymianę informacji pomiędzy pracownikami Korzystanie z gotowych opisów stanowisk pracy (zakresy obowiązków, zadania, uprawnienia, itd.) Opieka konsultanta w zakresie działania systemu w organizacji i wykorzystania jego funkcjonalności Wzrost wymiany informacji pomiędzy pracownikami poprzez dodatkowe kanały komunikacji wewnętrznej (czat indywidualny/grupowy) *Umowa licencyjna na korzystanie z HRsys.light jest podpisywana na okres 1 roku. System jest oferowany w usłudze SaaS (Software as a Service). W ramach bezpłatnego pakietu Klient posiada przestrzeń na serwerze w wielkości 100MB i możliwość wykorzystania do 1000 odsłon miesięcznie. W przypadku przekroczenia przestrzeni dyskowej lub ruchu w systemie zapłaci 250 zł miesięcznie z tytułu opłaty utrzymaniowej. Wszystkie cenny są netto.

11 Moduły i funkcjonalności dostępne w systemie HRsys.pl
HRsys.light może być łatwo rozbudowany do pełnej wersji systemu HRsys. System HRsys.pl pozwala na zarządzanie wszystkimi procesami HR w organizacji. Posiada budowę modułową - badanie 180/360, oceny okresowe, szkolenia, szkolenia on-line, monitoring personalny, rekrutacje, rozmowy rozwojowe, badania pracowników, zarządzanie poprzez cele*. Rozmowy rozwo-jowe Zarządzanie potencjałem Faktu-ry Zespoły proje-ktowe Rekru-tacja E- Interview Bada-nia pracowników Ocena okreso-wa E-learning Cele Bada-nia Klien-tów Zadania CRM Budżet Moni-toring perso-nalny Sukcesja Urlopy Testy wiedzy Proje-kty Funkcje Pigułki wiedzy Szkolenia Zatru-dnie-nie Ocena 360 W każdej chwili możesz skorzystać z dowolnego lub wszystkich modułów HR, które są zintegrowane z portalem pracowniczym. Jeżeli jesteś zainteresowany ich funkcjonalnością i możliwościami wykorzystania w swojej organizacji zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem, który dostarczy dodatkowych informacji. *Każdy moduł HR jest wyceniany indywidualnie zgodnie z obowiązującym cennikiem systemu HRsys.pl.

12 Uruchomienie systemu Podpisanie umowy licencyjnej
Zobacz jak proste i szybkie jest uruchomienie systemu w Twojej organizacji. Aby to zrobić potrzebujemy zaledwie jeden dzień. Aby skorzystać z możliwości, które daje HRsys.light wystarczą trzy kroki. Nasz konsultant poprowadzi Cię przez cały proces. Podpisanie umowy licencyjnej Wprowadzenie struktury firmy Uruchomienie procesów Po wprowadzeniu struktury firmy zostaną automatycznie utworzone konta dla pracowników. Zakres wykorzystania systemu zależy wyłącznie od Klienta, który może dopasować widoki/ funkcje/ layout do swoich preferencji. Nasi konsultanci zawsze doradzą najlepsze rozwiązanie w zakresie istniejącej potrzeby biznesowej przez cały czas obowiązywania umowy. W każdej chwili na zlecenie Klienta można uruchomić dodatkowy moduł w systemie lub zrealizować wybraną usługę.

13 Kluczowe korzyści z HRsys.light
Optymalizacja działań Dostęp do procesów HR na każdym poziomie organizacji Pełna dostępność Korzystaj z systemu w dowolnym czasie i miejscu Systemowe narzędzie Jedna aplikacja – zarządzanie różnymi procesami HR Sprawdzone narzędzie Rekomendacje od wielu Klientów i organizacji Wsparcie merytoryczne Wykorzystanie gotowych narzędzi i opracowań merytorycznych Możliwość rozwoju Łatwe dołączanie nowych modułów i funkcjonalności

14 Zapraszamy do kontaktu
Kontakt z konsultantem Zapraszamy do kontaktu Siedziba Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Al. Zwycięstwa 96/98, Gdynia Konsultant Agnieszka Szczerba Tel


Pobierz ppt "System HRsys.light Aplikacja webowa do zarządzania procesami HR i komunikacją z pracownikami w ramach organizacji."

Podobne prezentacje


Reklamy Google