Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

W nowej odsłonie. e-CEMEX to : nowoczesna platforma internetowa, skrojona na miarę potrzeb naszych Klientów interesujące publikacje, wypowiedzi, istotne.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "W nowej odsłonie. e-CEMEX to : nowoczesna platforma internetowa, skrojona na miarę potrzeb naszych Klientów interesujące publikacje, wypowiedzi, istotne."— Zapis prezentacji:

1 W nowej odsłonie

2 e-CEMEX to : nowoczesna platforma internetowa, skrojona na miarę potrzeb naszych Klientów interesujące publikacje, wypowiedzi, istotne zagadnienia z punktu widzenia prowadzenia interesów w branży budowlanej teraz nowy, łatwiejszy sposób na współpracę biznesową dzięki nowemu modułowi eZamówienia teraz nowy, łatwiejszy sposób na współpracę biznesową dzięki nowemu modułowi eZamówienia niezmienna dostępność wszystkich danych przez całą dobę i 7 dni w tygodniu

3 Serwis e-CEMEX jest ciągle rozwijany i doskonalony. Bazując na dostosowaniu funkcjonalności do oczekiwań klientów wzbogaciliśmy nasz serwis o: Wdrożenie nowej wersji e-CEMEX jest kolejnym krokiem zbliżającym nas do coraz lepszej i wszechstronnej komunikacji z Klientami. zintegrowany panel nawigacyjny, nowe moduły, liczne narzędzia.

4 Aby uzyskać dostęp do wszystkich modułów, wystarczy się zalogować… jkowalski

5 Przejdź z nami przez moduły finansowe

6 eKlient Moduł eKlient zawiera wszystkie dane niezbędne do prawidłowego przepływu informacji. Przedstawia dane adresowe Państwa firmy, osoby kontaktowe, miejsca dostaw, a także osobę odpowiedzialną za współpracę ze strony CEMEX. Moduł umożliwia zgłaszanie zmian w danych w trosce, aby były zawsze aktualne. Przedstawia dane adresowe Państwa firmy, osoby kontaktowe, miejsca dostaw, a także osobę odpowiedzialną za współpracę ze strony CEMEX. Moduł umożliwia zgłaszanie zmian w danych w trosce, aby były zawsze aktualne. Sprawdź, czy dane są kompletne i prawidłowe. W zakładce Opiekun CEMEX odnajdziesz dane kontaktowe do Twojego Kierownika Sprzedaży. W zakładce Opiekun CEMEX odnajdziesz dane kontaktowe do Twojego Kierownika Sprzedaży. Kto w Twojej firmie może kontaktować się z CEMEX Polska? Jest to jedna osoba, a może więcej? Nie pamiętasz? Nie musisz. Kto w Twojej firmie może kontaktować się z CEMEX Polska? Jest to jedna osoba, a może więcej? Nie pamiętasz? Nie musisz. Jan Kowalski Adam Nowak Możesz także skorzystać z formularza kontaktowego, aby uzyskać szczegółowe odpowiedzi na Twoje pytania. Miło nam również będzie, jeśli podzielicie się z nami swoimi opiniami na temat współpracy z firmą CEMEX Polska.

7 eFinanse eFinanse to moduł udostępniający transakcje finansowe. W zestawieniach znajdują się faktury od 1 stycznia 2010. Także te, które właśnie zostały wystawione. Możesz sprawdzić, która faktura została zapłacona, której termin płatności właśnie upływa, a z którą masz jeszcze czas na zapłatę. Wszystkie faktury od 1 stycznia 2011 możesz obejrzeć w wersji pdf. Informacje możesz sortować na różne sposoby. eFinanse to moduł udostępniający transakcje finansowe. W zestawieniach znajdują się faktury od 1 stycznia 2010. Także te, które właśnie zostały wystawione. Możesz sprawdzić, która faktura została zapłacona, której termin płatności właśnie upływa, a z którą masz jeszcze czas na zapłatę. Wszystkie faktury od 1 stycznia 2011 możesz obejrzeć w wersji pdf. Informacje możesz sortować na różne sposoby. Zobacz swoje wpłaty na konto CEMEX Polska. Możesz je sortować na różne sposoby i sprawdzić, czy wszystkie wpłaty są już zaksięgowane. Sprawdź saldo, warunki handlowe np. limit kredytowy, termin płatności. Od dziś nie musisz pamiętać – e-CEMEX zrobi to za Ciebie Sprawdź saldo, warunki handlowe np. limit kredytowy, termin płatności. Od dziś nie musisz pamiętać – e-CEMEX zrobi to za Ciebie

8 e-CEMEX to portal, który został stworzony z myślą o użytkownikach. Już wkrótce na e-CEMEX nowe moduły: ePartner eEdukacja eKomunikacja Już wkrótce na e-CEMEX nowe moduły: ePartner eEdukacja eKomunikacja Do zobaczenia na www.e-CEMEX.pl Wejdź, sprawdź i dodaj do ulubionych! Zespół e-CEMEX Do zobaczenia na www.e-CEMEX.pl Wejdź, sprawdź i dodaj do ulubionych! Zespół e-CEMEX e-CEMEX.pl


Pobierz ppt "W nowej odsłonie. e-CEMEX to : nowoczesna platforma internetowa, skrojona na miarę potrzeb naszych Klientów interesujące publikacje, wypowiedzi, istotne."

Podobne prezentacje


Reklamy Google