Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

SEJM DZIECI I MŁODZIEŻY Bartek & Bartek. SDIM – Co to jest????  Sejm Dzieci i Młodzieży zbiera się od 1994 roku, co roku 1 czerwca. Posiedzenie odbywa.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "SEJM DZIECI I MŁODZIEŻY Bartek & Bartek. SDIM – Co to jest????  Sejm Dzieci i Młodzieży zbiera się od 1994 roku, co roku 1 czerwca. Posiedzenie odbywa."— Zapis prezentacji:

1 SEJM DZIECI I MŁODZIEŻY Bartek & Bartek

2 SDIM – Co to jest????  Sejm Dzieci i Młodzieży zbiera się od 1994 roku, co roku 1 czerwca. Posiedzenie odbywa się w gmachu Sejmu RP i kończy się ogłoszeniem wypracowanej uchwały SDIM.

3 Działania  Każda grupa (po 2 osoby) musi wykonać zadanie rekrutacyjne oraz przedstawić krótką relację z jego przebiegu.

4 Miejsca młodych – jakiej przestrzeni publicznej potrzebuje młodzież?  Aby odpowiedzieć na to pytanie i wyciągnąć wnioski postanowiliśmy zorganizować SPACER BADAWCZY. Jest to jedna z form badań na temat miejsc młodych.

5 Spacer. A więc ruszajmy!!!  Niedługo wyruszymy. Przejdziemy przez naszą okolicę i będziemy obserwować.  Każdy uczestnik Spaceru otrzyma KARTĘ OBSERWACJI, na której będzie notował.  Cenne są również zdjęcia, które uczestnicy wykonają przechodząc przez naszą okolicę.

6 Wena twórcza  Na koniec wykonamy wspólnie plakat pt.: „Moja Okolica”, na którym pokażemy miejsca i co możemy w nich zrobić.

7 Miły koniec  A na koniec skromny poczęstunek. Serdecznie zapraszamy.

8  Bardzo dziękujemy za przybycie. Bardzo to nam pomogło i nasze szanse zostania Posłami wzrosną. Dziękujemy!  Bartki


Pobierz ppt "SEJM DZIECI I MŁODZIEŻY Bartek & Bartek. SDIM – Co to jest????  Sejm Dzieci i Młodzieży zbiera się od 1994 roku, co roku 1 czerwca. Posiedzenie odbywa."

Podobne prezentacje


Reklamy Google