Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Gimnazjum w Żabim Rogu. Bramka to wieś znajdująca się w północnej części Polski w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie ostródzkim i gminie Morąg.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Gimnazjum w Żabim Rogu. Bramka to wieś znajdująca się w północnej części Polski w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie ostródzkim i gminie Morąg."— Zapis prezentacji:

1 Gimnazjum w Żabim Rogu

2 Bramka to wieś znajdująca się w północnej części Polski w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie ostródzkim i gminie Morąg. „Nasza wieś modernizuje się poprzez otwarcie nowych żwirowni i stacji paliw. Rozbudowuje się. Staje się coraz piękniejsza. Ludzie dbają o swoje ogrody i miejsca zamieszkania. W okresach świątecznych mieszkańcy stroją swoje domostwa. Zapraszano pielęgniarki w celu przeprowadzania badań cukru i ciśnienia. Dla dzieci organizujemy paczki świąteczne i mikołaja w święta Bożego Narodzenia oraz bawimy się wraz z nimi w Dniu Dziecka. Sołtys, który był przede mną nie organizował takich imprez jakie ja robię dla dzieci.” Bramka to wieś znajdująca się w północnej części Polski w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie ostródzkim i gminie Morąg. „Nasza wieś modernizuje się poprzez otwarcie nowych żwirowni i stacji paliw. Rozbudowuje się. Staje się coraz piękniejsza. Ludzie dbają o swoje ogrody i miejsca zamieszkania. W okresach świątecznych mieszkańcy stroją swoje domostwa. Zapraszano pielęgniarki w celu przeprowadzania badań cukru i ciśnienia. Dla dzieci organizujemy paczki świąteczne i mikołaja w święta Bożego Narodzenia oraz bawimy się wraz z nimi w Dniu Dziecka. Sołtys, który był przede mną nie organizował takich imprez jakie ja robię dla dzieci.”

3 „15 lutego 1994 roku wybudowano wodociąg we wsi, a na kolonii doprowadzono w 2008 roku, zaś 2006 roku skanalizowano wieś.”

4 „ W 2000 roku zmodernizowano remizę strażacką, wymieniono okna na plastikowe. W tym samym roku odbyła się pierwsza wigilia wiejska w remizie strażackiej, w której uczestniczyło około 40 osób. W 2009 roku zakupiono nowy samochód strażacki.” „ W 2000 roku zmodernizowano remizę strażacką, wymieniono okna na plastikowe. W tym samym roku odbyła się pierwsza wigilia wiejska w remizie strażackiej, w której uczestniczyło około 40 osób. W 2009 roku zakupiono nowy samochód strażacki.”

5 Informacje i fotos Gazeta Morąska Artykuł o nowym wozie strażackim dla strażaków ochotników

6 „ Postawiono nowe skrzynki pocztowe, których wcześniej nie było.”

7 „W 1995 roku stelefonizowano wieś.”

8 „Położono asfalt do szkoły i chodniki.”

9 „W 2009 roku położono oświetlenie drogi do p. Piętki (6 lamp).”

10 „W 2003 roku przejęto świetlicę pod rządy sołectwa. Wyremontowano ją, a także zaplecze kuchenne oraz kupiono sprzęt grający z własnych środków pieniężnych.”

11 „W 2003 roku wybudowano przystanek autobusowy.”

12 „Zniwelowano boisko pod lasem, zasiano trawę. Boisko służy młodzieży i wsi.”

13 Dzięki funduszom gminnym Bramka rozwija się na dobre. To wszystko co zmieniło się w naszej małej wsi przez 20 lat : - powstała kanalizacja, - postawiono skrzynki na pocztę, - położono asfalt i chodniki, - zrobiono boisko pod lasem, - przejęto świetlicę wiejską dla sołectwa, - zbudowano przystanek autobusowy, - zmodernizowano ochotniczą straż pożarną, - postawiono lampy przy drogach, - stelefonizowano wieś.

14 To zmieniło się przez ostatnie 20 lat. To zdjęcie z pielgrzymki do ziemi świętej. A to zdjęcie w rzece Jordan. Na tym zdjęciu jestem z najlepszymi rolnikami roku.

15 Mateusz Chojnacki ur. 1994 r., tel. 798058999, klasa 3b Weronika Chmielewska ur. 1994 r., tel. 502744847, klasa 3b Damian Skibiak ur. 1994 r., tel. 694183720,klasa 3b Gimnazjum w Żabim Rogu Joanna Szulc telefon/e-mail W skład Zespołu Projektowego wchodzą… Wyrażamy zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie naszych danych osobowych przez Centrum Edukacji Obywatelskiej, z siedzibą w Warszawie przy ul. Noakowskiego 10, w celach promocyjnych i informacyjnych programu Młodzieżowa Akcja Obywatelska – 20 lat później zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) teraz i w przyszłości. Wiemy, że przysługuje nam prawo wglądu do naszych danych oraz do ich poprawienia, a także ewentualnego usunięcia.


Pobierz ppt "Gimnazjum w Żabim Rogu. Bramka to wieś znajdująca się w północnej części Polski w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie ostródzkim i gminie Morąg."

Podobne prezentacje


Reklamy Google