Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Gimnazjum w Żabim Rogu. Bramka to wieś znajdująca się w północnej części Polski w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie ostródzkim i gminie Morąg.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Gimnazjum w Żabim Rogu. Bramka to wieś znajdująca się w północnej części Polski w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie ostródzkim i gminie Morąg."— Zapis prezentacji:

1 Gimnazjum w Żabim Rogu

2 Bramka to wieś znajdująca się w północnej części Polski w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie ostródzkim i gminie Morąg. „Nasza wieś modernizuje się poprzez otwarcie nowych żwirowni i stacji paliw. Rozbudowuje się. Staje się coraz piękniejsza. Ludzie dbają o swoje ogrody i miejsca zamieszkania. W okresach świątecznych mieszkańcy stroją swoje domostwa. Zapraszano pielęgniarki w celu przeprowadzania badań cukru i ciśnienia. Dla dzieci organizujemy paczki świąteczne i mikołaja w święta Bożego Narodzenia oraz bawimy się wraz z nimi w Dniu Dziecka. Sołtys, który był przede mną nie organizował takich imprez jakie ja robię dla dzieci.” Bramka to wieś znajdująca się w północnej części Polski w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie ostródzkim i gminie Morąg. „Nasza wieś modernizuje się poprzez otwarcie nowych żwirowni i stacji paliw. Rozbudowuje się. Staje się coraz piękniejsza. Ludzie dbają o swoje ogrody i miejsca zamieszkania. W okresach świątecznych mieszkańcy stroją swoje domostwa. Zapraszano pielęgniarki w celu przeprowadzania badań cukru i ciśnienia. Dla dzieci organizujemy paczki świąteczne i mikołaja w święta Bożego Narodzenia oraz bawimy się wraz z nimi w Dniu Dziecka. Sołtys, który był przede mną nie organizował takich imprez jakie ja robię dla dzieci.”

3 „15 lutego 1994 roku wybudowano wodociąg we wsi, a na kolonii doprowadzono w 2008 roku, zaś 2006 roku skanalizowano wieś.”

4 „ W 2000 roku zmodernizowano remizę strażacką, wymieniono okna na plastikowe. W tym samym roku odbyła się pierwsza wigilia wiejska w remizie strażackiej, w której uczestniczyło około 40 osób. W 2009 roku zakupiono nowy samochód strażacki.” „ W 2000 roku zmodernizowano remizę strażacką, wymieniono okna na plastikowe. W tym samym roku odbyła się pierwsza wigilia wiejska w remizie strażackiej, w której uczestniczyło około 40 osób. W 2009 roku zakupiono nowy samochód strażacki.”

5 Informacje i fotos Gazeta Morąska Artykuł o nowym wozie strażackim dla strażaków ochotników

6 „ Postawiono nowe skrzynki pocztowe, których wcześniej nie było.”

7 „W 1995 roku stelefonizowano wieś.”

8 „Położono asfalt do szkoły i chodniki.”

9 „W 2009 roku położono oświetlenie drogi do p. Piętki (6 lamp).”

10 „W 2003 roku przejęto świetlicę pod rządy sołectwa. Wyremontowano ją, a także zaplecze kuchenne oraz kupiono sprzęt grający z własnych środków pieniężnych.”

11 „W 2003 roku wybudowano przystanek autobusowy.”

12 „Zniwelowano boisko pod lasem, zasiano trawę. Boisko służy młodzieży i wsi.”

13 Dzięki funduszom gminnym Bramka rozwija się na dobre. To wszystko co zmieniło się w naszej małej wsi przez 20 lat : - powstała kanalizacja, - postawiono skrzynki na pocztę, - położono asfalt i chodniki, - zrobiono boisko pod lasem, - przejęto świetlicę wiejską dla sołectwa, - zbudowano przystanek autobusowy, - zmodernizowano ochotniczą straż pożarną, - postawiono lampy przy drogach, - stelefonizowano wieś.

14 To zmieniło się przez ostatnie 20 lat. To zdjęcie z pielgrzymki do ziemi świętej. A to zdjęcie w rzece Jordan. Na tym zdjęciu jestem z najlepszymi rolnikami roku.

15 Mateusz Chojnacki ur r., tel , klasa 3b Weronika Chmielewska ur r., tel , klasa 3b Damian Skibiak ur r., tel ,klasa 3b Gimnazjum w Żabim Rogu Joanna Szulc telefon/ W skład Zespołu Projektowego wchodzą… Wyrażamy zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie naszych danych osobowych przez Centrum Edukacji Obywatelskiej, z siedzibą w Warszawie przy ul. Noakowskiego 10, w celach promocyjnych i informacyjnych programu Młodzieżowa Akcja Obywatelska – 20 lat później zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) teraz i w przyszłości. Wiemy, że przysługuje nam prawo wglądu do naszych danych oraz do ich poprawienia, a także ewentualnego usunięcia.


Pobierz ppt "Gimnazjum w Żabim Rogu. Bramka to wieś znajdująca się w północnej części Polski w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie ostródzkim i gminie Morąg."

Podobne prezentacje


Reklamy Google