Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

33.Wykres przedstawia zależności od czasu drogi przebywanej przez statek na wodzie stojącej (a) i drogi przebywanej przez prąd rzeki (b). Narysuj zależność.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "33.Wykres przedstawia zależności od czasu drogi przebywanej przez statek na wodzie stojącej (a) i drogi przebywanej przez prąd rzeki (b). Narysuj zależność."— Zapis prezentacji:

1 33.Wykres przedstawia zależności od czasu drogi przebywanej przez statek na wodzie stojącej (a) i drogi przebywanej przez prąd rzeki (b). Narysuj zależność od czasu drogi przebywanej przez statek płynący z prądem i pod prąd rzeki t(s) s(m) 6 6 a b

2 33.Wykres przedstawia zależności od czasu drogi przebywanej przez statek na wodzie stojącej (a) i drogi przebywanej przez prąd rzeki (b). Narysuj zależność od czasu drogi przebywanej przez statek płynący z prądem i pod prąd rzeki. Prędkości są: t(s) s(m) 6 6 a b

3 t(s) s(m) 6 6 a b

4 t(s) s(m) 6 6 a b

5 t(s) s(m) 6 6 a b

6 t(s) s(m) 6 6 a b

7 t(s) s(m) 6 6 a b

8 t(s) s(m) 6 6 a b

9 t(s) s(m) 6 6 a b

10 t(s) s(m) 6 6 a b

11 t(s) s(m) 6 6 a b t(s) s(m) 6 12 z prądem pod prąd


Pobierz ppt "33.Wykres przedstawia zależności od czasu drogi przebywanej przez statek na wodzie stojącej (a) i drogi przebywanej przez prąd rzeki (b). Narysuj zależność."

Podobne prezentacje


Reklamy Google